SDN Fenerbahçe Kulübü

turoksin0

Profesör
18 Ağustos 2007
4,656
0
216
Kulübümüz mesaj sayısında farkı açtı onu diyodur.Her şeyde olduqu gibi(bu lafı heryere çekmeyin yani başarılardan bahsediyorum :D ) buradada öndeyiz :D

turoksin0

Profesör
18 Ağustos 2007
4,656
0
216
adam kaç maç sonra başladı gol krallığına oynuyo hele o golden sonra gözümde bi başka oldu cska maçındada bi teknik çalımları var kafa golü atıyo bi forvetten ne istersinki başka maşallah süper adam nazar değmesin

turoksin0

Profesör
18 Ağustos 2007
4,656
0
216
Değmesin şu dönemde semih olmasa ne yapardık bilmiyorum.Yine yedeğe çekmesinlerde transfer yapıp.Adamın hayatını yediler zaten.

Link

Profesör
Emektar
26 Şubat 2007
2,750
16
218
bdco dedi ki:
Değmesin şu dönemde semih olmasa ne yapardık bilmiyorum.Yine yedeğe çekmesinlerde transfer yapıp.Adamın hayatını yediler zaten.

Semih , şuanda Kezman'a göre Fenerbahçe'nin oynadığı sisteme daha uygun bir forvet oyuncusu.

tertunc

Dekan
Emektar
18 Ağustos 2007
7,204
21
218
Link dedi ki:
bdco dedi ki:

Semih , şuanda Kezman'a göre Fenerbahçe'nin oynadığı sisteme daha uygun bir forvet oyuncusu.
Peki sen hangi takımı tutuyorsun

turoksin0

Profesör
18 Ağustos 2007
4,656
0
216
Ve arkadaşlar Sivasla beraber lideriz GS Ankara'da 2 puan daha bıraktı.Ve artık sezonun başında Gs taraftarlarının kesin şampiyonuz ifadeleri geride kaldı.Olamaz demiyorum ama artık 3. sıradalar ve 4. BJK ninde 2 puan önündeler.Kısaca hiçbir avantaj kalmadı artık 2. yarıda eşit şartlarda ve bir adım önde başlayacağız.Lig başındaki korkularımın yersiz olmasına sevindim. :D