SDN Fenerbahçe Kulübü

vlkn1907

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Twitter'se dicek bişey yok abi doğrudur :D

twit tekrar bulamadım bulsam kim olduğuna yanlış mı yazdım diyee bakacam neyse

- - - Mesaj Güncellendi - - -

şu pappis cisse nasıl newcastle forvetlerinden [MENTION=340617]Artvincenter[/MENTION] kardeşim

pepe haberleri dolanıyor :D yaşı kaç bu futbolcunun

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
UEFA, Yılın Enleri'ni açıkladı. http://Uefa.com 'da açıklanan listeye göre
UEFA YILIN TAKIMI : Bayern Münih, YILIN ATRENÖRÜ : Jurgen Kloop, YILIN GOLÜ : Mexes, YILIN KURTARIŞI : Abbiati
UEFA YILIN SONUCU : Barcelona 0-7 Bayern Münih (iki maçta), YILIN ÇIKIŞ YAPAN FUTBOLCUSU : Isco

Miroslav Stoch, Stanislav Griga tarafından Liechtenstein maçı kadrosuna dahil edildi.

Portekizli oyuncumuz Raul Meireles, Portekiz milli takım kadrosuna dahil edildi.

ALMAN BASINI'NDAN GOMEZ İDDİASI ! Alman basını, Fenerbahçe'nin Mario Gomez'i transfer etmek için yoğun çaba harcadığını yazdı.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] abi pepe 30 yaşında madridli oyuncu abi yeni duydum papis cisseyi kariyer olarak iyi bir kariyer var ama oynayacagını sanmam abi .

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Alex geri geliyor arkadaşlar...
Beşiktaş'lı olarak Alex'i sever,saygı duyarım.
Alex'in niye gittiğini,nasıl gittiğini hepimiz gördük.
Ama Kocaman ve Yıldırım FB'deyken geri dönerse kendini küçük düşürmüş olur ancak.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Emenike ile ilgili bir yada iki yöneticinin Moskova'da olduğu söyleniyor.. Sağlık raporu da temiz çıkmış.

Fenerbahçe'ye hazırlık maçı teklifi yapan kulüpler : Manchester City, Manchester United, Liverpool, Inter ve Anderlecht.

Alex geri geliyor arkadaşlar...

:crying:

F.Bahçe'nin Emenike transferinde sıcak saatler yaşanıyor. Moskova'da yapılan görüşmeler sonrasında kısa bir süre içinde anlaşma sağlanabilir

Kaçtım ...
ALLAHA EMANET olun ..

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Emenike ile ilgili bir yada iki yöneticinin Moskova'da olduğu söyleniyor.. Sağlık raporu da temiz çıkmış.

Fenerbahçe'ye hazırlık maçı teklifi yapan kulüpler : Manchester City, Manchester United, Liverpool, Inter ve Anderlecht.

:crying:

F.Bahçe'nin Emenike transferinde sıcak saatler yaşanıyor. Moskova'da yapılan görüşmeler sonrasında kısa bir süre içinde anlaşma sağlanabilir

Kaçtım ...
ALLAHA EMANET olun ..

Emenike mutlaka alınmalı

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle Selamün aleyküm kardeşlerim...

Kolay gelsın aynı be ya :D

aleyküm selam kardesim..

@aagkn yakaladim ! :D hoş geldin kardeşlik !

@Banlıdamat hayrola ? pek sessiz sedaviz sakin duruyon ne işşşşş ?

Kardeşim görüşmeyeli nasılsın?
İş güç kardeşim koşuşturmaca + pazartesi sendromu. İyisin inşallah.. @aagkn abi nerde ya :D

Abin kurban olsun sana :D [MENTION=70615]Banlıdamat[/MENTION]

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Aleykum Selam [MENTION=115926]aagkn[/MENTION]Nabıyon be ya.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Aleykum Selam @aagknNabıyon be ya.

Çok şükür aynı be ya Abim
laughing.gif

Aynı zamanda Allah'a Emanet ol, gece çalışması var bugün işe gideceğim abi.

Hayırlı geceler...

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Milos Krasic: ''Güçlü değilim, hissediyorum

Futbolcumuz Milos Krasic, “Bulduğum şansları iyi kullanamama endişesi yüzünden strese girdim. Güçlü değilim, bunu hissediyorum" dedi.

Juventus’tan 7 milyon avro bonservisle transfer edilen ancak bir türlü istenen seviyeye çıkamayan Milos Krasic, Milliyet’ten Senad Ok'a özel açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçemiz’in 64 maçla rekor kırdığı sezonda kadroya girmekte bile zorlanan, şans bulduğu maçlarda varlık gösteremeyen Krasic birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Krasic'in çok konuşulacak mesajları

*Aykut hoca beni uzun süredir istiyordu. Ben daha CSKA’dayken görüşmüştük. O zaman Juventus’tan da teklif vardı. Tercihimi İtalya’dan yana kullandım. İlk sezonu çok iyi geçirdim. Ardından takımın başına Conte geldi. Sistemi 3-5-2’ye çevirince benim yerime başka isimleri seçti. Ardından birçok kulüpten teklifler aldım. Fenerbahçe beni istiyordu. Marsilya’nın da bir teklifi vardı. Hatta imza atmam an meseleseydi, ama Fenerbahçe’yi tercih ettim.

*Bu tercihimde Aykut Kocaman en büyük rolü oynadı. Çok iyi bir adam. Futbolu gerçekten çok iyi biliyor. Beni de gerçekten istiyordu. Buraya para için de gelmedim. Fenerbahçe’de oynayacağımı düşünüyordum. Yoksa Fransa ya da Rusya’ya giderdim. Rusya’da burada kazandığımdan daha fazlasını kazanırdım.

*Juventus’ta kontratım devam ediyordu. Ayrıca İtalya’da daha fazla kazanıyordum. Parayı düşünseydim, İtalya’da kalırdım.

‘Türkiye’de baskı çok fazla’

*Sakatlıklarım yüzünden iki yıldır sezon başı hazırlık kampı yapamadım. Bu durumu beni daha da geriye attı. Güçlü değilim, bunu hissediyorum. Benim oyun tarzımda güç çok önemli. Güçsüz olunca hiçbir şey yapamıyorum. Gücüm yerinde olmasa 5. ligde bile oynayamam. Artık sakatlığım yok. Bu sezon geçireceğim hazırlık kampı ve arka arkaya oynayacağım maçlarla eski halime döneceğimi düşünüyorum.

*Aykut hocayı seviyorum. Beni buraya o getirdi. Onu hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. Ama bunu telafi edeceğimi biliyorum. Çünkü kendimi tanıyorum. Potansiyelimi, geçmişte neler yaptığımı biliyorum. Futbolu unutmadım. O yüzden takımda ona, taraftara ve herkese göstermek istiyorum gerçek Milos Krasic’i.

*Hedefim kalmak fakat, ‘git’ derlerse ona göre yolumu çizeceğim. Zorla kalamam. ‘Benim kontratım var, paramı alacağım, beni ilgilendirmez’ demem. Uygun bir çözüm bulunur. Benimle ilgilenen kulüpler var.

*Türkiye’de baskı çok fazla. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte bunu gerçekten hissediyorsunuz. Juventus’ta oynarken bile böyle büyük bir baskı yoktu üzerimde. Türkiye’de her maç final gibi oynanıyor. Sert bir futbol var.

*Fenerbahçe’de kadro çok geniş. Hoca da doğal olarak en formda isimleri oynatıyor. Şans bulduğum zamanlarda en iyi şekilde değerlendirmem gerekiyor. ‘30 dakika oynuyorum. Şans buldum’ diyorum. ‘Bir şeyler yapmam gerekiyor’ diye düşünüyorum. Olmayınca daha da geri gidiyorum, strese giriyorum. ‘Şimdi 2 hafta daha kadroya giremeyeceğim’ diyorum. Esas olarak bu konu benim kafamda en büyük sorun. Kafamdaki bu sorunu aşmam gerekiyor.

‘Paramı aldım’

Ailesinin İstanbul’da yaşamaktan çok mutlu olduğunu belirten Milos Krasic, “Süper bir hayat var burada. Fenerbahçe gerçekten büyük bir kulüp” dedi. Geçen sezon fazla şans bulamamasına rağmen ödemelerle ilgili bir sorun yaşamadığını da kaydeden Sırp oyuncu, “Kontratımda yazan tüm ücretleri ödediler. Profesyonel bir kulüpteyim” ifadelerini kullandı.

‘Şans hiç gülmedi’

Sırp futbolcu, forma bulduğu maçlarda çok şanssız olduğunu savundu. Krasic, “Sonuç olarak ben sadece bir oyuncuyum. Tek başıma bir şey yapamam. Oynadığım dönemlerde de çok şanssızdım. Takım ya iyi durumda değildi ya da maçları kazanamadık. Bu durumda da bireysel olarak bir şeyler yapmak çok daha zor oluyor. Takım iyi değilse Messi ve Ronaldo bile tek başına bir şey yapamaz” diye konuştu.

‘TV’den izlemek beni çok üzüyor’

Krasic, kariyeri boyunca ilk kez geçen sezon futboldan bu kadar uzak kaldığını dile getirdi. Form tutabilmek için oynamak zorunda olduğunu vurgulayan tecrübeli futbolcu, “Arka arkaya 4-5 maç oynarsam kendimi bulurum. Maç ritmimi tutturmam lazım. ‘Hata yaptım mı? Acaba bu hafta kadroya girebilecek miyim? gibi sorular benim psikolojimi de etkiledi. Kötü oynayınca ya da hata yapıca ‘Haftaya nasıl olsa yine yokum’ diye strese giriyorum. Hayatımda bu kadar uzun süre futboldan uzak kalmadım. Takımımın maçlarını televizyondan izlemek beni gerçekten çok
üzüyor” dedi.

http://12numara.org/haber/3489/milos-krasic-guclu-degilim-hissediyorum

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Öncelikle Selamün aleyküm kardeşlerim...

Kardeşim görüşmeyeli nasılsın?

Hamd olsun işte uğraşiyoruz kardeşim..

484870_471490379593681_81900644_n.jpg

Tunus'tan Club Sportif Sfaxien taraftarı BURAK YILDIRIM için pankart açtı.

Burak Yıldırım Her Yerde !

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Günaydın herkese.

[MENTION=74929]Korpe[/MENTION] abi krasic bu sene kendini kanıtlayacak gibi geliyor inşallah kanıtlar çok sevdiğim bir oyuncu eğer düzeltirse kendini fenerbahçe'mize çok yararı olcak bu 2kere2:4

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aleyküm selam, [MENTION=287660]vlkn1907[/MENTION] hoşgeldin abi [MENTION=74929]Korpe[/MENTION] hoşgeldin abi.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Günaydın herkese.

@Korpe abi krasic bu sene kendini kanıtlayacak gibi geliyor inşallah kanıtlar çok sevdiğim bir oyuncu eğer düzeltirse kendini fenerbahçe'mize çok yararı olcak bu 2kere2:4

Selamunaleyküm günaydınlar hayırlı sabahlar

aleyküm selam günaydinlar

Mesut kendisi de oyle diyor zaten bu sezon benim kariyerim açısından cok onemli diyor.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=74929]Korpe[/MENTION] inşallah abi ben teee cska'dan beri takipcisiyim fenerbahçe'mizde esip geçmesini herşeyden çok isterdim rüzgar mubarek ruzgar :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
günaydın sarı-laciler

Günaydın dostlar.. :)

günaydın gencler

@Korpe inşallah abi ben teee cska'dan beri takipcisiyim fenerbahçe'mizde esip geçmesini herşeyden çok isterdim rüzgar mubarek ruzgar :D

ahh ahh :)

http://video.fanatik.com.tr/diger/cardozo-hocasina-saldirdi/41654

Yargiyi etkilemeye calismak suctur. Sporda siddeti koruklemk suctur. Unal Aysal'in agzini acip soyledigi her kelime suc. Kim kesecek cezayi?

12 Mayis'ta yapilan sarlatanlik ve sonrasinda olanlari yargiya tasimali.

Yigitlikten, ahlaktan, orf ve anenelerden dem vuran Turk Halki'nin; bunlarla taban tabana zit sahis/kurumlara alkis tutmasi kan dondurucu.

Maglup olur saha ortasinda sevinirsin, kupa finali oncesi yangina korukle gidersin. Maksadini 2 yasinda cocuk anlar artik. Ama doymazsin.

Sporda siddeti korukleyen unsurlari bertaraf etmek istiyorsaniz, o bu demeden her sapkinligi kinamali tepki gostermelisiniz.

Aziz Yildirim'in da G.Saray'a yonelik cikislari oldu, yine olur. Ama farki gormek gerek. Biri ag oruyor, digeri buna reaksiyon gosteriyor.

Sen nasil bir insan evladisin? Kimi temsil ediyorsun? Tahrikle, provakasyonla, kumpasla mi besleniyorsun? Sen kimsin?

2 hafta evvel bir genc oldurulmus. Uzerine stadinda "o pankart" asilmis goz yummussun. Simdi cikip yargiyi etkiliyorsun. Doymadin mi kana?

Yazmayim, koruklemeyim diyorum ama kanima dokunuyor, engelleyemiyorum. Unal Aysal, neyin pesindesin? Sen nasil bir insan evladisin?

http://kralspor.ensonhaber.com/unal-aysal-aziz-yildirim-sikeden-ceza-alacak-2013-05-28.html

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Alper Potuk: Benim Galatasaray'a söz verdiğim iddia ediliyor. Ben tek bir söz verdim; o da Başkanımız Aziz Yıldırım'a.

Gene çark ettiler..

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Katar'da bazı şirketlerle görüşen Fenerbahçe Kulübü, 60 milyon €'luk sponsorluk anlaşması yapabilir. (HÜRRİYET)