SDN Fenerbahçe Kulübü

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Sevgili Ata'mızın kulübümüzü ziyaret edişinin yıldönümünde bir kez daha huzurunda saygıyla eğiliyorum.Nur içinde yat,mekanın cennet olsun Yüce Atatürk.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selamün aleyküm... hayırlı hafta sonları.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Eksik olma abi, hayırlı günler olsun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

934634_529385120456488_1535053220_n.jpg

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İstanbul BBSK ile 12.randevu

fbibbk_34616_3798873.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 32.haftasında 5 Mayıs Pazar günü saat 20.00'de deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz,12. kez karşı karşıya gelecek.

İki takım arasında geride kalan 11 maçta Fenerbahçemiz 6, İstanbul Büyükşehir Belediyespor 4 galibiyet alırken, bir maç da berabere sonuçlandı. Fenerbahçemizin 17 golüne, İstanbul Büyükşehir Belediyespor 14 golle yanıt verirken, 2012-2013 sezonunun ilk yarısında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Fenerbahçemiz 2-1 kazandı. Takımımızı şimdiye dek sahasında 5 kez ağırlayan İstanbul BBSK, 4 kez galip geldi, sadece bir kez yenildi.

Fenerbahçemiz ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımları arasında Süper Lig'de yapılan maçların sonuçları şöyle:

Sezon Maç Sonuç
2007-2008 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe 2-0
Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor 2-2

2008-2009 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor 2-0
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe 2-0

2009-2010 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor 1-0
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe 2-1

2010-2011 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe 0-1
Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor 2-0

2011-2012 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor 4-2
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe 3-2

2012-2013 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor 2-1

Fenerbahçe

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
421992_260200034126131_69366965_n.jpg

geçen gün namaza gittiğimizde termusla çay da götürmüştük yanımızda namaz çıkışı çorba sonrasında çay içelim dedik ve fotoğrafımızı çekerken fark ettim ki bu kadar zaman kimsenin el vuramadığı SDN bardağımla kardeşim çay içiyordu o anda kopmuşum SDN bardağımı alıp çay içerken nasılda sinsice gülüyor :D

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
gunaydin 12 Numaram... bu guzel Pazar sabahiniz mukemmel gecsin..

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hayatın anlamı sarı lacivert

[video=youtube;5_8yETjOkTE]http://www.youtube.com/watch?v=5_8yETjOkTE[/video]

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Fenerbahçe, Lazio'nun 26 yaşındaki kanat oyuncusu Antonio Candreva'yı takıma kazandırmak için girişimlere başladı.

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, sabah saatlerinde kalp krizi geçirdi. Başkanın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'ya acil şifalar diliyoruz.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Fenerbahçe'de Selçuk Bilmecesi

05 Mayıs 2013 Pazar * 13:18

Gösterdiği performansla kimi zaman alkış alan,kimi zaman taraftarların tepkisini çeken Fenerbahçe'nin emektar futbolcusu Selçuk Şahin'in sezon sonu sözleşmesi sona eriyor.
10-11-selcuk-sahin.jpg

superfb_v2.png

haber_alt_image.gif

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Selçuk Şahin'in sözleşmesi mayıs ayında sona eriyor.32 yaşındaki futbolcunun sözleşmesinin yenilenmesi konusu belirsizliğini koruyor ve yeni sözleşme için Fenerbahçe kulübünden herhangi bir adım atılmadığı da belirtiliyor.
İSTANBULSPOR'DAN GELDİ
2003 yılında İstanbulspor'dan Fenerbahçe'nin yolunun tutan tecrübeli futbolcu, sarı lacivertli formayla gösterdiği inişli çıkışlı formuyla zaman zaman taraftarların tepkisini çekti.
Selçuk şahin Fenerbahçe'de istikrarlı olarak ilk on birde forma giyemese de bütün teknik direktörlerin vazgeçilmezi olmayı başardı.
İŞTE SEZON SEZON PERFORMANSI
2003-2004 sezonunda 22 yaşında Fenerbahçe'ye transfer olan Selçuk Şahin, ilk sezonunda fazla forma şansı bulamadı.ilk senesinde Sarı lacivertli formayla 7 resmi maçta forma giyen tecrübeli oyuncu gol atma başarısı gösteremedi.Cristoph Daum'un kadroda yer verdiği deneyimli oyuncu ilk sezonunda takımıyla şampiyonluk yaşadı.Fenerbahçe'ye geldikten sonra dikkatleri üzerine çeken futbolcu İlk kez milli takıma çağrıldı ve Ay-yıldızlı formayı giydi.
Fenerbahçe'deki ikinci sezonu olan 2004-2005 sezonunda performansını arttıran Selçuk Şahin, kupa maçlarıda dahil 22 karşılaşmada forma giydi ve sarı lacivertli forma altında golle tanıştı.Milli futbolcu Fenerbahçe ile avrupa kupası deneyimide yaşadı.Sarı lacivertliler Cristoph Daum yönetiminde üst üste ikinci kez şampiyonluk yaşadı ve Selçuk şahinde şampiyon kadroda yer aldı.
Selçuk Şahin 2005-2006 sezonuna gelindiğinde 23 karşılaşmada forma giyerken Fenerbahçe ligi ikinci sırada tamamladı.
SELÇUK ŞAHİN İLE SÖZLEŞME YENİLENMELİ Mİ? ANKETE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN...

ZİCO DÖNEMİ
2006-2007 sezonunda Teknik direktör Cristoph Daum'un yerine gelen Zico Selçuk Şahin'e fazla forma şansı vermedi.Kupa maçları dahil 8 karşılaşmada forma giyen milli oyuncu beklentilerin uzağında kaldı.
Teknik direktör Arthur Zico'nun yavaş yavaş beğenisini kazanan milli oyuncu 2007-2008 sezonunda 33 karşılaşmada sarı lacivertli formayı terletti ve 3 gol 2 asistlik bir performans sergiledi.Deneyimli futbolcu Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarındaki en başarılı sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde takımıyla birlikte çeyrek final deneyimi yaşadı.
2008-2009 sezonunda Luis Aragones'in de kendisinden vazgeçmediği Selçuk Şahin, kupalar dahil toplam 37 karşılaşmaya çıktı ve 5 gollük bir performans sergiledi.
İkinci Daum döneminde son maçta şampiyonluğu Bursaya kaptıran Fenerbahçe'de Selçuk Şahin,40 maçla kariyerinin en fazla forma giydiği sezonu elde etti.
AYKUT KOCAMAN DÖNEMİ
Zaman Zaman gönderilmesi gündeme gelen başarılı futbolcu Aykut Kocaman'ın kadrosunda da kendisine yer bulmayı başardı.Kocaman takımında radikal kararlar almasına rağmen Selçuk Şahin'den vazgeçmedi.3 sezon Aykut Kocaman'ın Fenerbahçesiyle 96 karşılaşmaya çıkan tecrübeli futbolcu 4 gol kaydetme başarısı gösterdi ve eleştirilere rağmen Sarı lacivertli forma ile özdeşleşmiş bir futbolcu haline geldi.
Sözleşmesi 31 mayıs 2013'de sona erecek olan Selçuk Şahin'in sözleşmesinin yenilenip yenilenmeyeceği mmerak konusu.Mevkiinde Mehmet topal,Meireles,Emre Belözoğlu,Cristian gibi yıldız oyuncuların bulunduğu tecrübeli futbolcunun takımda yer bulamama durumu söz konusu.

Kaynak

@erjan @mustang @aagkn @cobra11 @lord87 @angel75 :D alın size haber :w00t:

muhtemel 11 vs İstanbul BB : Volkan, Orhan Şam, Bekir, Egemen, Hasan Ali, Mehmet Topuz, Mehmet Topal, Cristian, Caner, Sow, Webo

Bu akşam İstanbul BB ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, kazanması durumunda Şampiyonlar Ligi ön elemesine katılmayı garantileyecek.

TRANSFER | Chelsea'nin tecrübeli stoperi John Terry, gelecek sezon büyük olasılıkla Fenerbahçe forması giyecek. (Fanatik)

Fenerbahçeli taraftarlar, Galatasaray'ın şampiyon olması durumunda, takım otobüsünün güvenliği için dönüş yolunda takıma kalkan olacak. (Spor Dünyası) bu haber ne kadar doğru bilemedim

Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Fenerbahçemiz ile Kayserispor arasında oynanan maç sonrasında kasığında kısmi yırtık tespit edilen ve sezonu kapatan oyuncumuz Serdar Kesimal ameliyat oldu. Oyuncumuzun çift taraflı fıtık operasyonu bugün sabah saatlerinde Göztepe Medical Park Hastanesi’nde başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

944835_473120379434774_592594303_n.jpg

Fenerbahçe'de 3. istifa yolda!
fenerbahcede_3_istifa_yolda_44940_550_300.jpg

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Yıldırım ile yarın yapacağı toplantıda yeni dönemle ilgili durum değerlendirmesi yapılırken, “Yönetimin rahat hareket etmesi için görevi bırakıyorum. Karar sizin”?diyecek. Ancak Başkan’ın istifayı kabul etmeyip, “Beraber başladık, beraber bitiririz” cevabını vereceği belirtiliyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman bir kez daha Başkan Aziz Yıldırım’a istifa mektubunu verecek. Bu sezon önce Kasımpaşa, ardından da Karabükspor maçlarında görevi bırakan Kocaman, bu kez, Yönetim Kurulu’nun gelecek sezon planlamasında rahat hareket edebilmesi için görevi bırakacak. Kocaman ile Başkan Yıldırım’ın, yeni sezonla ilgili durum değerlendirmesi yapmak için yarın biraraya gelmesi bekleniyor.

Her zaman Fener’in askeriyim
Kocaman bu toplantıda, “Başkanım, yeni sezon için yönetimin rahat karar alması kulübün yararına olacak. Ben sezon sonu itibariyle bu nedenle görevi bırakmak istiyorum.?Gelecek yıla yönelik hazırlayacağım bir raporu size sunacağım. Siz de Yönetim Kurulu olarak durum değerlendirmesini yapın ve kararınızı verin. Benimle devam etmezseniz size saygı duyarım. Her zaman Fener’in askeriyim” diyecek.
Kulüp için en iyisi devam etmen
Ancak Başkan Aziz Yıldırım’ın, gelecek sezon da Kocaman ile yola devam etme kararında olduğu belirtiliyor. Nitekim Başkan’ın, “Kulübün menfaatlerini düşünerek hareket ettiğini biliyorum.?Ama şu anda Fenerbahçe için en iyisi sensin. Zaten her zaman söyledim. Bu yola beraber çıktık, beraber bırakırız. Ben olduğum sürece, sen de görevdesin” demesi bekleniyor.
(Star)

Kaynak

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında 16:30'da oynanacak final serisinin son maçında, kazanan takım TKBL'de şampiyonluğa ulaşacak.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yav adam gelmiş 32 yaşına, bu saatden sonra kimse almaz bu Selçuk'u.
üstümüze kaldı herhalde.
Aslında önemli olan o değil biz Aziz'le Aykut'u ne yapacaz?

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
BJfy_4hCIAAvceA.jpg:large

The Guardian: Fenerbahçe, Chelsea'nin kaptanı John Terry'i transfer ederek, Drogba'yı alan ezeli rakibi Galatasaray'a misilleme yapacak :))))))))

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bu sene 3 kulvarda gitmeye çalışınca en zengin yer dediğimiz orta sahamızda Sakatlık ve Cezalardan dolayı,Selçuk'a bile Abdurrrahman Çelebi demek zorunda kaldık.
Bizde iki a kesinlikle kalacak bu kesin.
Selçuk bu sene takımda olmamalı.
En azından İki a'nın kafayı çalıştırıp Kanatlara iyi kanat oyuncusu takviyesi şart.
Kaledeki Volkan'da artık çekilmeli geriye.
Ve Gökhan'ada Alternatif şart.Bu işler Orhan Şam gibi topçularla olmaz.
Stoch kesinlikle elde tutulmalı.Krasiç'i gerekirse üste para verip sepetlemek lazım.
Bide Eğer Fernandes dedikodusu doğru ise bu iş bitirilmeli.Tabii Stoch verilmeden.

BJfy_4hCIAAvceA.jpg:large

The Guardian: Fenerbahçe, Chelsea'nin kaptanı John Terry'i transfer ederek, Drogba'yı alan ezeli rakibi Galatasaray'a misilleme yapacak :))))))))
Valla Basının şişirmesi gibi geliyor bana bu iş ama.
John Terry'i ben istemem FENERBAHÇEMDE.
Adamların Emeklilikleri gelmiş.İyi bir ikramiye peşindeler.

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
fft104mm2287049.jpg

Yeni sezonun planlamasına şimdiden başlayan Fenerbahçe’de büyük operasyon kapıda. Teknik heyet ile yönetimin ortak kararı doğrultusunda Sarı-Lacivertli takımda misyonunu tamamladığına inanılan oyuncularla yollar ayrılacak. O futbolcuların da Ziegler, Krasic, Stoch, Semih, Mehmet Topuz, Selçuk ve Orhan Şam olduğu Fenerbahçe kulislerinde konuşuluyor.

Fanatik

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
aynen katılıyorum [MENTION=47324]mustang[/MENTION] yaşı ilerlemiş adamları günü kurtarmak için almamalıyız.
Galatasaray Drogba'yı aldı diye bizde gidelim takımın yaş ortalamasını 34 yapalım, böyle bi mantık olmaz.
ben ünlü diye 34-35 yaşındaki futbolcuları istemiyorum, gerekli yerlere isabetli transfer lazım.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ben o Cardozo'ya bittim.Ne yalan söyleyeyim.
Bide Nerede ise Gökhan'ın katili olmak üzere olan,Nico Gaitan'a.
Belki benfica takım oyunu oynadıklarından bu iki isim öne çıktı ama.
İkiside süratli becerikli topçular.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Valla bence Aziz'le olmaz bu iş.
gider yine saçma sapan yerlere ünlü birisi alacam diye transfer yapar.
biraz karamsar kaçacak da benim gelecek sezondan da umudum yok. sağlam kadro kurabilecek olsalar geçen yıl kurarlardı.
yine aynı transfer politikası izlenecek gibi duruyor.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
biraz karamsar kaçacak da benim gelecek sezondan da umudum yok. sağlam kadro kurabilecek olsalar geçen yıl kurarlardı.
Haklısınız.
Bizimkisi şu an züğürt tesellisi.
Adam olacak at bilmem neyinden belli olur derler ya,bizde hiç iyi emareler yok gelecek sene için.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Zaten su ziegler,krasic,webo transferi gereksiz idi .. suan medya da gene FENERBAHÇE miz üzerinden bir takım seyler duyulmakta transfer değil de gidecek oyuncular çok doğru bence Türkiye de bir çok takım da çok iyi yerli oyuncu var bunlara bakılmalı..

30 undan sonra gelecek oyuncu pek hayır getirmez doğru söylüyorsun mustang abi. ..

Yabancı oyuncu sayısı bu sezon düşücekti demi ?

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Zaten su ziegler,krasic,webo transferi gereksiz idi .. suan medya da gene FENERBAHÇE miz üzerinden bir takım seyler duyulmakta transfer değil de gidecek oyuncular çok doğru bence Türkiye de bir çok takım da çok iyi yerli oyuncu var bunlara bakılmalı..

30 undan sonra gelecek oyuncu pek hayır getirmez doğru söylüyorsun mustang abi. ..

Yabancı oyuncu sayısı bu sezon düşücekti demi ?
evet bu sezon düşücek diye biliyom ama sınırlama kaç olacak onu bilmiyorum.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Yabancı Sayısı düşecek diyorlar ama bu faydalı mı olur zararlı mı tartışmak gerekir.
Ülke Futbolumuzun gelişimi için Evet Düşmeli.
Ama Avrupa Arenasında ise Yabancı Sayısı düşmemeli.

Mustafa Kemal'in Fenerbahçe Kulübünü Ziyaret Ettiği Günlerden Bir Kare...

2nzgUVn.jpg

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Bu sene o kadar yanlış transer yaptı kii :(

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Mehmet Topuz gitmez ve bence gitmemeli, benfica maçında gördükkü, salih tende selçuktanda daha iyi bir yedek ayrıca sağ kanat bek de oynar bence tam joker. :) Webo dursun ama onun yanına Emenike gelsin forvet hattımıza dokunmayın.
Bide Alex'in yerini doldursunlar artık.

Stoch ve Krasic gider. Bence Ziegler gene kalır. Ben hala Hasan Ali'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Bide şu Caneri gönderin arkadaşş.. Delirtmesinler adamı..!

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Ankaragücü, Spor Toto 2.Lig'e düştü.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Fenerbahçemiz, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la oynayacağı maç için 4 çevik kuvvet otobüsüyle yola çıktı.

Son mesajlar