SDN Fenerbahçe Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
takımımız iyi oynuyor, Aykut da bizim 2 yıldır söylediklerimizi yeni anlamış sanırım, bilmiyorum ben mi yanlış gördüm ama maç 0-2 iken bile iyi ataklarımız vardı, yani olur olmadık maçlarda geri yaslanma ve 1-2 golün üstüne yatma olayı bitmiş gibi.
inşallah yanılmıyorumdur.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Adım adım şampiyonluğa! Ağlamadan, sızlanmadan.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

555040_461264200620392_1448446213_n.jpg

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
CANER ERKİN'İ her geçen gün artan formundan ve bugünki istekli , başarılı oyunundan dolayı tebrik ediyoruz !

demi @cobra11 @erjan

Acaba kime çekmişer :)

Aykut geç oldu ama duydu sesimizi salih için :) ahh alex olcaktıkı bunlara neler oğretirdi ki salih de kapmış bişiler .. .alex hep diyordu gençlere şans diye kulaklari çinlasın :)

Hacı [MENTION=70615]erjan[/MENTION] abi ve [MENTION=71554]cobra11[/MENTION] de ses gelmiyor :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Sow un Aykuta yaptığı hareketi dillendiren şahsiyetler terim ile albayrağın gol sevincini unuttular galiba :)) biz unutmadık

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[h=1]Fenerbahçe'yi Salih taşıdı[/h]
[h=2]Mutlak 3 puana ihtiyacı olan 2 takımın mücadelesinde, Fenerbahçe'yi Salih galibiyete taşıdı.[/h]
130407-salihgaleri.300w.jpg

130407-salihhaber.widec.jpg

Spor Toto Süper Lig 28. haftasında, küme düşme hattında bulunan Orduspor, sahasında Fenerbahçe'yi konuk etti.
Hafta içinde UEFA Avrupa Ligi'nde Lazio'yu 2-0 mağlup ederek moral kazanan Fenerbahçe, şampiyonluk için yarıştığı Galatasaray'ın, Mersin İdman Yurdu karşısında 3 puan kazanmasının ardından sahaya mutlak 3 puan parolası ile çıktı. Orduspor da küme düşme hattından uzaklaşmak için mutlak 3 puan için sahaya çıktı.
Ev sahibi takımda Yiğit Gökoğlan, Vicente Monje, Selçuk Şahin ve İbrahim Kaş 18 kişilik takım kadrosunda yer almazken, rakibi Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu ve Lazio maçında sakatlanan Moussa Sow formalarından uzak kalırken Reto Ziegler, Milos Krasic, Orhan Şam, Serdar Kesimal ve Selçuk Şahin teknik sorumlu Aykut Kocaman tarafından 18 kişilik takım kadrosuna dahil edilmedi.
Ordu'da zorlu mücadeleye Orduspor etkili başladı. Yüksek tempoda başlayan mücadelede ilk 4 dakika içinde Mor-Beyazlılar, 2 kez Volkan'ı geçemedi ve bir topu da Kuyt çizgiden çıkardı. Fenerbahçe 15. dakikadan sonra oyunu dengeledi ve dakikaların ilerlemesiyle de topa daha çok sahip olan taraf oldu.
3. dakikada hızlı gelişen Orduspor atağında Barral sol çaprazdan ceza sahasına girdi. Yobo'yu geçerek şutunu çekti ancak kaleci Volkan topu kontrol etti.
4. dakikada sağ kanattan kullanılan korner vuruşunda Javier Umbides ceza sahasına ortasını yaptı. Gelen topa savunma ile beraber yükselen Agus kafa vuruşunu yaptı ancak çizgi üzerinde Kuyt topun gol çizgisini geçmesine izin vermedi.
Fenerbahçe ilk etkili atağını 28. dakikada geliştirdi. Orta sahadan Bekir'in gönderdiği uzun pasta, ceza saha içerisinde sol çaprazda topu kafayla önüne indiren Webo, orta şut karşımı bir top gönderdi ve alrıpas içerisinde Salih topu kaleye göndermek istedi ancak top auta yöneldi.
Fenerbahçe aradığı golü 38. dakikada Salih ile buldu. Caner, bir bir rakiplerini çalımlayarak rakip ceza alanına yöneldi. Ceza yayı önünde iki kişi arasındaki Salih'e ara pasını verdi. Salih topu güzel bir şekilde önüne alarak kaleci Fevzi ile karşı karşıya kaldı. Genç oyuncu topu kalecinin solundan ağlara gönderdi ve Sarı-Lacivertlileri 1-0 üstünlüğe taşıdı.
İlk devrenin kalan dakikalarında başka gol olmadı ve devre 1-0 konuk ekibin üstünlüğü ile sonuçlandı.
İlk yarının aksine, ikinci devreye etkili başlayan taraf Fenerbahçe oldu.
Sarı-Lacivertliler genç yıldızı Salih ile farkı 2'ye çıkardı. 57. dakikada sağ kanattan gelişen atakta Kuyt, pasını penaltı noktasının biraz gerisindeki Salih'e gönderdi. Salih, kalecinin ileride olduğunu farkederek, bu noktadan aşırtma bir vuruşla mükemmel bir gol kaydetti ve skor 2-0'a geldi.
Fenerbahçe'de Caner Erkin, rakibi Ferhat Öztorun'a yaptığı faulden sonra sarı kart gördü ve cezalı duruma düştü.
62. dakikada Caner Erkin, Ordusporlu taraftarların attığı bir cisimle yaralandı ve oyunda bir süre duraklama yaşandı.
68. dakikada Fenerbahçe kalesi önemli bir tehlike atlattı. Yusuf Ayila'nın uzaktan şutunda top Barral'a çarptı ve önünde kaldı. Barral vuruşunu yaptı ve Volkan'ı geçen top, çizgi üzerinde Caner topun ağlara gitmesini önledi. Volkan pozisyonun devamında önüne düşen topu kontrol etti.
Hızlı gelişen Fenerbahçe atağında Raul Meireles'in ara pasına hareketlenen Webo ceza sahası sağ çaprazında topu kontrol etti ve topuk pasını hemen arkasındaki arkadaşı Kuyt'a gönderdi. Kuyt, ceza sahasına girer girmez şutunu çekti ancak kaleci Fevzi son anda müdahale ederek topu kornere çeldi.
Kalan dakikalarda iki takım da yakaladığı fırsatları değerlendiremeyince Fenerbahçe, deplasmanda Orduspor'u 2-0 mağlup etti ve şampiyonluk yolunda altın değerinde 3 puanı hanesine yazdırdı. Orduspor, ise küme düşme hattından kurtulamadı.
Bu skorla Fenerbahçe puanını 52'ye yükseltirken, Orduspor ise 29 puanda kaldı.

ntvmsnbc

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
"Salih'in ikinci golü benim şampiyon olduğumuz sene Antalya'da attığım golümü hatırlattı. İnşallah bize sezon sonu şampiyonluğu getirir bu gol de. 4 puan çok fazla bir fark değil. G.Saray'ın 1 puan kaybetmesine bakar. Çünkü evimizde onlarla bir maçımız var ve biz o maçı yenemiyorsak, zaten şampiyon olmayalım. Puan farkı 4 değil 1 bu nedenle. G.Saray'ın puan kaybını bekliyoruz".
GÖKHAN GÖNÜL :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
"Salih'in ikinci golü benim şampiyon olduğumuz sene Antalya'da attığım golümü hatırlattı. İnşallah bize sezon sonu şampiyonluğu getirir bu gol de. 4 puan çok fazla bir fark değil. G.Saray'ın 1 puan kaybetmesine bakar. Çünkü evimizde onlarla bir maçımız var ve biz o maçı yenemiyorsak, zaten şampiyon olmayalım. Puan farkı 4 değil 1 bu nedenle. G.Saray'ın puan kaybını bekliyoruz".
GÖKHAN GÖNÜL :)

Bakışı bile banim Bakışımın aynısıydı demesi hoş bir estantene olmuş. :)

Hakikatende aynısıydı ama :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Üstadım biz işimize bakalım, sakin olmak lazım.

Doğru diyorsun kardeşim ama insan bir kendine bakar sonra diğerlerine bunlar hep bize bakıyor, malzeme bulamadilar ya napsinlar eğlensinler dursunlar saygı ve sevgiden bahsediyorlar bunlara verecek hiç bişi yok bende

Şu an 48 kullanıcı var. (10 üye ve 38 konuk)

554701_10151390376402058_1576639297_n.jpg

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Doğru diyorsun kardeşim ama insan bir kendine bakar sonra diğerlerine bunlar hep bize bakıyor, malzeme bulamadilar ya napsinlar eğlensinler dursunlar saygı ve sevgiden bahsediyorlar bunlara verecek hiç bişi yok bende

Şu an 48 kullanıcı var. (10 üye ve 38 konuk)

Sen ne yapacağını bilirsin kardeşim. :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Salih Uçan: Yaşın önemli olduğunu düşünmüyorum. F.Bahçe için mücadele ediyoruz ve sahada yaşımız değil biz oynuyoruz.

Salih Uçan: Güzel bir gol attım. Takıma katkı sağladığım için çok mutluyum

Caner Erkin'in başına atılan kesici maddenin sorumlusu dün futbola nefret tohumları ekenlerdir

Bazen 18 yaşında gol atarsın ama 17 takıma birden girer o gol !

Hadi orduyu yendik yiyin birbirinizi :)

Sen ne yapacağını bilirsin kardeşim. :)

saygılar sevgiler :=) HEP destek TAM destek

Sizin parçalanır dediğiniz takımın hedefleri; 1) Avrupa Ligi 2) Süper Lig 3) Türkiye Kupası

real de istanbula gelmiş :=)

FENERBAHÇE TV takım otobüsünden canlı yayın yapiyor

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[video=youtube;XLWHI9KmMKQ]http://www.youtube.com/watch?v=XLWHI9KmMKQ&feature=youtu.be[/video]

[h=1]Salih Uçan #48[/h]

SALÎH UÇAN için; 41 kere MAŞALLAH!

BÎLGÎ | Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sn. Aykut Kocaman, takımın başında en fazla maça çıkan Daum'un rekoruna ortak oldu.

Volkan: Bugün güzel oynadık. İstediğimiz skoru almayı bildik. Salih'i tebrik ediyorum. Hepimiz adına güzel bir gündü. #Fenerbahce

Kuyt: Son derece önemli bir maçtı. İstediğimizi aldık! #Fenerbahce

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Salihin golü mükemmeldi.Başarılarının devamını diliyor ve umuyoruz.

KenseiTakezo

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Tekrardan güzel bir mutluluğa sürüklediler bizi, her zaman seninleyiz Fenerbahçe.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
'Salih için önemli olan bundan sonrası'

[video=youtube;gmdt8vsSLME]http://www.youtube.com/watch?v=gmdt8vsSLME[/video]

Ntv spora bir bakın Dostlar.
Rıdvan Çok güzel şeyler söylüyor.

Rıdvan ' Ben Yakışmıyor lafını kullanmadım,terimin bana bir özür borcu var'

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
söylentilere göre Sadri istifa edecekmiş,:scared:

Sakın yapma Sadri sen bize lazımsın :D

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Caner sen bizim herşeyimizsin :D :D [MENTION=74929]Korpe[/MENTION]

biz şakasına takıldık ama adam hariben kafasına yabancı bir cisim yedi üzüldüm :( inşallah çok önemli bişeyi yoktur.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Günaydın.Yeni haftaya başlarken hepinize sağlık,sıhhat ve bol kazanç dileklerimle.:):clover:

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Günaydın dostlar ... günaydın shiftdelete üyeleri....
tebrikler fenerbahçe ...