SDN Cevaplıyor #113 başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 113. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?
Canlı yayınlarımızı kaçıranlar ise YouTube'da ShiftDeleteNet kanalımızdan yayınımızı tekrar izleyebilecekler. Her Salı günü sorularınıza yanıt veren ekibimiz, Perşembe günü ise 5 Çayı programında haftanın dikkat çeken teknoloji gelişmelerini yorumluyor.

Bir önceki bölüm için tıklayın

ShiftDeleteNet'in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00'da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

ByFuzuli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi yayınlar. Bir çok çekiliş gleam.io'dan yapılıyor. Sitenin çalışma mantığı, farklı ip adresleri ile çekilişe katılma gibi sorun yaratabilecek durumlar hakkında bilgi verebilir misiniz?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bekliyoruz İyi Yayınlar Dilerim

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
soruları nereden ileteceğiz?herkesin soruları yanıtlanıyor mu?

VeyseL KAYA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi yayınlar SDN ailesi selamlar 2 sorum var yanıtlarsanız sevinirim.

S7 Almayı düşünüyorum. alınırmı?yoksa az daha bekleyip S8 ucuzladıktan sonramı S8 mi alayım

S7 edge ile Düz S7 arasındaki farklar nelerdir edge ekranı dışında

Hakan345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi yayınlar. Size 2 sorum olucak Razer adıyla bildiğimiz marka telefon üretmiş. Artık Razer markası telefon pazarına mı yöneliyor ? Telefonla ilgili ne düşünüyorsunuz ?
2. Samsung s6 kullanıyorum ve telefonun şarjı çok çabuk bitiyor. 6000 tl 'ye pc toplamak isterken, kafama şu takıldı. Acaba pc yerine konsol alıp 3000-3500 tl civarında da telefon alsam daha iyi mi olur sorusu. Sizce ne yapmalıyıyım ?

akrcokn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
merhabalar, ıphone X çekilişine katılamıyorum sebebi de daha önce aynı bilgileri kullanıyorsunuz uyarısı geliyor ekrana nasıl katılabilirim acaba ?
bu çekilişe katılmayı çok istiyorum :) emrah neden yok bu arada ? görünmüyor uzun zamandır oralardaysa çoook selamlarımı iletmenizi istiyorum canım sdn ailesi teşekkür ediyor iyi yayınlar diliyorum.

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
İyi yayınlar Kerem bey size daha önce konuyla ilgili mesaj atmıştım iphone 5s ler garantiye gidiyo fakat 2 ayı geçgin bir süre gelmiyor ben 70 gündür bekliyorum (fatura üzerime olmadığı için thh ye gidemiyorum) her aradığımızda farklı şeyler söylüyorlar iphone se gelecek dediler hala gelmedi binlerce kişi mağdur durumda

akrcokn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
ya sorular yavaş yavaş aklıma geliyor :) parça parça katılmak sanki daha hoş :) 6s alınır mı yoksa paramı biraz daha biriktirip note 8 mı almalıyım ?ayrıca bugün ınstagramda ki bu problemin sebebını bılıyor musunuz donuyor sürekli ya keremin stories lerine erişemiyorum da :)))) aşk olsun kerem o storyler neydi ya sildiklerin varya hani :))))

batu095

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei Mate 10 Pro tahminen ne zaman çıkar ? Ve siz telefon alacak olsanız Note 8 mi alırdınız Huawei Mate 10 Pro mu ?

Emrahgecgin1453

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 113. bölümü bugün saat 18:00'da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

Canlı yayınlarımızı kaçıranlar ise YouTube'da ShiftDeleteNet kanalımızdan yayınımızı tekrar izleyebilecekler. Her Salı günü sorularınıza yanıt veren ekibimiz, Perşembe günü ise 5 Çayı programında haftanın dikkat çeken teknoloji gelişmelerini yorumluyor.

ShiftDeleteNet'in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00'da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!

Bekliyoruzz
Bekliyoruzz abi

ALİ_ÇELİK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba abi iyi yayınlar ben değil ama bi arkadaşım telefon alacak uzun süredir Samsung kullandı ve Samsung dan sıkıldı 6s ve mi 6 arsında kaldı sizce hangisi alınmalı ikis de değilse alternatif olarak ne alınabilir o fiyatlarda

Aycan34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi yayınlar

1 - J5 2015 için nougat iptal mi edildi

2 - tüm a8 işlemcili apple cihaz,ipad aynı ios güncellemesi mi alıyor

3 - forumda ki bilgilerden sade yazın kişi
mi biliyor yoksa tüm sdn ekibi mi?

4 - HDR nedemek ve özellikleri nedir

Son düzenleme:

ahmet efe1265

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1500 tl ye kadar telefon önerir misniz? xiaomi mi5s istemiyorum. ben c9 pro düşünüyorum nasıl

Reaksiyon puanı
0
HTC U11 128 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili)
2620,00 TL YE

Samsung Galaxy Note Fan Edition Dual Sim (İthalatçı Garantili)

2.900,00 TL YE

İKİSİ ARASINDA KALDIM. SİZCE HANGİSİ ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhabalar Bugün ki sorum Spigen neden Galaxy Note 8 için Full cover ekran koruyucu bulunamıyor birden neden satışları durdu hiçbir sitede full cover gibi ekran koruyucuları satılmıyor peki ya sizin önereceğiniz bir ekran koruyucu var mı note 8 için Olixar'ın ekran koruyucuları sağlammıdır tavsiye edermisiniz

Batuhan Özkanlı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İyi Yayınlar.HTC U11 Plus hakkındaki fikirlerinizi paylaşır mısınız? İnceleyecek misiniz? Alınır mı? Ne zaman gelir?

Son düzenleme:

emrlhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
wd element 1tb taşınabilir harddisk nasıl alınabilirmi ??

Burackak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarımın recovery si windows 8 şuan ücretsiz lisans ile w10 a geçmiştim recovery ile geri dönsem tekrar w10 a ücretsiz lisans ile geçebiliyor muyuz?

yakupcakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Hangi Mi 5 modellerinin kamerasında ois var ve siz hangisini önerirsiniz
--- Gönderi Güncellendi ---
Hangi Mi 5 modellerinin kamerasında ois var ve siz hangisini önerirsiniz

Talhq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 7s çıkarmi sizce

emreedurdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler, iphone 8 plus kullanıcısıyım. Düşey yöne kilit açtığım halde bazen menü yatay oluyor sebebi nedir ? Bir sorum daha olacak. Samsung Gear Iconx 2018 incelemesi ne zaman gelecek ve airpods yerine tercih edilebilir mi ?

xenesx02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
xiaominin arayüzü miui 9 ile birlikte mi5 ve mi5s plus a nougat gelmişken arada kalmış mi5s e neden gelmedi bilginiz varsa açıklarsanız sevinirim.?

Ecaliskan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Abi sence huawei mate 10pro mu iphone x mi yoksa note 8 mi ?

xenesx02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
birde fiyatına göre performansını değerlendirirsek mi5s mi yoksa one plus mı?

kayraaycil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi yayınlar. 100-150 lira arası kulak içi kulaklık önerebilir misiniz? Sony MDR-XB70AP nasıl?

Lee Everett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei honor 7x nezaman Türkiyeye gelecek 2. sorum Lg g flex 3 çıkacak mı?

emrlhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@KaanArli Benim diğer hesabım doğum tarihi yanlışlığından başka hesap açtımda onu nasıl düzeltebiliriz.