SDN Fenerbahçe Kulübü

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selamün aleyküm ahali, hayırlı günler olsun.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
O bu değilde bize lazım olan mevkilere transfer yapılmalı.Bunların illada bilinen bir isim olmasıda gerekmez.Nokta atış yapılmalı..Yabancılardan Sow,Webo,Yobo hariç hepsi gidebilir.İyibir orta saha ,yani sürekli oynayacak Alex vari, lider özellikleri olan biri bulunmalı.Volkan'ında artık çekilmesi gerekli.Mert ve Serkan bu işi rahat götürebilir.Emenike deniyor ama keşke olsa.Terry i ben istenem kesinlikle.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Selamün aleyküm ahali, hayırlı günler olsun.

Aleyküm selam abi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O bu değilde bize lazım olan mevkilere transfer yapılmalı.Bunların illada bilinen bir isim olmasıda gerekmez.Nokta atış yapılmalı..Yabancılardan Sow,Webo,Yobo hariç hepsi gidebilir.İyibir orta saha ,yani sürekli oynayacak Alex vari, lider özellikleri olan biri bulunmalı.Volkan'ında artık çekilmesi gerekli.Mert ve Serkan bu işi rahat götürebilir.Emenike deniyor ama keşke olsa.Terry i ben istenem kesinlikle.

Doğru transfer yapmak için transfer yapılmamalı abi

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Aynen öyle [MENTION=74929]Korpe[/MENTION]Sırf Taraftara yönelik isimlere boşuna para verilmemeli.Faydalı olsun,ismi duyulmasın,önemli değil.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

inanmammmmmmmmm :D

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Abi yaptığın yoruma yüzde doksan dokuz katılmakla birlikte, Kuyt'ın bu takım için vazgeçilmez olduğu bu sezon oynadığı maç sayısından bellidir herhalde. :)

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ya Ben nedense Selçuk'a kızamıyorum.Çünkü ne zaman lazım olsa az yada çok işini yaptı bence.Bu kadar bizde kalma nedenide bu oksa gerek

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3

inanmammmmmmmmm :D

O zaman Sevinç gösterileri başlasın gari...

Aleyküm selam abi

Doğru transfer yapmak için transfer yapılmamalı abi

Eksik olma Kardeşim :)

Aykut Kocaman'dan duygusal konuşma!
aykut-kocaman-62972_501.jpg

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın sezonun sona ermesine kısa bir süre kala futbolcularıyla duygusal bir konuşma yaptığı öne sürüldü

Aslında her şey Aykut Kocaman'ın devre arasında istifasıyla başladı. Bu gelişmenin ardından futbolcular tatil planlarından vazgeçerken hocalarını ikna edebilmek için "Sözümüz söz 2. yarıda çıkışa geçeceğiz ve bir dediğini iki etmeyeceğiz. Ne söyleseniz uygulamaya çalışacağız" diyerek söz verdi. Ardından ise takım Antalya kampına giderken burada Genk ile oynanan hazırlık maçında hem 1-1'lik skor hem de sergilenen futbolun beklediği seviyede olmaması nedeniyle Kocaman öğrencilerine "Bana verdiğiniz söz bu mu?" diyerek sitem etti, İşte bu sözler sarı-lacivertliler için milat oldu,
'FİNALİ HAK ETMİŞTİK'
Antalya kampında takımın şaşkın bakışları arasında tahtaya 65 yazan Aykut Hoca kendisine yöneltilen "Bu nedir?" sorularına "Bu sezon oynayacağınız maç sayısı" diyerek beklentilerinin seviyesini de açıkça ortaya koydu.
İşte tüm bu yaşananların ardından sadece UEFA Avrupa Ligi'indeki final maçını kaçıran futbolculara özverilerinden dolayı Kocaman teşekkür geldi. Sezonu 64 maçla kapatacak olan F.Bahçe'de Aykut Hoca yoğun maç temposunda sonuna kadar 3 kupayı kovalayan takımına "Gördüklerim beni etkiledi, hepiniz sözünüzü tuttunuz, teşekkür ederim" diyerek memnuniyetini dile getirdi. Aykut Kocaman'ın Ankara'daki final maçında takıma duygusal bir konuşma daha yapması bekleniyor.
Bu arada UEFA finalini pür dikkat izleyen genç teknik adam "Biz bu kupayı almaya çok yaklaşmıştık ancak sakatlıklar buna engel oldu. Bu takım finali hak etmişti" yorumunu da yaptı.

Kaynak

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=115926]aagkn[/MENTION] Ben Kuyt'ı unutmuştum.Kuyt hakikaten çok faydalı idi.Ondaki o iyi niyetten her futbolcuda biraz olsa şimdi Takım daha iyi yerlerde idi.Kuyt şu an o kadar bizden biri oldu ki, Gökhan ile birlikte Takımın 'Cesur Yürekleri' konumundalar bence.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
@aagkn Ben Kuyt'ı unutmuştum.Kuyt hakikaten çok faydalı idi.Ondaki o iyi niyetten her futbolcuda biraz olsa şimdi Takım daha iyi yerlerde idi.Kuyt şu an o kadar bizden biri oldu ki, Gökhan ile birlikte Takımın 'Cesur Yürekleri' konumundalar bence.

Aynen abi, iyi futbolcu her zaman bulunur, ama takımı için canla başla mücedele eden futbolcu bulmak günümüzde çok zor güzel abim :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Az önce annemle konuştuk telefonda..Arada lafı geçti;

Yendiniz herhalde cimbomu dedi..Yendik anne dedim..Yine o kel adam mı attı golü dedi..Yutkundum, "yok anne o bu maç atamadı" dedim..Sustum...

Unutmayacağız SENİ BÜYÜK KAPTAN !! ♥

(Az önce nette dolaşırken gördüm içim buruldu be abi...)

[MENTION=70615]Banlıdamat[/MENTION] etiket ettim seni :)

Para her kapıyı açar sayın abim..

Saygılar abim... :)

Fenerbahçe'ye süpriz isim

Fenerbahçe, İstanbul BŞB’den Holmen’in transferini bitirmek üzere..

holmen.jpg

Fenerbahçe’de transfer çalışmaları sessiz ve derinden devam ediyor... Geçtiğimiz dönemlerdeki hataya bir kez daha düşmek istemeyen Sarı-Lacivertli yöneticiler, tüm oyuncuların sezon öncesi hazırlık kampına yetişmesi için çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Bu kapsamda ilk etapta teknik direktör Aykut Kocaman’ın çok istediği Emenike’nin işini bitiren Fenerbahçe yönetimi, şimdi ise orta sahaya bir isim almaya hazırlanıyor. Eskişehirspor’un yüksek rakamlar istemesi nedeniyle Alper Potuk’tan vazgeçen Fenerbahçe yönetimi, ucuz maliyetli iyi bir ismin peşine düştü.

Bunun sonucunda da İstanbul BŞB’nin başarılı orta saha elemanı Holmen’de karar kılındı. Beşiktaş’ın da istediği İsveçli yıldız için teknik direktör Aykut Kocaman da olumlu rapor verdi. Bunun sonucunda ilk etapta yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alınırken; Holmen’in de tercihini Fenerbahçe’den yana kullanmak istediği öğrenildi.

Salih'e daha çok sorumluluk

Teknik direktör Aykut Kocaman, Holmen’in alınmasıyla orta sahaya başka transfer yapmayacak. Bu görüntüde de Cristian, Meireles, Selçuk, Mehmet Topal gibi isimler kesinlikle kadroda tutulacak ve gönderilmeyecek. Bunun yanı sıra Kocaman önümüzdeki sezon genç oyuncu Salih Uçan’a da daha çok sorumluluk vermeyi planlıyor.

Kaynak

Bugün #fenerinmacivar !

19:00 | KDÇ Karabükspor - Fenerbahçe
#fenerinmacivar

15:30 | Fenerbahçe Ülker - Pınar Karşıyaka #fenerinmacivar

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kral'dan gollere devam...

[video=youtube;BRI-Qk9rSLc]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BRI-Qk9rSLc[/video]

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=70615]Banlıdamat[/MENTION] bizim iddda işi yatti , transfer de yattı :D selcuk kalıyor takımda her sey senın ıcın :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
FENERBAHÇE 41 - 26 Karşıyaka İLK YARI SONUCU

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Erman Toroğlu, bugünkü köşe yazısında, kulübümüzün, vefat eden genç taraftarımız Burak Yıldırım için taziye yayınlamadığını dile getirmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Burak'ı kaybetmemize sebep olan acı olayın gerçekleştiği gece, kulübümüz resmi yayın organımız Fenerbahçe.org'dan başsağlığı mesajı yayınlamıştır.

Kaldı ki derbinin ardından basına konuşan gerek futbolcularımız gerek hocamız ve gerekse yöneticilerimiz de Burak'ı kaybetmenin acısını camiamız ve kamuoyu ile paylaşmıştır.

Bu köşe yazısı; söz konusu şahsın 'yalanlar' ile taraftarlarımız ve kulübümüzü karşı karşıya getirme hedefinden ibarettir. Şahsın camiamıza bakış açısı düşünüldüğünde sergilediği bu tavır, şaşırtıcı değildir.

Taraftarlarımızdan; "samimiyetsizce acımızı kullanmaya kalkmasındaki asıl amacı belli olan bu şahsı" dikkate almamalarını rica ederiz.

Saygılarımızla,

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Beko Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek Final ilk maç sonucu:

Fenerbahçe Ülker 68 - 74 Pınar Karşıyaka

Bu sonuçla seride 1-0 geriye düştük.

rezil herifler..

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Aykut bey gidecekleri belirliyormuş. Listede kendi varmı acaba :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
946488_10151610103213713_906241692_n.jpg

Teşekkürler Karabük!

Karabük taraftarının BURAK YILDIRIM kardeşimiz için açtığı pankart...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Stuttgart forması giyen Serdar Taşcı, başta F.Bahçe olmak üzere birçok takımdan teklif aldığını, ancak takımında kalmak istediğini söyledi.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Karabükspor ilk 11imiz: Mert, Gökhan, Bekir, Orhan, Ziegler, Mehmet Topal, Emre, Cristian, Mehmet Topuz, Sow, Webo #Fenerbahce

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Karabükspor ilk 11imiz: Mert, Gökhan, Bekir, Orhan, Ziegler, Mehmet Topal, Emre, Cristian, Mehmet Topuz, Sow, Webo #Fenerbahce

Kardemir Karabükspor: Tomic, Erdem, Mabiala, Deumi, Seriç, Yiğit, Birol, İlhan Parlak, Lua Lua, Ahmet İlhan, Shelton :)