SDN Fenerbahçe Kulübü

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Yaz geldi kanka polen tüy bol olur.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Selamın aleyküm.Herkese ayrı ayrı merhaba.Hepinizin günü sağlık ve sıhhat içinde olsun.:):clover:
Aleykum Selam Abi.:flowers:
Abi Profil Resminize Her Baktığımda,İlk işimde Bir Ustamız vardı.Nuri Usta, ona o kadar çok benzetiyorum ki sizi.:rolleyes:
RABBİM Siz ve Sizin Gibi Büyüklerimize Sağlık Sıhhat Uzun Ömürler Versin.
ALLAH Başımızdan Eksik Etmesin Sizleri.:flowers:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sağolasın Önderim.:flowers:
Sen Nasılsın?
Proje Ne Oldu?:)

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Abi Profil Resminize Her Baktığımda,İlk işimde Bir Ustamız vardı.Nuri Usta, ona o kadar çok benzetiyorum ki sizi.:rolleyes:

Bu kadar güzel iyi niyet karşısında ne diyeceğimi şaşırdım.Allah siz gençleri de başımızdan eksik etmesin.Sizler ve sizin gibi ağzından Allah lafını eksik etmeyen insanları iki cihanda aziz eylesin,iyi ki varsınız.:flowers::clover:

mutahhar

Profesör
Reaksiyon puanı
15

Sağolasın Önderim.:flowers:
Sen Nasılsın?
Proje Ne Oldu?:)

hamdolsun abi. proje opengl'in 2 kütüphane dosyası nedeniyle olmadı. androide port edeceğim programı bir de orada deneyeceğim. inşallah android tablette usb yi rahat kullanabilirim

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34

Bu kadar güzel iyi niyet karşısında ne diyeceğimi şaşırdım.Allah siz gençleri de başımızdan eksik etmesin.Sizler ve sizin gibi ağzından Allah lafını eksik etmeyen insanları iki cihanda aziz eylesin,iyi ki varsınız.:flowers::clover:
Eyvallah,Amin Sayın Abim.
İyi ki Sizler de Varsınız.
Saygılar Abim.:flowers:

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[h=1]Yine aynı rezâlet![/h][h=2]Her tarihi maç öncesi 'Biletix' yüzünden yaşanan bilet rezaletine bir yenisi daha eklendi. Bu kez Fenerbahçeliler isyanda...[/h]
fft104mm2224007.jpg
Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Fenerbahçe-Galatasaray derbisi... Hepsine bilet almak büyük işkence... Genel satış öncesi biraz daha 'önceliğe' sahip olabilmek için alması gereken bütün 'yan ürünleri' alan taraftarlar, bilet satışını tekelinde bulunduran Biletix'in internet sitesine bir türlü düzgün erişim sağlanamaması yüzünden bütün tarihî maçlardan önce mağdur oluyor.
Biletlerin satışa çıkacağı gün ve saatin duyurulmasıyla beraber, kombine karta sahip olmayan ve 'bir şekilde' bilet edinemeyen bütün taraftarları bir heyecan sarıyor ve herkes neticeyi bile bile bilgisayarlarının başında saatlerce, Biletix'in internet sitesindeki 'ağırlığa' rağmen var gücüyle çalışıyor!
Bugün satışa çıkan Fenerbahçe-Lazio maçının biletleri için de aynı rezâlet yaşandı. Binlerce taraftar, sabah 11.00'de Biletix'in internet sitesini açtı, taraftar kart numaralarını girdi, dakikalarca internet tarayıcılarında dönen yuvarlağın durmasını ve bilete bir adım daha yaklaşabilmeyi bekledi. Ardından, Biletix'in aşağıdaki ekran görüntüsünde yer alan 'hınzır' uyarısıyla karşılaşıldı.
fft30mm2224006.jpg

Mini Yorum
Binlerce kişi, sadece bir mecrâdan bilet almaya mahkûm ediliyorsa ve bu mecrâ, tek ve sabit vazifesi olan bilet satmayı, internet sitesi üzerinden gerçekleştirmeyi beceremiyorsa, bu işi yapmakta ısrar etmemesi daha sağlıklı olacaktır. Zîrâ, bugün devlet başkanları sanal ortam üzerinden seçilebilmektedir ve söz konusu şirketin sağladığı kâr, internet sitesinin altyapısını, hiç değilse insanların bilet alıp alamayacağını bilmesini sağlayacak kadar geliştirmesi için yeterlidir.
Alınan her biletten 'hizmet bedeli' adı altında komisyon alan Biletix, bir tane maç bileti almak için sinir harbi yaşayan ve ciddi bir 'bedel' ödeyen müşterilerine düzgün hizmet vermek mecburiyetindedir.
Taraftar, 'gerekenin yapılmasını' bütün ümitsizliğiyle talep ediyor.

Kaynak

[h=1]Petkovic: Yumruk şovdan korkmayın[/h][h=2]FANATİK, Lazio'nun Roma'daki tesislerine girdi, 4 Nisan'daki ilk maç öncesinde çok özel bir röportaj gerçekleştirdi. İtalyanlar'ın hocası Petkoviç, Genel Yayın Koordinatörümüz Yalçın Uygun'a Kadıköy stratejisini ve yaptığı birbirinden çarpıcı analizleri aktardı...[/h]
fft104mm2223369.jpg
Avrupa Ligi Çeyrek Finali’nde 4 Nisan’da Kadıköy’de Lazio’yu ağırlamaya hazırlanan Fenerbahçe’de geri sayım sürerken, FANATİK, İtalyanlar’ın Roma’daki tesislerine girdi, özel bir röportaja daha imza attı. Genel Yayın Koordinatörümüz Yalçın Uygun, Lazio’nun hocası Petkoviç ile buluştu, çok şey konuştu. Türkiye’de yakın geçmişte Samsunspor macerası yaşayan ve takımın küme düşmesinde bazılarına göre başrol oynayıp ardından soluğu İtalya’da alan Petkoviç, eşleşmede tur şanslarını yüzde 50’şer olarak gösterdi, taraftardan da çekindiğini söyledi.

‘Sürekli analiz yapıyoruz’

Daha önce Young Boys’la da Saracoğlu deneyimi yaşayan Petkoviç, “Bu Kadıköy’e 3. gelişim olacak. Fenerbahçe’yi iyi tanıyorum. Young Boys ve Samsunspor’un başındayken rakip de olduk. Eşleştikten sonra yanılmıyorsam 5 ya da 6 lig maçını izledim kasetten. Avrupa Ligi’ndeki maçlarının çoğunu ekibimle tekrar tekrar izledik analizler yaptık. Napoli gibi bir takımı iki maçta da yenerek eleyen Plzen karşısında aldıkları sonuç takdir isteyen bir performanstı. Artı eksileri alt alta koyunca yüzde 50-yüzde 50 bir sonuç çıkıyor. Bu tür maçlarda sinirlerine hakim olan bir adım öndedir, buna dikkat edeceğiz” diyerek röportaja övgü dolu bir girişle başladı.

‘Emre’nin yokluğu çok önemli’

Kuyt, Sow, Meireles ve Baroni gibi isimlerin tecrübesinin Fenerbahçe’nin avantajı olduğunu da sözlerine ekleyen Lazio’nun hocası, “Bu futbolcular geldikleri kulüplerde de üst düzey oyunlar oynadılar, sıkı maçlarda büyük özgüvenle sorumluluk üstlendiler. Emre Belözoğlu’nun yokluğu takımı ne derece etkiler bilemiyorum ama o büyük bir yetenek” dedi.

İşte Kadıköy konuşması!

Petkoviç, FANATİK’le, Kadıköy’de yapacağı konuşmayı da şu cümlelerle paylaştı: Fenerbahçe iç sahada hep 12 kişi oynuyor. Ölene kadar unutmam... Young Boys’la Kadıköy’de 1-0 kazandığımız maçın bitiminde bizi alkışlarla uğurlamaları hepimizi çok duygulandırmış, tüylerim diken diken olmuştu. Geçen sene de 40 bine yakın kadın ve çocuğun tribünleri doldurması sık rastlanacak bir durum değildir. Kadıköy’deki maç öncesi tecrübelerimi aktaracağım. Hiçbir ülkede olmayan, maç öncesi ritüelini anlatacağım. Takımın tek tek tribüne çağrılması ve yapılan yumruk şovdan etkilenmemelerini söyleyeceğim. Aksi halde negatif sonuçlar verebilir. Bu enerjiyi pozitife çevirmemiz gerektiğini tembihleyeceğim. Bu gerçekten önemli.
‘Zayıf yönleri de var’

Her takım gibi Fenerbahçe’nin de zayıf yönleri var. Bunları tespit ettik ve üzerinde yoğunlaşacağız. Biz sakatlıklar yüzünden çok çektik. Milli ara bizim için ilaç oldu ama 10 oyuncum kamplardan yeni döndü. Onları bir an önce zihinsel ve fiziksel olarak toparlamalıyız. Ayrıca yarın (bugün) Catania ile çok zor geçmesi muhtemel bir maça çıkacağız.

‘9 ayda 49 maç oynadık’

Sakın ola ki kimse çizdiğim tablodan hüzün resmi çıkarmasın. Biz Lazio’yuz. Biz bir ekolüz. Ligde son 3 haftadır kötü gidiyor olabiliriz. Ancak 8-9 aylık süre içinde bu oyuncu grubunun yaklaşık 49 maç oynadığını unutmasın. Avrupa’da oynadığımız son 12 maçta bizi yenen olmadı. Gladbach ve Stuttgart maçlarını izlediyseniz hatırlarsınız; oyunun tek hakimiydik. Alman takımlarına bunu yapmak çok çok zordur.

‘Barça’ya bile kapanmayız’

Futbolcularım Barcelona karşısına bile çıksa geri çekilmez. Lazio takımı defansa yatmaz, her maçına galibiyet için çıkar, oyunu domine etmek ister. İstanbul’da da kendi sahamızda da atak ve en az rakibimiz kadar agresif bir futbol oynamayı planlıyoruz. Seyircisiz oyanayacak olmamız Fenerbahçe’yi daha rahat hissettirecektir ama futbolcularım bunun üstesinden gelebilecek kalibredeler.

‘Belediye gibi oynatsaydı...’

Türk Milli Takımı’nın Macaristan maçını izledim. Çok üzüldüm. Oysa Abdullah Avcı geldiğinde umutluydum. İBB’de oynattığı futbolu oynatırsa Türkiye’yi çok ileri taşır diyordum ama olmadı. Macarlar’ın attığı gol dramatikti. Hiç hak etmediğiniz bir yerdesiniz. Arda, Burak, Selçuk vs vs. Böyle müthiş oyuncu grubu çok az ülkede var. Özgüven sorunu da olabilir yaşadıkları. Sizin kadronuz kimseden aşağı değil.

‘Samsun beni güçlendirdi’

Samsunspor macerası benim sürekli tebessümle hatırladığım bir süreç. İyi gidiyorduk, iyi oynuyorduk ama olmadı. Orada yaşadıklarım beni teknik adam olarak daha da olgunlaştırdı. Lazio’ya gelirken daha güçlü geldim. Herşeye rağmen çok sevdiğim bir ülkeye ve şehre geleceğim için heyecanlıyım. Türk futbolseverlere selamlarımı yolluyorum.

Yalçın Uygun

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[h=1]Fenerbahçe Barcelona modeli[/h][h=2]Aykut Kocaman Salih, Beykan ve Recep profiline Oğuz Mataracı ve Aziz Ceylan’ı da ekleyecek.[/h]
Untitled_1_7.jpg

fukEny0.jpg

Yıllardır alt yapılara milyonlarca TL yatırım yapılmasına rağmen A Takım'a yükselse bile ilk 11'in değişilmez parçası olmayı başaramayan genç yetenekler sadece sarı-lacivertli takımın değil, Türk futbolunun kanayan yarası olmuştu. Bu sezon Salih Uçan ile başlayan ardından Recep Niyaz ve Beykan Şimşek'le devam eden genç oyuncu profiline F.Bahçe'de çok kısa bir süre sonra 2 yıldız adayı daha eklenecek.
[h=4]3 SENE SONRA MÜTHİŞ JENERASYON[/h]Çok değil, en geç 3 sene sonra Oğuz Mataracı ve Aziz Ceylan'ın da takıma katkısıyla öyle bir jenerasyon biraraya gelecek ki, Aykut Kocaman ve kurmayları şimdiden heyacanlanmaya başladı bile. Gelin bu genç yetenekleri daha yakından tanıyalım..
[h=4]YETENEKLERİYLE PARMAK ISIRTIYORLAR[/h]Aziz Ceylan forvet mevkisinde o kadar özgüvenli ve sisteme bağlı oynuyor ki, Kocaman bile bu oyuncuyu hayranlıkla takip ediyor.. Milliyet gazetesinden Ali Can'ın haberine göre; 1996 doğumlu olan ve 2008'de Tavşanlı'dan transfer dilen bu genç yetenek sarı-lacivertlilerin U15 Takımı, Nike Premier Cup'ta şampiyonluk yaşarken 7 golle kral olmuştu. Oğuz Mataracı ise Salih Uçan gibi saçları ve tekniğiyle görenleri hayrete düşürüyor.. Başarılı oyuncu orta sahada oyunu her iki yönüyle oynayabilme yeteneğine sahip.
[h=4]EN BÜYÜK KORKU..[/h]Gelelim uzun zamandır A Takım'la çalışan ağabeylerine.. Beykan, hem sağ hem sol açık hem de forvete yakın oynuyor. Recep ve Salih de hücuma dönük orta sahada şimdiden kendilerini gösterme şansını yakaladı bile. Bu gençler için en büyük tehlike gelişimlerini tamamlayamamaları.
[h=4]BARCELONA MODELİ[/h]Yabancı kontenjanın yıllar içinde kademeli olarak düşürüleceğini de göz önünde bulunduran ve gelecek planlamalarını bunun üzerine yapan Aykut Kocaman, alt yapının başında bulunan eski takım arkadaşı ve yakın dostu Şenol Çorlu ile sürekli irtabat halinde. Gençlerin geleceği için çok hassas çalışmalar yapılıyor. Eğer bu 5 isim de yakın gelecekte F.Bahçe'de ilk 11'de bir araya gelirse, hocanın hayâlini kurduğu Barcelona modeli bir takım olacak sarı-lacivertliler...
KAYNAK

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Tarihte bugün; FATİH SULTAN MEHMET'in doğum günü.
İstanbul'u fethederek bir çağı kapatıp bir çağı açan ve bu fethiyle haçlı batının sırtına, acısı kıyamete dek sürecek, bir hançer saplayıp Türklüğün başını göklere kadar yükselten kutlu Türk hakanı Fatih Sultan Mehmet Han'ın 581. doğum günü Türk Milletine kutlu olsun!..

“Kostantiniyye (İstanbul) elbette feth edilecektir. Onu feth eden kumandan, ne güzel kumandandır! Onu fetheden asker ne güzel askerdir!” (Hz.Peygamber S.A.V.)

72782_10151821026189622_1791543872_n.jpg

RedQueen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tarihte bugün; FATİH SULTAN MEHMET'in doğum günü.
İstanbul'u fethederek bir çağı kapatıp bir çağı açan ve bu fethiyle haçlı batının sırtına, acısı kıyamete dek sürecek, bir hançer saplayıp Türklüğün başını göklere kadar yükselten kutlu Türk hakanı Fatih Sultan Mehmet Han'ın 581. doğum günü Türk Milletine kutlu olsun!..

“Kostantiniyye (İstanbul) elbette feth edilecektir. Onu feth eden kumandan, ne güzel kumandandır! Onu fetheden asker ne güzel askerdir!” (Hz.Peygamber S.A.V.)

72782_10151821026189622_1791543872_n.jpg

Bir Galatasaraylı olarak seni tebrik ediyorum ve alnından öpüyorum kardeşim. Hatırlattığın için sağol.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Selamün aleyküm Dostlar, hayırlı akşamlar.

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
AÇIKLAMA

Kulubümüz Yüksek Divan Kurulu Başkanı Sayın Yüksel Günay’ın basına yapmış olduğu açıklamaları üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.
Stadımızın kullanımı konusundaki görüşümüzü geçtiğimiz günlerde belirtmiş ve bu konuda kulübümüzden açıklama beklemiştik. Fenerbahçe taraftarının düşüncelerine cevap niteliğinde değerlendirilebilecek bu açıklama hepimizi üzmüştür.
Kulübümüzün kurulduğu günden bugüne, her dönemde ve her koşulda övünerek bahsettiği taraftarının yaptığı fedakarlıklar hepimizin malumudur. Sadece, yakın dönemde yaşadığımız sıkıntılı süreçte bile Fenerbahçe taraftarının her alanda verdiği mücadelenin Türkiye’de ve Dünya’da eşi ve benzeri yoktur. “En kötü gün bugünse, bugün de Fenerbahçe” sözünü Fenerbahçe taraftarı boşuna söylememiştir. Bu sözün gereği olarak Fenerbahçe taraftarı, her zaman ve her koşulda hep en ön safta yer almıştır ve yer almaya devam edecektir. Durum bu iken; yapılan açıklamalar doğrultusunda, taraftarlık olgusunun hiçe sayılması kabul edilemez bir durumdur. Fenerbahçe hep taraftarı ile var olmuştur, bundan sonra da odak noktasında hep taraftarı olmalıdır. Sporun endüstriyel bir faaliyet olmadığını ve sportif başarıların hedefinin şirket çıkarları değil; spora gönül verenlerin duyguları olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Unutulmamalıdır ki; Fenerbahçe taraftarı olarak, huzur da olsa hüzün de olsa Fenerbahçe’nin yanında her zaman biz yer alacağız.

Saygılarımızla,
1907 ÜNİFEB - Üniversiteli Fenerbahçeliler Birliği

ALEYKUM SELAM KARDEŞİM :=) hoş geldin safalar getirdin..

Eksik olma kardeşim.:)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Galatasaray - Karşıyaka Maçında Yaşanan Terör Olaylarından Sonra Türk Sporu İçin Günün Resmi

BGnPBobCMAEqKzA.jpg:large

Kadıköyde olan olaylar da bazılari neler demişti neler :)

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Eyvallah abim [MENTION=47324]mustang[/MENTION] nasılsın,görüşemedik bu aralar.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Valla haklısın Kardeşim. [MENTION=115926]aagkn[/MENTION]
Dünya işleri işte.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Cümlemize Kardeşim [MENTION=115926]aagkn[/MENTION]

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
[MENTION=115926]aagkn[/MENTION] :))

Eşgaller belli, sizce 6222 uygulanacak mı? Biz cevap verelim kesinlikle HAYIR
483455_458047297608749_1462236296_n.jpg

BGnZBjZCMAAm6Z9.jpg:large

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
BGnimFYCAAALwlG.jpg:large

Takımımız, Akhisar maçı son antrenmanında

Galatasaray-Karşıyaka maçında kavga!

Galatasaray Medical Park Başantrenörü Ergin Ataman twitter üzerinden attığı mesajda, “Türk sporuna bu anarşiyi sokanlar ve tüm yasalara rağmen buna göz yumanlar sizler Türk sporunun en büyük düşmanlarısınız!” ifadelerini kullandı.

http://www.haberedikkat.com/Haberler/71127/galatasaraykarsiyaka-macinda-kavga

Son mesajlar