SDN Fenerbahçe Kulübü

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[video=youtube;cfDjhTxGTzM]http://www.youtube.com/watch?v=cfDjhTxGTzM[/video]

Taksim yürüyüşü bu da ..

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ya müsait olan varsa gelin de okey atalım bi mynet te ?

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Valla ben pek müsait değilim frisat buldukca yaziyorum..

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
TFF'de kritik zirve!

tffzirve3_PAOXB.jpg

UEFA'nın Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı disiplin kuruluna sevk etmesinin ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Futbol Federasyonu'nun İstinye’deki binasına geldi. TFF binasında yaklaşık 1 saat kalan Yıldırım açıklama yapmadan binadan ayrıldı.

UEFA'nın şike soruşturması kapsamında Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı disiplin kuruluna sevk etmesinin ardından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Futbol Federasyonu’nun İstinye’deki binasına geldi.

Yıldırım, TFF binasına giderek Futbol Federasyonu Yönetimi ile bir araya geldi. Aziz Yıldırım'ın UEFA müfettişlerinin Fenerbahçe'yi Disiplin Kurulu'na sevki sonrası gelişmeleri değerlendirmek, izlenecek yolu belirlemek için fikir alış-verişinde bulunmak üzere Futbol Federasyonu'na gittiği belirtildi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile yaklaşık 1 saatlik bir görüşme yapan Aziz Yıldırım hiç bir açıklama yapmadan İstinye'deki TFF binasından ayrıldı. Aziz Yıldırım ile birlikte görüşmeye Fenerbahçeli Yönetici Deniz Tolga Aytöre de katıldı.

Ntvspor

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
FB'li yöneticiler: UEFA'nın verebileceği en büyük ceza, Tahkim Kurulu tarafından suçlu bulunan kişilere men cezası olabilir. (DHA)

inşallah aziz gider :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

FB'li yöneticiler: TFF'nin UEFA ile istişareleri, CAS davasının çekilmesi ve tahkim kararları sonucunda bu iş bitmiştir. (DHA)

FB'li yöneticiler: UEFA kendisi açısından, hukuku hiçe sayan, bağlayıcı olacak ve emsal teşkil edecek bir karar veremez. (DHA)

FB'li yöneticiler: Herkesin içi rahat olsun, bizim cezalandırılmamız için, tüm teamüllerin ve hukuk kurallarının çiğnenmesi gerekiyor. (DHA)

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Arkadaşlar aranızda dün akşam Survivor izleyen var mı ?

Acun Medya haberleri yasak olduğu için görüntü koyamıyorum.
Fakat dün akşamki yarışmada ödül Brezilyaya Alex'in maçını izlemek ve evine misafir olarak giderek sohbet etmekti.

Muhteşemdi yav. Alex takımının kazandığı maçta 1 gol asisti yaptı, bir tane de muhteşem bir füze golü attı.

Sonra yarışmacılar Alex'in evine gitti.. Ben ilk defa Alex'i bu kadar yakından izleme fırsatım oldu.
Eşi, çocuğu gayet net ve hoş Türkçe konuşup anlayabiliyorlar.

Alex'in evinin bir odasının her yanını Şükrü Saraçoğlu stadının içi gibi yapmış, formalar, kramponlar, odanın ismi de Kadıköy. :)

Duygulandım ve gerçekten tekrar üzüldüm böyle kaliteli, karakterli ve mütevazi bir oyuncunun bu ülkeden ayrıldığı için. :)

İzlemeyenlerin mutlaka izlemesini öneririm, Fenerli dostlarımın çok duygulanacağına eminim. :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Fakat dün akşamki yarışmada ödül Brezilyaya Alex'in maçını izlemek ve evine misafir olarak sohbet etmekti.

Muhteşemdi yav. Alex takımının kazandığı maçta 1 gol asisti yaptı, bir tane de muhteşem bir füze golü attı.

Sonra yarışmacılar Alex'in evine gitti.. Ben ilk defa Alex'i bu kadar yakından izleme fırsatım oldu.

Alex'in evinin bir odasının her yanını Şükrü Saraçoğlu stadının içi gibi yapmış, formalar, kramponlar, odanın ismi de Kadıköy. :)

Duygulandım ve gerçekten tekrar üzüldüm böyle kaliteli, karakterli ve mütevazi bir oyuncunun bu ülkeden ayrıldığı için. :)

İzlemeyenlerin mutlaka izlemesini öneririm, Fenerli dostlarımın çok duygulanacağına eminim. :)

Evet abi seyrettik, ve bir kez daha gittiği için kahrolduk.

Hele o golden sonra resmen ağladık. :)

Bruno: FB'nin beni istediğini duyduğum an çok mutlu oldum. Mesireles'in görüşleri de kararımda etkili oldu. Burası hedefleri yüksek bir kulüp

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

Fakat dün akşamki yarışmada ödül Brezilyaya Alex'in maçını izlemek ve evine misafir olarak giderek sohbet etmekti.

Ben ALEX konusun da aşırı duygusal olduğumdan dolayi izlemedim bir kac resme baktim canım sıkıldı , Ayrıca arkadaşlar bana telefon olsun sealm verirken alex bile derler cok ağzıma dolamıştım ..

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ben ALEX konusun da aşırı duygusal olduğumdan dolayi izlemedim bir kac resme baktim canım sıkıldı , Ayrıca arkadaşlar bana telefon olsun sealm verirken alex bile derler cok ağzıma dolamıştım ..

Bide maç esnasında acayip bi sevgi seli vardı Alex'e karşı,
Taraftar sırf Alex için özel tezahüratlarda bulundu.

İzlesen kesin ağlardın Ömercan. :)
Ben gerçekten izlerken gidişine üzüldüm ve sempatim bir kat daha arttı.. :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Zorunlu Açıklama

Bugün Radyospor’un internet sitesinde “UEFA Yargıtay Başsavcılığı’yla temasta” başlığıyla yayınlanan ve UEFA’nın yakın zamanda Yargıtay Başsavcılığı’yla görüştüğü ve bilgi aldığı iddia edilen haber kasıtlı ve hukuk dışı bir yaklaşım içermektedir.

Konuyla ilgili olarak UEFA’nın, Yargıtay’la ilgili herhangi bir görüşmesi olmaması ve böyle bir uygulamanın emsalinin dünyanın hiçbir yerinde bulunmamasına karşılık, menşei belli olan söz konusu yayın kuruluşunun bu temennilerle dolu sözde haberinin amacı, tarafımızdan net olarak anlaşılmakta; ülke menfaatlerini ilgilendiren bu konuda son derece vahim bir tutum sergilenmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Türk sporunun en önemli yapıtaşlarından biridir. Kulübümüzün söz konusu dosyaya dair savunması üzerinde yoğun bir şekilde çalışılmaktadır.

Ancak kendi temennilerini, ülkemizin yargı organlarını etkileme amacıyla haberleştiren bu kurumun tutumu, sporda birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde Türk Sporu’na verilmeye çalışılan büyük bir zarar ve tehlike teşkil etmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak söz konusu kuruluşun bu yanlı ve yargıyı etkilemeye yönelik manipülatif tutumunu esefle kınıyor, söz konusu kurum hakkında idari ve hukuki girişimin yapılacağını kamuoyuyla paylaşıyoruz.

Saygılarımızla

Fenerbahçe Spor Kulübü

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
..Vee Ersun Yanal İstanbul'da! Hayırlı Uğurlu olsun ..

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İnsallah abi pek uefa icin ne diyosun :=)

Üstad ceza almasak bile bu süreçten zararlı çıkacağız, gerek transfer süreci gerekse sponsorluk anlaşmaları açısından sıkıntı yaşayacağız, bu iyi olan senaryo.

Eğer birde ceza alırsak, hızla büyüyen rakibiz karşısında pasifize oluruzki, bu en iyi ihtimalle 5 yılımıza mal olur.

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=65297]mutahhar[/MENTION] nasılsın kardeşim sana hemen bir soru cardoza olurda gelirse sence ?:)

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15
@mutahhar nasılsın kardeşim sana hemen bir soru cardoza olurda gelirse sence ?:)

abi gelmez bu dava bizi mahvedecek gibi görünüyor. yani ağır bir ceza alacağız. hee birşey olmaz da gelirse sow'la ikisinin uyumuna bağlı. ikisi de komple forvet rolünde oynuyorlar. sow ile webo olunca sow yardımcı forvet gibi oynuyordu.cardozo ile ikisini ben olsam çift forvet olarak oynatırım. arkalarında ise onları ara pas manyağı yapabilecek biri oynamalı. alex gibi mesela :) oraya en iyi kişi mesut olurdu ama nerde :D

disiplin kurulunun kararını bekleyip göreceğiz ne olacak. açıkcası umudum yok. iş geri çektiğimiz cas davasının yeniden açılmasına kadar gidebilir. o zaman en fazla 1 ay sürer gibi.

kişisel olarak 2011'den beri futboldan zevk alamaz oldum. eski hevesim yok oldu. bu olayların sonucundan futbol ile olan ilgi ve alakam neredeyse bitecek gibi. bizi bu hallere düşürenlere ne desem boş. laftan anlayacak olsa çoktan giderdi. neyse abi bu kulübe de pek uğramayı düşünmüyorum artık. sırf sen ve diğer değerli, hoş sohbet büyüklerimi kaybetmemek adına ara sıra uğrar bir selam veririm. futbolun içine ettiler, şimdi tüyü nereye dikecekler merak ediyorum.

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
-villa-da-nereden-cikti--3367449.Jpeg

[h=1]‘Villa da nereden çıktı!’[/h][h=2]F.Bahçe yönetimi Barcelonalı yıldız hakkında çıkan iddiaları bu sözlerle yalanlasa da İspanyol basınında dün çıkan haberler hiç de öyle demiyor[/h]

12 Haziran 2013 | 02:30

Barcelona'nın emektar kaptanı Puyol’un, önceki gün gol makinesi David Villa’nın takımdan kesin olarak ayrılacağını açıklamasının ardından İspanyol kaynaklar golcü futbolcunun adını F.Bahçe’yle yan yana anmaya başladı. Marca’nın sahte hesabından atılan twit sonrası ortalık bir anda karışırken, sarı-lacivertli yöneticiler de bu haberlere “David Villa’yla ilgilendiğimiz de nereden çıktı!” sözleriyle isyan ettiler. F.Bahçe cephesi yaşanan bu sıcak gelişmeyi yalanlasa da, İspanyol medyasının dün de bu yönde haberler yapmaya devam etmesi kafaları karıştırdı.

SOW GİDERSE O GELECEK
BU arada teknik direktör arayışlarını sürdüren sarı-lacivertli kulübe çok yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre Tottenham’ın Sow için 17 milyon Euro’luk bir teklifle F.Bahçe’nin kapısını çaldığı ve bu transferin gerçekleşmesi durumunda Villa’nın sarı-lacivertlilere imza atabileceği öğrenildi.
(Gazetevatan)

[MENTION=65297]mutahhar[/MENTION] haklısın valla ne diyelim ki

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
abi gelmez bu dava bizi mahvedecek gibi görünüyor. yani ağır bir ceza alacağız. hee birşey olmaz da gelirse sow'la ikisinin uyumuna bağlı. ikisi de komple forvet rolünde oynuyorlar. sow ile webo olunca sow yardımcı forvet gibi oynuyordu.cardozo ile ikisini ben olsam çift forvet olarak oynatırım. arkalarında ise onları ara pas manyağı yapabilecek biri oynamalı. alex gibi mesela :) oraya en iyi kişi mesut olurdu ama nerde :D

disiplin kurulunun kararını bekleyip göreceğiz ne olacak. açıkcası umudum yok. iş geri çektiğimiz cas davasının yeniden açılmasına kadar gidebilir. o zaman en fazla 1 ay sürer gibi.

kişisel olarak 2011'den beri futboldan zevk alamaz oldum. eski hevesim yok oldu. bu olayların sonucundan futbol ile olan ilgi ve alakam neredeyse bitecek gibi. bizi bu hallere düşürenlere ne desem boş. laftan anlayacak olsa çoktan giderdi. neyse abi bu kulübe de pek uğramayı düşünmüyorum artık. sırf sen ve diğer değerli, hoş sohbet büyüklerimi kaybetmemek adına ara sıra uğrar bir selam veririm. futbolun içine ettiler, şimdi tüyü nereye dikecekler merak ediyorum.

eyvallah kardeşim..

[video=youtube;-4n6hGHVNKw]http://www.youtube.com/watch?v=-4n6hGHVNKw&feature=share[/video]

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selamün aleyküm yoldaşlar, hayırlı günler, bol ve helal kazançlar diliyorum. :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Bugün Radyospor’un internet sitesinde “UEFA Yargıtay Başsavcılığı’yla temasta” başlığıyla yayınlanan ve UEFA’nın yakın zamanda Yargıtay Başsavcılığı’yla görüştüğü ve bilgi aldığı iddia edilen haber kasıtlı ve hukuk dışı bir yaklaşım içermektedir.

Konuyla ilgili olarak UEFA’nın, Yargıtay’la ilgili herhangi bir görüşmesi olmaması ve böyle bir uygulamanın emsalinin dünyanın hiçbir yerinde bulunmamasına karşılık, menşei belli olan söz konusu yayın kuruluşunun bu temennilerle dolu sözde haberinin amacı, tarafımızdan net olarak anlaşılmakta; ülke menfaatlerini ilgilendiren bu konuda son derece vahim bir tutum sergilenmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Türk sporunun en önemli yapıtaşlarından biridir. Kulübümüzün söz konusu dosyaya dair savunması üzerinde yoğun bir şekilde çalışılmaktadır. Ancak kendi temennilerini, ülkemizin yargı organlarını etkileme amacıyla haberleştiren bu kurumun tutumu, sporda birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde Türk Sporu’na verilmeye çalışılan büyük bir zarar ve tehlike teşkil etmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak söz konusu kuruluşun bu yanlı ve yargıyı etkilemeye yönelik manipülatif tutumunu esefle kınıyor, söz konusu kurum hakkında idari ve hukuki girişimin yapılacağını kamuoyuyla paylaşıyoruz.

Saygılarımızla

Fenerbahçe Spor Kulübü

Selamün aleyküm yoldaşlar, hayırlı günler, bol ve helal kazançlar diliyorum. :)

aleyküm selam abimmm

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Fenerbahçe Spor Kulübü, Türk sporunun en önemli yapıtaşlarından biridir. Kulübümüzün söz konusu dosyaya dair savunması üzerinde yoğun bir şekilde çalışılmaktadır. Ancak kendi temennilerini, ülkemizin yargı organlarını etkileme amacıyla haberleştiren bu kurumun tutumu, sporda birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulan şu günlerde Türk Sporu’na verilmeye çalışılan büyük bir zarar ve tehlike teşkil etmektedir.

Saygılarımızla

Fenerbahçe Spor Kulübü

aleyküm selam abimmm

Eksik olma kardeşim, hayırlı günler olsun

Nerde Benim [MENTION=70615]Banlıdamat[/MENTION]'ım :D

Yanal gelirse Fenerbahçe'de

Fenerbahçe'nin teknik direktörünün Ersun Yanal olması halinde Veysel Sarı'nın da imza atacağı iddia edildi.

Fenerbahçe, UEFA'ya yapacağı savunma nedeniyle bölünme yaşasa da transfer çalışmalarını devam ettiriyor.
EN GÜÇLÜ ADAY ERSUN YANAL...
Teknik direktörlük için en güçlü aday olarak görülen Ersun Yanal'ın isminin açıklanması durumunda Veysel Sarı'nın Fenerbahçe'ye yakın olacağı iddia ediliyor.
BU HAFTA İÇİNDE BELLİ OLACAK
Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, katıldığı bir futbol programında "Bir hafta içinde her şey belli olacak. Biz sadece bekliyoruz" demişti. Yanal gelirse, F.Bahçe, Eskişehir'e 1 milyon dolar ödeyecek.

Kaynak