SDN Fenerbahçe Kulübü

Tabu1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu liste bugün düzenlenmiş ve ben hala adımı göremiyorum.Sorunun nedir dostum ???

emir1907

Doçent
Reaksiyon puanı
0
abi ben aylardır bu sitede geziniyodum üye olmadan. bugün bu konu başlığını görünce bende üye olmalıyım dedim. zaten adımdanda belli olcaktır sıkı bir FENERLİYİM.

BENİDE YAAAAZZZZ. SAAARI LACİVEEERT ŞAMPİYOON FENEEEEER!!!!!!!

emir1907

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sevme Kızım Beni Meşale Kokarım
Şarkı Türkü Bilmem Beste Yaparım
Tutma Ellerimi Emanet Sararım
FENERBAHÇE'M İÇİN DÜNYAYI YAKARIM

Saldırsanaaaa
saldırsanaaaa KANARYAAAAAA

Biziiiim içiiiiinn

o ne idüğü belirsiz jimenez var ya suratı mosmor çkcak kadıköyden.
aha bu kadar da büyükk konuşuyom.

yok Fener ne biçim takımmışyok sevilladan kötüymüş, yok bilmem ne bilmem ne,

bu takım var ya bu takım kadıköyde kaç uefa şampiyonunu eli boş yollladı bi biliyomu o herif.

anderlecht, inter, psv, gs, cska bide artık sevilla olcak

Düzenleme : Mesajlar birleştirilmiştir, lütfen aynı anda arka arkaya mesajlar yazmayınız.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
15 Şubat 1998... Fenerbahçe tarihinin belki de en önemli günü... Vefa Küçük'ü 1 oyla geçen Aziz Yıldırım başkanlık koltuğuna oturdu.. Ve Sarı-Lacivertli renkleri, Dünya devleri arasına sokacak o müthiş serüven başladı...

33.jpg

Evet, 'Fenerbahçe tarihinin en kritik günlerinden biri' diyoruz 15 Şubat 1998 için... Ancak yıllar sonra asla hatırlanmayacak, asla konuşulmayacak gelişmelere sahne olmuştu bu tarih... Kıran kırana bir mücadele, nefesleri kesen oy sayımı... Bir Vefa Küçük önde, bir Aziz Yıldırım... Her sandıkta başka bir heyecan, her sandıkta başka bir mutluluk ya da hüzün..

Ve işte o oy, son oy...

Aziz Yıldırım, Vefa Küçük'ü 1 oyla geçmiş; Ali Şen'in ardından Fenerbahçe Başkanlığı'na seçilmişti.

Daha sonrasında, Sarı-Lacivertli taraftarların 'Büyük Yürüyüş' adını verecekleri bu müthiş serüven, işte o gün başladı...

Kaynak

dragon111

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu akşam gönlüm fenerden yana ama sevilla fenerimizi yenecek yınede görcez aksam...

Tabu1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu akşamki maçta Fenerbahçe ye güveniyorum.Eminim Sevilla nın üstesinden gelecekler. ;)

emir1907

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İŞTE FENERBAHÇE!!!!

süper bir oyun, harika organizeler ama akıl almaz hatalar.
attığımız goller alışıldık Fener golleri ama her birinin gönlümüzdeki değeri hiç de alışıldık değildi.
Dün tarihin yarısını yazdık 4 martta ispanyada geri kalanını yazıp altına FENERBAHÇE imzasını koycaz.
jimenezin oküçümseyen açıklamaları maçtan sonra yerini "Fenerbahçe'nin gücünü biliyorduk" şekline döndü. bu kadar döneklik olmaz. erkek ol be adam! Şunuda bilsin ki ORASI KADIKÖY ARKADAŞ ORDAN ÇIKIŞ YOK!

not: moderator Link'e teşekkür ederim; beni uyarıp msajları birleştirdiği için.
not2: "ben demiştim" demeyi hiç sevmem ama ben dün sevillayı yenicez demiştim.çünkü o çimlere onlardan önce çok şampiyon gömdük biz...

Blue.Silk

Profesör
Reaksiyon puanı
2
neden bugünki yenilgi icin konu acılmadı ve konusulmadı :*

alperkaan41

Profesör
Reaksiyon puanı
0
sonuna kadar fb yensede yenilsede hangi takım hiç yenilmemişki?

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
bugün gs ye yenildik ark. :(