SDN Fenerbahçe Kulübü

anystopmr

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Şu akhisar engelini güzel bir sonuçla aşalım çok güzel olur

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
takım cok iyi yolda akhisar macı önemli.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
2-3 haftalık süreç çok önemli. Hem Avrupa maçı hem de Galatasaray maçı var. Eğer güzel sonuçlarla ayrılırsak o gazla devam ederiz.

anystopmr

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Beşiktaşa atacağımız 6 puan fark işi koparacak ve inanıyorum olacak

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Bence bu sene son haftaya kadar başa baş gider yarış ama Fenerbahçe inşallah ipi göğüsler...

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Böyle bir sahada maç oynatan federasyon sadece Türkiye'de olur arkadaşlar...Ben böyle berbat bi saha görmedim inşallah iki takımdan da kimse sakatlanmaz...

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Braga maçı öncesi yapılan basın toplantısını Facebook'ta canlı olarak 40.000 kişi izliyor vayy bea
Facebook.png

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Bildiğim rezillik bu nasıl top oynama geçen sene yapılan sisteme dönmüş bi tane top yapan oyuncu yok göbekte hepsi defansif topal ozan souza bi tanesi ileriye top taşıyamıyor.Sen kendi sahanda oynuyorsun ueafeda son çeyreğe gelmişsin oynadığın şu futbola bak bildiğin rezilliktir başımız bu pereiradan çok yanıcak.

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Braga çok taktiksel oynuyor ve defansları sağlam. Ayrıca kontra atağa hızlı çıkıyorlar.
Bence kadromuz iyi, sorunun Pereira'da olduğunu düşünmüyorum.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Bu zamana kadar doğru düzgün Ozan'ı oynatmayan adam şu maça Ozan ile başlıyo...Bu nasıl bi adam çözemedim valla yaa...

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Maçın durumu nedir ? Ders çalışmaktan izleyemedim..
Edit: 0-0 tamam gördüm.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
O değilde TRT Rıdvan'a boşuna para vermiş maçı yorumlasın diye :D Maç boyunca kendi kendine konuştu orda biz hiç bişey duymadık :D:D:D

Reaksiyon puanı
10,327
Selamun aleykum,
yeniden ve kaldığımız yerden.
mecburi bir ayrılığın arkasından döndük yuvamıza, kulübümüze...
cümleten merhaba,
dostlara, kardeşlere...

Meridian

Dekan
Reaksiyon puanı
765
Hoşbulduk sevgili Meridian, teşekkür ederim abim.
Ne ki buralarda pek eski coşku kalmamış gibime geldi.
Bizim kadim Fenerli arkadaşlarımızın çoğu da buralarda pek gözükmüyor sanırsam.
Foruma ilk kayıt olduğum zamanlar cidden çok hareketliydi buralar. Bir şekilde canlandırabilsek aslında.

Reaksiyon puanı
10,327
bi kaç arkadaş burada olursak eski güzel günlere dönebiliriz sevgili meridian...
ben ilk geldiğimde bizim kulübün mesaj sayısı GS'nin yarısı bile değildi. ağrıma gitmişti,
bazı arkadaşlara açtım durumu, burada fır dönmeye başladık valla, üç-beş ay büyük bir gayretle yazdık çizdik burda... sonra onlarca arkadaşımız çıktı meydana, burada güzel bir dostluk, kardeşlik ortamı oluştu. Hatta siyasi konularda zıt olduğumuz arkadaşlarla bile burada dostane muhabbetler te'sis ettik. Gün geldi ki Gs'nin mesaj sayısını yakaladık ve geçtik bile... umarım aynı sıçramayı yapabiliriz yine...

Reaksiyon puanı
10,327
KAMUOYUNA DUYURU
genelson_46210_6966555.jpg

Ülkemizin içerisinden geçtiği, hassasiyet gerektiren durum tüm kamuoyunun malumu iken,

Ülke genelinde yaşanan bombalı saldırıların, kaybettiğimiz masum insanların sayılarının son dönemde fazlasıyla arttığı ve rakibimizin oyuncusu Umut Bulut’un babasının da Ankara’da yaşanan saldırıda hayatını ne yazık ki kaybettiği terör süreci büyük şehirlere kadar sirayet ederek, terör nedeniyle “Dünya Derbisi” olarak adlandırılan bir derbi maçı, müsabakaya çok kısa bir süre kala alınan yoğun istihbarat nedeniyle erteleniyorken,

Derbinin ertelenmesiyle ilgili, takımımızın daha önce fikstür yoğunluğu nedeniyle başvuru yapmış olmasına karşın, maça çok az bir vakit kala, “rakip” takımın seyircisiz bir maça çıkmasının kabul edilemez ve eşit şartlarda mücadele ilkesine aykırı olması gerekçesiyle tarafımızın konuya hassasiyetle yaklaşarak erteleme kararına destek vermiş olması gerçeği hafızalardayken,

Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Sayın Mahmut Uslu’nun, ulusal bir kanalda derbiye ve ülkemize dair vermiş olduğu tüm pozitif mesajlara karşın,

Bugün “rakiplerin” ve kendi kulüp televizyonlarının, sırf popülaritelerini arttırmak ve kendi kurumlarını daha fazla bahsedilir kılmak adına, şampiyonluk potasıyla ilgileri olmamalarına rağmen, ülkemizin içinde bulunduğu bu iklimde, futbol üzerinden ergen sosyal medya kullanıcısı edasıyla tweetler atarak, hala ortamı germe çabalarını hayretler içinde izlemekteyiz.

Ayrıca, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın cumartesi günü bir etkinlikte yaptığı konuşmada, sözleri son derece açık ve farklı bir konuda olmasına karşın hala Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın konuya dair kel alaka cevaplarla, medyanın manipülatif sorularına boyun eğmesi, izlediğimiz komedyanın başka bir perdesidir.

Yeri gelmişken, Başkanımızın bahsi geçen yayın sırasında teknik direktörümüz Vitor Pereira ile, bambaşka bir konu ile ilgili konuştuğunu belirtmekle birlikte, daha önce erteleme maçı bulunan rakip takım yöneticilerinin fikstür ile ilgili taleplerini içeren konuşmalarda da olduğu gibi, tarafımızın ve Galatasaray’ın maç tarihiyle ilgili görüş beyan etmesi hususunda bir beis görmemekteyiz.

Kamuoyunu, son günlerde yaşanılan zor sürecin ciddiyetine uygun davranmaya ve sporun ruhuna aykırı bu tür yaklaşımlardan uzak durmaya davet ediyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
başlığı yeni gördüm benim adımıda yazarmısınz.