SDN Fenerbahçe Kulübü

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Galatasaraylı taraftarlar FENERBAHCE'yi yenemediği halde küfür edip bida şampiyonluk kutladı 15 sene bir yana
ayıp ayıp ben utandım.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yazmışlar birde aslan pençesi,
aslan değil başka bişey yazacam olmayacak.

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dengeleri bozuldu adamların artık yeter uzatmayalım bu ne ya beraberlikte sevin yenil sevin... en azından bir galibiyet alsınlar ayıkken eğlenelim bunlarla :D

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
+Lig niye var?
- Şampiyon olmak için.

+ Şampiyon kim ?
- Galatasaray.

Nokta..

Fenerbahçe galibiyeti olmadan alınan kupa ve kazanılan şampiyonluk GS için her zaman yarım kalacaktır ... (3 nokta) :)

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Burak Yıldırım kardeşimiz maç sonrası Edirnekapı metrobüs durağında Galatasaray taraftarları tarafından KAHPECE bıçaklanarak öldürülmüştür.!!!

........................
........................ ........................
........................ ........................ ........................

çok güzel şeylerle doldurdum bu noktalı yerleri...!!
https://twitter.com/gencfborg/status/333699168352755713
https://twitter.com/gencfborg/status/333699452319715328

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Burak Yıldırım kardeşimiz maç sonrası Edirnekapı metrobüs durağında Galatasaray taraftarları tarafından KAHPECE bıçaklanarak öldürülmüştür.!!!

........................

Bunun gibi çok olayları var sorsan bişey bilmezler.

Fenerbahceee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tebrikler fenerbahçe, bide şampiyon olabilseydik daha güzel olacaktı, neyse sağlık olsun seneye iyi bir kadro kurup şampiyonluk yolunda ilerleriz.

Fenerbahceee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

........................

ALLAH rahmet eylesin, bunu yapanlarda inşallah bir an önce yakalanıp adalet önünde cezalandırılırlar.

198947_522429397792437_504513448_n.jpg

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bunun gibi olaylar her takımda yaşanıyor.

Ama bu durumu sıradanlaştırmaz, suçu hafifletmez.

Başımız sağolsun.

Oyunu bozanları da Allah kahretsin..

Haklısın her takımda vardır.Saygı duyuyorum.
Başımız sağolsun Allah rahmet eylesin
Bu olayı yapan holiganlar inşallah kısa sürede cezalarını bulurlar.

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
14 Aralık 1991 Günü, Galatasaray maçı çıkışı otobüs beklerken, boynunda Beşiktaş atkısı olduğu için, onlarca galatasaray taraftarı tarafından linç edilerek katledilen Mühendis Oktay Akdemir,Şimdide gene aynı şey bu sefer metrobüs Burak Yıldırım kardeşimiz Bunları yapanlar İnşallah Allah'hından bulurlar Spor terörüne kurban verilen kardeşlerimize Allah'tan Rahmet Diliyorum,hepimizin başı sağolsun çok üzgünüm çok :(

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Tamam gülüyoruz,eğleniyoruz,gerektiğinde birbirimize laf da atıyoruz da bir maç yüzünden bir insanı öldürmek bir insana zarar verebilmek ne demek ya.Allah belanızı versin ne diyim,ülke olarak öyle bi hale geldik ki herkes aşırı gergin.Hepimizin başı sağolsun ama yapanların da yanına kar kalmasın,yeter artık...

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
günaydın dostlar.. günaydın shiftdelete.net üyeleri...
tebrikler fenerbahçe ...
Başımız sağolsun Allah rahmet eylesin ...
Sporu spor dışında yaşayan ve bunu daha ileri götüren fanatiklere.....

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
günaydın 12 numaram.. Burak kardeşimizin haberini alana kadar herşey yolundaydı ama bu olmadı.. Biryerde okudum ve çok hoşuma gitti..

Burak' ın kanı; Aziz'in, Ünal' ın, Sabri' nin, Emre'nin, Fenerbahçelilerin, Galatasaraylıların, medyanın ellerine bulaşmıştır.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Özellikle UEFA Kupası’nda yarı finale kadar çıkıp finalin kaybedilmesinden sonra yeni sezonda daha güçlü bir kadro kurulması için harekete geçen başkan Aziz Yıldırım ve kurmaylarının ilk anlaşmayı yaptığı ortaya çıktı. Özellikle Aykut Kocaman’ın önümüzdeki sezon da takımın başında kalıp kalmayacağı soru işaretleri uyandırıyordu. Bu konunun halledilmesi ve Mali Genel kurul’da başkan Aziz Yıldırım’ın, “Ben 2 sezon daha görevimin başındayım. Aykut Kocaman da bizimle birlikte bir yere gitmiyor” sözleriyle teknik direktör sorunu ortadan kalkmış oldu. Bu gelişme sonrasında ise sıra Kocaman’ın gönlünü almaya geldi. Bunun için de şike dönemi sürecinde Aykut Kocaman’ın bir kez bile oynatamadan göndermek zorunda kaldığı ilk gözağrısı Emenike, başkan Aziz Yıldırım tarafından genç hocaya göreve devam etmesi adına sezonun ilk hediyesini olarak verdi. Başkan Yıldırım’ın son günlerde sık sık görüştüğü Kocaman’a, “Yeni sezonda da birlikteyiz. Sana ilk hediyem Emenike. Biliyorum zamanında kullanamadın çok üzüldün. Gerekli girişimleri yaptık sezon başı kampında Emenike de kamptaki yer alacak”müjdesini verdi.

8 MİLYON DOLAR’A DÖNÜYOR
Emenike müjdesi sonrasında teknik direktör Aykut Kocaman’ın ise Yıldırım’ın bu hediyesine fazlasıyla sevindiği öğrenildi. Bu arada Nijeryalı yıldızın dönüşünün faturası da belli oldu. hatırlanacağı gibi Fenerbahçe Emenike’yi 10 milyon Euro karşılığında Spartak Moskova’ya vermişti. Buna karşılık golcü oyuncuyu 6 ya da 8 milyon Dolar arasında bir fiyata geri alacağı belirtildi. Bunun nedeninde Emenike’nin sözleşmesinde Fenerbahçe’ye geri dönmesi konusunda özel bir madde bulunduğu ve bu nedenle daha az bir fiyata geri döneceği öğrenildi.

STOPERE 2 SÜPER ADAY: TOURE YA DA TERRY
Başkan Aziz Yıldırım’ın Emenike müjdesinin ardından bir yıldız ismin daha Sarı- Lacivertli takıma katılacağı ortaya çıktı. Buna göre teknik direktör Aykut Kocaman’ın verdiği transfer raporunda özellikle iyi bir stoper alınmasını istedi. Bunun için de Kocaman’ın Manchester City’den Kolo Toure ile Chelsea’den John Terry’nin isimlerini verdiği ortaya çıktı. Sarı- Lacivertli yöneticilerin bu iki yıldızdan birini kadroya dahil etmek için şimdiden kolları sıvadıkları ve önemli mesafeler kat ettikleri öğrenildi.

kaynak

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Didier Drogba: Kadıköy’de Fenerbahçe'yi yeneceğiz. Sabri Sarıoğlu: Sen yenisin galiba :D :D

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Sabriye bak ya terbiyesiz herif adamın sıkmadığı yerini bırakmamış,birde karı gibi uzattığı tırnaklarıyla.Fotoğrafları görünce dehşete düştüm.Pislik herif bir gidemedi galatasaraydan.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Sabriye bak ya terbiyesiz herif adamın sıkmadığı yerini bırakmamış,birde karı gibi uzattığı tırnaklarıyla.Fotoğrafları görünce dehşete düştüm.Pislik herif bir gidemedi galatasaraydan.
Volkanın yerinde olsam aşı olurum..

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Gencecik bir insanın, sırf Sevdalı olduğu renkler yüzünden Kahpece Bıçaklanıp Öldürülmesi hiçbir zaman ve hiçbir yerde insanlığa sığmaz. Futbol adına Bu tarz şiddet içeren hareketler yapan her kim olursa olsun Rabbim binbir türlü cezasını versin inşAllah..

Keşke futbolu sahada bırakabilsek, keşke şu birbirimizi kışkırtıp renklerin kör ettiği kan bürümüş dünyalarımızdan uzaklaşabilsek..

Rabbim, adice öldürülen kardeşimize rahmet eylesin, ailesine sabır versin, bunları yapan her kimse de onlara lanet etsin..
Hepimizin başı sağolsun.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.
İslam çüpi.
İyi günler.

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
bu arada [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] hadi iyisin.. bakıyorum da takım atkıları koleksiyonu yapıyorsun :)