SDN Fenerbahçe Kulübü

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=38650]zoki[/MENTION] Gökhan suratına yedi tekmeyi.Allah var çok korktum ya.O bilinçsiz cansız yere düşmesi beni mahvetti.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
içimizdeki Basel'lileri tebrik ediyoruz. süpersininz gençler, İsviçre bayrağıyla fotonuzu koyunda, damarlarınızda hangi kan akıyor bilelim tam....! daha ağır konuşacamda sabrediyorum.

Ben geldim!

Abi niye kızıyorsun ki, ben başındaki teknik adam Türk diye destekliyordum Basel'i. Kanla, nefesle alakası yok yani. Biz real madrid bayrağıyla poz verenleri gördük, ama ırklarına laf söylemedik. :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=71554]cobra11[/MENTION]

Hakkinda kötü düsündügüm icin kusura bakma :)

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Benfica karşısında alınan mağlubiyetin kendilerini çok üzdüğünü, UEFA Avrupa Ligi’nde final oynamayı çok istediklerini belirtti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, “Çok üzgünüz, fazlasıyla istiyorduk. Finali oynamak çok istiyorduk. Sadece istemiyorduk, bunun için her şeyi yapacak durumdaydık. Maçın başındaki baskı normal baskıydı. Benfica, uzun yıllardır bu seviyeyi biriktirmiş bir takım. Baskıyı bekliyorduk ama çıkış noktalarımızda sorun oldu. Golü yedikten sonra topu ileriye taşımaya başladık, golü de erken bulduk. Ondan sonra işler dengeli giderken ikinci gol, gol yemenin ötesinde bizi demorelize eden, aşağı doğru çeken gol oldu. Hala avantaj bizdeydi ama rakibe moral açısından büyük avantaj sağladı. Selçuk ve Kuyt'ın aynı anda sakatlanması, Kuyt'ın sakat sakat devam etmesi. Üçüncü golden sonra uzun toplar aradık, onların oyunu soğutma çabaları vardı. Son derece üzgünüz. Eksiklerden bahsetmenin yeri yok. Fenerbahçe takımı var olan futbolcularıyla skor açısından söylemesem de en azından bir seviye daha üst durumda futbol kalitesinde olmalıydı. Kırılma anın ikinci gol oldu. Oyunu tutmaya başladığımız anlarda ağır bir etki yarattı. Benfica'yı üzerimize getiren anlamsız yediğimiz ikinci goldü”diye konuştu.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ben geldim!

Abi niye kızıyorsun ki, ben başındaki teknik adam Türk diye destekliyordum Basel'i. Kanla, nefesle alakası yok yani. Biz real madrid bayrağıyla poz verenleri gördük, ama ırklarına laf söylemedik. :)

sizin mantık süper yaa, 1-2 kişi real'i destekledi diye sende git gavuru destekle,
gerçekten ağır konuşurumda, ailemizden belli bir terbiye gördük.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
[video=youtube;IXJQutQF-iI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IXJQutQF-iI[/video]

Sonuna Kadar Biz Fenerbahçeliyiz !

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
hayır birde bize laf söylüyor, real'i desteklediniz (desteklemediğimiz halde) siz kakasınız, siz kötüsünüz diyorlar, sonra gidip gavuru destekliyorlar.

ne desek boş, kelimeler yetmiyor.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
sizin mantık süper yaa, 1-2 kişi real'i destekledi diye sende git gavuru destekle,
gerçekten ağır konuşurumda, ailemizden belli bir terbiye gördük.

Ağır konuşan karşılığını alır üstadım, sevdiğim üyelerden birisin yapma böyle lütfen.

1-2 kişi reali, 1-2 kişi Schalke'yi, 1-2 kişi ManU'yu ee?

Bir tane topçu çıkıp deseydi ki bu kupayı Türkiye'ye getireceğiz, desteklemeyen namertti o zaman.

Herkes camia, camiamız dedi.

Ya rakipsindir, ya değilsindir.

Siz camia dışındakileri rakip görürseniz, ben de sizi tutmam.

Ama istemedim mi final oynayasınız, istedim. Evde 3 Fenerbahçe'li abimle izledim zaten.

Ama desteklemedim.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=32823]lord87[/MENTION] gerek yok.Buralara kadar gelen biziz.Boş boş konuşan onlar.Sakin olalım.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=13465]byefsane[/MENTION] Bi zahmet sende germe ortamı.Kendi sayfana bi ton şey yazıyorsun,bizden kinse gelip bir şey yazmamış oraya.Eee senin ne işin var burada?

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ağır konuşan karşılığını alır üstadım, sevdiğim üyelerden birisin yapma böyle lütfen.

1-2 kişi reali, 1-2 kişi Schalke'yi, 1-2 kişi ManU'yu ee?

Bir tane topçu çıkıp deseydi ki bu kupayı Türkiye'ye getireceğiz, desteklemeyen namertti o zaman.

Herkes camia, camiamız dedi.

Ya rakipsindir, ya değilsindir.

Siz camia dışındakileri rakip görürseniz, ben de sizi tutmam.

Ama istemedim mi final oynayasınız, istedim. Evde 3 Fenerbahçe'li abimle izledim zaten.

Ama desteklemedim.

tamam hocam, sende haklısın, özür dilerim.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
@byefsane Bi zahmet sende germe ortamı.Kendi sayfana bi ton şey yazıyorsun,bizden kinse gelip bir şey yazmamış oraya.Eee senin ne işin var burada?

Ben her maçtan sonra buraya girip yazılanları okuyorum, kendi fikirlerimi paylaşıyorum ki. Bunda ayıp veya kötü bişey de yok bence. Burada çok değer verdiğim, siz, Seyyah ve Ercan abim var. Benim yazdıklarım nedeniyle de hiç tartışma çıkmadı burada.

tamam hocam, sende haklısın, özür dilerim.

Estağfirullah.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sinan Yağmur

Öncelikle ve özellikle belirteyim: Ben bir Cim Bom Bomluyum.Ancak diğer takım ve taraftarlarını küçümseyen, alay eden ve başarılı olduklarında hasedinden çatlayan değil. Fenerbahçe Benfica'ya elendi ve maskeler düştü. Daha bu akşama kadar "Fenere başarılar dileriz" diyenler nedense Fenerbahçe elenince dokundurmalar, alayvari paylaşımlar başladı. İnsanların niyet nifakı sızmaya başladı. İki yüzlülüğe alıştık da çok yürekliliği nadir görürdük. Yüzden ziyade yürekler pörsümüş. Eş,dost ve ahbapların arasında" İnanın kupayı almanız bizi de mutlu edecek " derken içlerinden'İnşallah elenirsiniz' diye niyet besleyenler ne denli çürüdüklerinin farkında mı? Gökhan Gönül, Allah korusun Türkiye'ye tabut ile dönse bayram edecek kadar merhamet mağduru olan kalpsizler var.Kalbinin içinden geçenleri makyajlıyanlar onutmayın ki kalbin de bir ömrü var. Kalp bilmeyi hep Allah'a havale edenler unutmayın ki içi dışı aynı olmayanların aynasında İblisin görüntüsünden başka bir şey görünmez. İnsan yanımıza, samimiyet duygumuza ne oldu? Bu kadar mı kirlendik? Fenerbahçe başardı bir yere kadar geldi iyi ya da kötü, mesele çatlamak değil kutlamaktır. Mesele alay etmek değil alkışlamaktır.Bir Galatasaray sempatizanı olarak bizlere kirlenmiş yanımızı ayan beyan gösteren Fenerbahçemize teşekkür ederim. Beşiktaş, Trabzon, Fenerbahçe, Bursaspor ve Galatasaray yurdum insanına yaşattığınız güzel sevinçler için var olunuz.

--
Üstadım söylenecek bir şey bırakmamış.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=13465]byefsane[/MENTION]Sinan Yağmur Üstad söylenecek söz bırakmamış.Bizede böyle Ulvi İnsanların sözlerini uygulamak düşer değil mi?

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Fenerbahçe'ye Selçuk'tan kötü haber

Benfica maçının ilk yarısında sakatlanarak oyunu terk eden Selçuk Şahin'in durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Benfica karşısında 44. dakikada sakatlanarak yerini Mehmet Topuz’a bırakan Selçuk Şahin’in durumun ciddi olduğu ifade edildi.

Selçuk Şahin’in iç yan bağlarında kopma olduğu ve sezonu kapattığı belirtildi. Tecrübeli futbolcunun ne kadar süreyle yeşil sahalardan uzak kalacağı ise çekilecek olan MR’dan sonra belli olacak.

Meireles’in sezonu kapatmasının ardından aynı bölgede ikinci bir şok yaşayan sarı-lacivertlilerde bu haberin ardından moraller bir hayli bozuldu.

Kaynak

aha günün iyi haberi :D

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Öyle deme yine de [MENTION=71554]cobra11[/MENTION]Orta sahada Adam kalmadı yav. Düşün beğenmediğimiz Selçuga kaldık.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Gökhan ile ilğili bir haber görenler paylaşabilir mi?

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Öyle deme yine de @cobra11Orta sahada Adam kalmadı yav. Düşün beğenmediğimiz Selçuga kaldık.

Topuz oynasın işte ya gitmiş Selçuğu koyuyor, ne güzel oynadı Topuz ama iş işten geçmişti işte :) Ayrıca Caner'ede ayrı sinir oldum gitmiş orta sahadan kaleye vuruyor yav :) nasıl bi kafa bu :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=47324]mustang[/MENTION]

Fenerbahçe'nin Benfica ile oynadığı UEFA Avrupa Ligi yarı final rövanş maçında sakatlanan Gökhan Gönül'ün durumunun iyi olduğu açıklandı.

Karşılaşmanın 57. dakikasında Benficalı futbolcu Nico Gaitan'ın müdahalesi sonrasında yerden kalkamayan ve sedyeyle oyun alanı dışına çıkarılarak stadın kliniğinde müdahale edilen Gökhan'ın durumunun iyi olduğu bildirildi. Tecrübeli futbolcunun dudağının yarıldığı ve 2-3 dikiş atıldığı belirtildi.

Kaynak: http://www.ligtv.com.tr/haber/gonullere-su-serpen-haber

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Caner,Salih berbattı bu gün.

Şükürler Olsun RABBİME.Teşekkürler [MENTION=312196]conviction[/MENTION]

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Öyle deme yine de @cobra11Orta sahada Adam kalmadı yav. Düşün beğenmediğimiz Selçuga kaldık.
hocam şu sinirimiz biraz geçsin hepsine geleceğiz,
sezon başında Aykut bey'den transfer listesi istendi, belki bazı istedikleri alınamadı ama mutlaka alternatifleri alınırdı, bu nasıl bir kadro kurmak ki meireles sakatlandığında selçuk'a kalıyoruz.
bu nasıl kadro kurmak ki ikinci yarı forvete aldığımız webo cezalı olunca forvetsiz kalıyoruz.
birileride çıkmış Salih'e laf söylüyor, Salih'in yaşında kaç kişi uefa da yarı final oynadı. ve Salih'i eleştirenler Salih'in yaşında nerde oynuyordu.
herhalde adamdan çıkıp Alex gibi oynamasını bekliyorlar.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Haklısın [MENTION=32823]lord87[/MENTION]Şu Takımın Bu haliyle Yarı Final oynaması bile bir mucize.İlk maçta demişlerdi Aykutun dehası falan filan.Hikaye idi onlar.Şu an Alex olsa idi bizde fenamı olurdu?Aykut bin kere pişman oldu ama olanda oldu artık.Salih in daha böyle maçlar oynayıp pişmesi lazım.Birazda fizik olarak kuvvetlenmeli.Benfica gibi bir takıma karşı takımın geneli kötü idi zaten.Bunu Salihin üzerine yıkmak aptalca olur.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Haklısın @lord87Şu Takımın Bu haliyle Yarı Final oynaması bile bir mucize.İlk maçta demişlerdi Aykutun dehası falan filan.Hikaye idi onlar.Şu an Alex olsa idi bizde fenamı olurdu?Aykut bin kere pişman oldu ama olanda oldu artık.Salih in daha böyle maçlar oynayıp pişmesi lazım.Birazda fizik olarak kuvvetlenmeli.Benfica gibi bir takıma karşı takımın geneli kötü idi zaten.Bunu Salihin üzerine yıkmak aptalca olur.

aynen katılıyorum hocam,
Sow tek başına birşey yapamadı, orta saha da Caner ve Selçuk zaten yoktu, ziegler de çok kötüydü. yani 4 kişi eksik başladık.
Gökhan çabalıyordu, o sakatlandı Bekir girdi ve maça ısınamadan 3. golde aslında büyük bir hata yaptı, sanırım golü atan futbolcuyu Bekir tutuyordu ve top uzaklaşmadan ileri çıktı. Gökhan olsa bu hata olmazdı sanırım.
önümüzdeki günlerde kadro hakkında konuşulacak çok şey var.
bu günkü maçın bence tek affedilir yanı Salih di, mecburiyetten oynadığı bir maçta kimse ondan Alex gibi oynamasını beklememeli.
daha Saraçoğlunda bile kaç maça çıktı da yarı final maçını kaldırabileceğini düşünüyorlar.
bence Salih'in bu günkü kötü futbolu çok sert eleştirilmemeli, özellikle çok şişirildi gibi lafların kimseye faydası yok.
eminim Salih'in hatalarını tek tek göstereceklerdir, ben hala Salih'den umutluyum.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Salih çok yetenekli.Böyle yetenekler kolay yetışmiyor.Bir maçta onu kimse harcayamaz.Bu iş o kadar kolay değil.Belki Meireless oynasa idi Salihi oyuna bile almazdı Aykut.Yada Meireless ile oynasa idi Salih daha iyi oynardı.Bizim Takımı baştan Aşağı elden geçirmemiz lazım.En Başta Başkan ve Teknik Direktòrden başlanmalı.Tabii bunlarda zor işler.

Arkadaşlar mesajlarınızı beğenemiyorum.Çünkü telden foruma giriyorum.Teefondada Java yı kapattım.Java yı açınca Telefon ile forum işkence oluyor.Bunun için kusura bakmayınız.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
@zoki Gökhan suratına yedi tekmeyi.Allah var çok korktum ya.O bilinçsiz cansız yere düşmesi beni mahvetti.
Allah inandırsın hocam Gökhan'dan gelecek bir haberi bekledik yatamadık.Allah acil şifalar versin.

git be adam git artık..!

262414_609716892381082_1247946922_n.jpg

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
selamun aleyküm hayırlı cumalar (şu stresi de atlattık ) :) kolay gelsin..