SDN Fenerbahçe Kulübü

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
selamunaleyküm .günaydınlar herkese.
Lyon'a neden ceza verilmedi ? 1-7'lik skor ,
kalecinin yediği goller herşey ortada görüntüsü
ortada iken neden ceza verilmedi ? Ya Belhanda ?! Kaleciye kaş-göz yaparak üzerine
vurması ? Para sayma görüntüsü var denilen Emenike için
ceza yedik.
Sivasspor kalecisi Korcan'ın yediği golde şike var
dediler.
Eskişehirspor maçında şike var dediler Batuhan'ın
topu direkten döndü. Gaziantepspor maçında şike var dediler golü
90+4'te attık. Alın terimiz ile aldığım şampiyonluğua gölge
düşürmek isteyenlere , 3 temmuzu bize tekrar
yaşatmak isteyenlere söylüyoruz : Sesimiz hiç olmadığı kadar gür çıkacaktır ! Asıl
DİRENİŞ Başlıyor !

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Sinan Engin: TFF yeni bir disiplin soruşturması açmalı ve eğer F.Bahçe'nin CAS sonrası cezası kesinleşirse kupa Trabzonspor'a verilmelidir.

Dirk Kuyt: Fenerbahçe ile sözleşmem devam ediyor. Teklifler geldiği doğru ancak bu teklifleri değerlendirmeyeceğim ve takımda kalacağım.

Dirk Kuyt: Fenerbahçe'den bu durumda ayrılmam söz konusu olamaz. Korkaklar her zaman kaybeder. Kalıp savaşmamız gerekiyor.

BİLGİ | Fenerbahçe taraftar grubu GFB, #Saat21deŞükrüSaracoğlunda etiketiyle bu akşam stadın önünde toplanacak.

Sivasspor; Fenerbahçe'den Semih Şentürk ve Serdal Kesimal için girişimlere başladı.

İstanbul 5. Asliye Mahkemesi kararıyla Fenerbahçe Başkanlığı'ndan uzaklaştırılan Aziz Yıldırım, bu karara itiraz edecek.

UEFA'nın verdiği ceza ile sportif zararın dışında ekonomik anlamda da yara alan F.Bahçe'de futbolculara gelecek teklifler değerlendirilecek.

Mehmet Ali Aydınlar: UEFA Tahkim Kurulu, cezayı onayana kadar konuşmayacağım (RADİKAL)

Fenerbahçe Kulübü, yaşanan son gelişmelerle ilgili bugun bir basın toplantısı düzenleyecek.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Fenerbahçe taraftar grubu GFB'nin bu akşam Şükrü Saracoğlu Stadı önünde toplanmasına Anadolu Yakası GFB grubu tepki gösterdi.

Anadolu Yakası GFB: "Bu stad önünde yapılacak olan toplantı, kulübümüzü bölmek için yapılmış bir tezgahtır."

Anadolu Yakası GFB: "Taraftarlarımız bu oyuna alet olmamalıdır. Tarih, Fenerbahçe'yi zor zamanlarda satanları daima yazacaktır."

Anadolu Yakası GFB: "Stadın orada yaşanacak olan her türlü provokasyona karşı taraftarlarımızın bu toplantıya itibar etmemeleri önemlidir."

- - - Mesaj Güncellendi - - -

https://www.bjk.com.tr/tr/haber/55917/ : açıklamayi yapti..

DESTEK OL,KÖSTEK OLMA!!!

UEFA'nın klubumuze verdiği hukukla bağdaşmayan art niyetli karar sonrası bazı duruş (!) sahibi , daha doğrusu SAHİPLİ Fenerbahçeliler bu durumdan istifade ederek talimat aldıkları büyüklerine şirin gözükmek adına organizasyonlara başlamışlardır.

Zaman sarı lacivert renklerin arkasında durma, yılmadan mücadele etme zamanıdır.

Eteğinde taş taşıyanlara sesleniyoruz, Fenerbahçe'nin uğradığı haksızlıklardan nemalanma peşinde olanlar bu duruma timsah gözyaşı dökerek sevinenler her zaman olduğu gibi hayal kırıklığı yaşamaya devam edeceklerdir.

Fenerbahçe'ye muhalif olunamaz, Fenerbahçe düşmanlarıyla işbirliği yapılamaz.Fenerbahçe ile ilgili eleştirisi olanın, yönetime karşı olumsuz tutumu olanın başvuracağı yegane yer Fenerbahçe'nin kongresidir, hastane ya da otel lobileri ya da ofisler değil.

Bu akşam Saracoğlu'nda organize edilen gösteri bu planlı kumpasın bir parçasıdır.
Fenerbahçe'ye hizmet etmek isteyen, yapılanlara karşı durmak isteyenlerin yanına taraftarları, halkı alması lazımdır.Düne kadar bu organizasyonlarda insanların tepkilerine küfür, hakaret ve dayakla müdahale edenler ve köprüden önce son çıkışı tercih edenlerin hala bu oyunların içinde olmaları da yüzsüzlüğün tavan yapmasıdır.

Saat 21.00 deki organizasyonda yokuz, olacağımız tek organizasyon Fenerbahçe için olanlardır. Bu konudaki organizasyon duyurularımızı da tüm taraftarlara yarın açıklayacağız.

CADDE

SON DAKİKA !! Fenerbahçe, Ersun Yanal ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Zaten ceza almışsız Aziz gitmesin diye gitmeyecek mi taraftar anlamadım ki ?

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Zaten ceza almışsız Aziz gitmesin diye gitmeyecek mi taraftar anlamadım ki ?

Azizi istifaya çağiracaklar :) 2 tane GFB var .. Birisi Anadolu yakası GFB Azizin askerleri diğeri GFB (olay yapan eden sefa nın takıldıgı grup)

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
taraftar grubu ne saçmalık ya tek taraftar olsun yeter Aziz kendi istifa etsin artık

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
taraftar grubu ne saçmalık ya tek taraftar olsun yeter Aziz kendi istifa etsin artık

Zaten taraftar gruplari da aziz efendi yüzünden bölündü..

Artık kafalarda sorular var, "Aziz Başkan gitmeli mi?"..

Şu yargı olayı ah bi sona erse zaten gidicek istemese de

ALDIĞIMIZ BİLGİYE GÖRE RECEP ÖZCAN KLUPTEN İHRAÇ EDİLMİŞTİR.

Ersun Yana napacak bakalim..

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bir de neye güvendiler anlamadım hala transfer peşindeler 30-32 yaşında adam alıyoruz

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
https://twitter.com/Fenerans

takip edin genclik.

Haluk Ulusoy, TFF Başkanı olması durumunda yabancı sınırlaması "kriterli olarak" sınırsız olacak.

Haluk Ulusoy: 'Sınırsız yabancının ülke açısından iyi olacağına inanmıyorum. Ancak, kriter konulursa geçerli olabilir belki'' (01.06.2007)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=138307]technomind[/MENTION] hocam hoş geldin

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Emre Belözoğlu hakkında, Kasımpaşa Sportif Direktörüne hakaret ettiği gerekçesiyle 2 yıl 4 ay hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
Emre Belözoğlu hakkında, Kasımpaşa Sportif Direktörüne hakaret ettiği gerekçesiyle 2 yıl 4 ay hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

klüb yetmedi.yöneticiler kesmedi.şimdi futbolculara operasyon başladı.bir şey demiyorum artık.yap emre daha fazla yap.hak veriyorum artık.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Katiller ve tecavüzcüler dışarıda gezsin.Adalet kelimesi Türkçe'den çıkarılmalı.Nasıl olsa bir karşılığı yok.

CyberShot

Doçent
Reaksiyon puanı
1
1016040_637093606310077_531787862_n.jpg

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Bilgilendirme | Futbolcumuz Raul Meireles'in, Twitter hesabı bulunmamaktadır.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Selamunaleyküm günaydınlar

Aleyküm selam günaydınlar. .

http://sporaktif.dha.com.tr/genc-fe...ima-tepki-yuruyusu-gerceklestirdi_491080.html

* Türk futbolunu krizden çıkarmak için göreve soyunan ancak hiçbir varlık gösteremeyen TFF, tüm desteğini yitirdi. Olağanüstü kongre kararı alınabilir.

* 3 Temmuz süreci boyunca desteklenen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a camianın bakış açısı değişti. Yıldırım’a görevi bırakması için büyük baskılar geliyor.

* Beşiktaş ve F.Bahçe’ye gelen bu yaptırımların ardından adı geçen yöneticilere de men cezaları gelebilir. Sarı-Lacivertli kulüpte yeni bir seçim olabilir.

YILDIRIM İDDİALAR
UEFA Disiplin Kurulu ve 5. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin kararlarıyla sarsılan F.Bahçe’de Başkan
Aziz Yıldırım’ın durumu tartışılmaya başlandı. Yıldırım ile ilgili olarak tartışılan iddialar ise şunlar:

1- 5. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından tedbiren görevinden uzaklaştırılan Aziz Yıldırım, F.Bahçe
A.Ş.’deki başkanlık görevini sürdürebilmek için yeni bir hukuk mücadelesinin içine girecek.

2- UEFA, Aziz Yıldırım hakkında men cezası verirse bu durumda başkanın F.Bahçe A.Ş.’deki görevi de
tehlikeye girecek. Bu taktirde olağanüstü genel kurul gündeme gelecek.

3- F.Bahçe Genel Kurulu, 5. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin kararı kesinleştikten sonra UEFA’nın nihai kararını beklemeden seçime gidebilecek.

4- Savcı Mehmet Berk ve Zekeriya Öz’e hakaret ettiği için hakkında 2 ila 4 yıl arasında hapis
cezası istenen Aziz Yıldırım, önümüzdeki günlerde yine mahkemeye gitmek zorunda kalacak.

5- F.Bahçe’nin herhangi bir kongre üyesi, Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak kayyum atanması talebinde bulunduğu taktirde F.Bahçe yönetiminde yeni bir kriz ortaya çıkacak.

6- UEFA Disiplin Kurulu toplantısında çok sert bir üslup kullanan Aziz Yıldırım, Tahkim Kurulu toplantısında da bunu sürdürürse artı 1 yıllık cezanın devreye sokulması söz konusu olacak.

41,5 MİLYON EURO’LUK DARBE!
Fenerbahçe’ye UEFA’ndan gelen men cezası maddi anlamda kulübe büyük bir darbe vurdu. Devler Ligi’ne katılma düşüncesinde olan yönetim, önemli paralara 4 ismi transfer etmişti. Alper Potuk, sonrasında ise Alves, Kadlec ve Holmen alınmıştı. Bonservis ve oyunculara ödenecek paralarla bu transferlerin maliyeti ise 41,5 milyon Euro’yu buldu. Ancak ceza nedeniyle Avrupa’ya gidemeyecek olan ve asgari 150 milyon Euro’luk gelirden mahrum kalacak olan Sarı-Lacivertliler’in, bu 4 transferlerin ödemeleri konusunda da sıkıntı yaşacağı konuşuluyor.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bugün istifa etmesi bekleniyor eğer etmezse çok daha büyük transferler yapabilirmiş...

günaydın [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] abican

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
bugün istifa etmesi bekleniyor eğer etmezse çok daha büyük transferler yapabilirmiş...

günaydın @Korpe abican

Günaydın kardeslık naber işler nasıl ? Göz doldurmaya gerek yok bence defolup gitsin.. taraftar, oyuncu yonetici futbol severler bile bölündü

Grup olarak yönetimin alehinde veya lehinde yapılıcak hiç bir toplantı yürüyüş veya etkinlik içerisinde bulunmayacağız.Daha önce olduğu gibi yanlızca çubuklunun peşinde armanın yanında olacağız.Bu zor günlerde KİMSENİN bizleri kullanmasınada izin vermeyeceğiz.Tepkimizi FENERBAHÇE kongresinde sandıkda vereceğiz.İlerki günlerde bazı gerçekleri bu sayfadan belgelerle açıklayacağız.KFY yönetimi ciddi bir şekilde taraftarımızın bilmesi gerektiğine inandığı daha evvel hiç bir yerde açıklanmayan gerçekleri sizlere belgelerle ispatlı olarak açıklamak için çalışmaktadır.Herkesi sabırlı olmaya ve FENERBAHÇE TERBİYESİYLE tepkisini ortaya koymaya davet ediyoruz.

SAYGİLARIMIZLA
KFY YÖNETİM

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
sakın yanlış anlama sen ciddi olarak mı yazdın bunu büyük transferi :)

ayrıca günaydın kardeşim sana
[/QUOTE]

yav abi söyleneni direk yazdım ben :) yoksa farklı türlü yazmak istiyorum ona na ne forum kuralları nede terbiyem müsaade eder :)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Günaydın kardeslık naber işler nasıl ? Göz doldurmaya gerek yok bence defolup gitsin.. taraftar, oyuncu yonetici futbol severler bile bölündü

işler hamd olsun iyi abi .... eti ye gircem galiba. bugünki toplantısında bakalım ne zırvalayacak

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
yav abi söyleneni direk yazdım ben :) yoksa farklı türlü yazmak istiyorum ona na ne forum kuralları nede terbiyem müsaade eder :)[/QUOTE]

Doğru :) şu aralar bize biraz tölerans tanınması lazım

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yav abi söyleneni direk yazdım ben :) yoksa farklı türlü yazmak istiyorum ona na ne forum kuralları nede terbiyem müsaade eder :)[/QUOTE]
sakın yanlış anlama diye söyledim sana lafım yok ki kardeşim :D

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
yav abi söyleneni direk yazdım ben :) yoksa farklı türlü yazmak istiyorum ona na ne forum kuralları nede terbiyem müsaade eder :)

Doğru :) şu aralar bize biraz tölerans tanınması lazım[/QUOTE]

buradan mod. alemine sesleniyorum :p Bize biraz tolerans gösterin yav... zaten halimiz harap

sakın yanlış anlama diye söyledim sana lafım yok ki kardeşim :D[/QUOTE]

biliyorum abi ya :) ama büyük transferler yapacakmış bir şans daha mı versek :p Belki kulübü satar falan

[MENTION=25391]keyloger[/MENTION] hocam alıntılamada bir sıkıntı var sanırım bildirim gelmiyor alıntılama tam olmuyor...