SDN Forum Çekilişi #3

Bu konuyu okuyanlar

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Katılıyorum. (=

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
sdn-cekilis-jpeg.86778

ShiftDelete.Net Forum hediye çekilişinin üçüncüsü olan başlığımız tekrar sizlerle. Biraz ara verdik, bu ara için her birinizden tek tek özür dilediğimi bilmenizi isterim. Çünkü arada bir problem vardı çözmem gerekiyordu, şuan için çözülmüş gibi duruyor. Onun içindir ki devam ediyoruz.

** Bu ay ki hediyemiz için az önce D&R'a gidip kodlar almıştım. İster kullanırsınız isterseniz sizde bir arkadaşınıza yada sevdiğinize hediye olarak verebilirsiniz. Direkt olarak size kod vereceğiz.

Bu çekilişe katılabilmeniz için aşağıda ki katılım şartlarını tam olarak sağlamış olmanız istenecektir. Katılım şartlarından bir tanesi sağlanamamışsa katılımı geçersiz olarak sayılacaktır.

SDN Forum Çekilişi Katılım Şartları;

- SDN Forum içerisinde en az 25 mesajınızın bulunması,
- Daha önce yakın bir zamanda moderatörler tarafından ikiden fazla uyarı almamış olmanız,
- Forumda en az 2 konu başlığı açılmış olması,
- Bu konu üzerinde sadece "katılıyorum" yazması yeterli olacaktır. (Lütfen sohbet başlığına dönmemesi rica olunur)
- SDN Forum üzerinde yönetici, moderatör yada moderatör adayı olmaması,
- 20.04.2020 tarihine kadar geçerlidir,
- Çekilişi kazanan arkadaşlarımız random.org üzerinden belirlenecektir.
+ 20.04.2020 tarihinde konu kilitlenecek ve sonrasında çekiliş için sizleri bekleteceğiz.

Önemli : Katılım için multi üyelik açanlar diskalifiye olacak ve üyelikleri uzaklaştırılacaklar.

Katılıyorum

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427
Katılıyorum

monster34

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Katılıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katılıyorum

Reaksiyon puanı
2,554
Kehanete göre lanetlenmiş olduğum için bana çıkma şansı yok bunu kanıtlamak için katılıyorum.