Sdn Fikir

Bu konuyu okuyanlar

yusufisacakirogluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Bu fikir Tamamen şahsıma aittir
biliyoruz ki insanlar pahalı bir ürün alırken satıcı her ne kadar güvenli olursa olsun bir tereddüte düşüyor ister istemez dolandırılma tehlikesine kapılabiliyor
ben aslında bunu bir ticaret mantığı ile satışa dökme fikrini ortaya sunmak isterim . planımı anlatmak gerekirse ;
hepsiburada.com gibi online ticaret sitelerinde mağazalar açılacak SDN adına stok yapabildiğimiz ürünlerin stoğunu yaparak satacağız stok yapılamayacak kadar pahalı ürünleri ise sipariş geldiği anda satın alıp müşteriye göndereceğiz fikirin özeti bu
Peki ya nasıl para kazanacağız ve insanlar neden bizden satın alsın ;
Burda araya güven ve ün giriyor SDN bildiğimiz gibi büyük bir şirket ve güvenilirlik ,ün (tanınmışlık) hat safada
şimdi sen alışveriş yapacaksın 10.000 ltllik iphone 11 alacaksın güvendiğin yere 200 tl fazla verip almak mı güvenmediğin yere 200 lira az verip ürünün kalitesinden şüphe etmemekmi ?
stok yapabilceğimiz ürünlerin fiyatına kar koyarak satararız dolatlı yoldan sattığımız ürünlere özel bir kar yaparız

Son düzenleme:

yusufisacakirogluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Dropshipping benzeri bir sistem öneriyorsunuz. Evet çalışır ve getirisi olur ancak emeğe değer mi bilmiyorum. Zaten sistemin arka planını böyle açık konuşursanız kimse SDN adına güvenmez. Şimdilik gereksiz yani.

yusufisacakirogluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Dropshipping benzeri bir sistem öneriyorsunuz. Evet çalışır ve getirisi olur ancak emeğe değer mi bilmiyorum. Zaten sistemin arka planını böyle açık konuşursanız kimse SDN adına güvenmez. Şimdilik gereksiz yani.
geri dönüşünüz için teşekkürler

Son mesajlar