SDN Çay Ocağı

Bu konuyu okuyanlar

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Sdn içinde bir çay ocağı olsun.
Farklı eklentiler olabilir belki forum geliştiricileri ilgilenirlerse.Bir puan sistemi olacak ve her kullanıcı msg sayısına göre puan alacak.Bu puanları çay ocağında çay limonata kahve içmek için kullanacak.ee sonra ne olacak demeleri duyar gibiyim.Bir şey olmayacak farklılık olacak,belkide başka bir kategori oluşacak zamanla.
Çay ocağı muhabbetleri içinde mesela her msg yazan alta küçük ifadelerle kaç çay istediğini yazacak.Veya artık bir yer olacak oraya tıklayacak her tıklaması bir puanını kaybettirecek ve msg yazdıkça puan kazanacak (hatta bunlara marka dedim) :)
Bir de çay ocağı sahibi olsun mesela akşam hasılatı çıkartsın hesaplasın yani sanal bir tür oyun olacak.
Tabiki sadece gelip çay içmekten ibaret değil günlük konuşmalar olacak misal.
Kriptograf çay ocağı forumuna girer ve çay ocağı sahibinden 1 çay alır.
alta bir msg atar"Bu gün İzmir'de çok yağmur vardı var mı yağmurda ıslanan başka arkadaş?"Konular tek bir yerde toplanacak yani havanın yağmurlu olması veya birisi ile konuşmuşsunuz onu anlatıyorsunuz.Sayfalarca uzayı gidecek yani.SDN ÇAY OCAĞI bir konu ve bunun içinde arkadaşlar arasında dönen bir muhabbet gibi bir muhabbet dönüyor.Msn gibi chat de olabilir bu,biraz mimari gerekli tabi :)
Her neyse bu şekilde muhabbetler geçecek günlük konuşmalar selamlaşmalar,sdn hakkında kounşmalar,haberler,politika yani kısacası tam bir kahve çay ocağı olacak.

Kısaca bu şekilde,SDN düşünürse ayrıntıları ile sunmak isterim tabiki bunu...

Reaksiyon puanı
23
Nasıl yapılmasını bekliyorsun?

Adamlar kahvaltısında burdamı yapcak.Ne olcak yani? Amacı ne olcak onun.Kahvaltımı yapak sohbet olayındamı demek ıstedın yoksa?

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Denizhan Dakılır dedi ki:

Adamlar kahvaltısında burdamı yapcak.Ne olcak yani? Amacı ne olcak onun.Kahvaltımı yapak sohbet olayındamı demek ıstedın yoksa?

Denizhan'ın kahvesi vardı.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
iol dedi ki:

buna rağmen bu olayı anlamama prensibi güdüyor :O hiç yakıştıramadım :#

gorko

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bence olabilir güzel bişiye benziyo

Reaksiyon puanı
23
Jojoba dedi ki:
iol dedi ki:

buna rağmen bu olayı anlamama prensibi güdüyor :O hiç yakıştıramadım :#
O kahvenin tapusu seçil hanımda.

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Denizhan kahvaltıya takmışsın :)
İmkansız birşey mi ki nasıl yapılmasını bekliyorsun demişsin anlamadım.
Anladığım kadarı ile, sen demek istediğimi anlamamışsın.
Kahvaltı mı yapalım dan farklı sorular sorarak anlamaya çalışabilirsin.

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
bu süper olur.. istediğimiz kişiye çay ısmarlıyabilelim mesela :p bunun yanında mod.lara ilk etapta şirket hesabından marka verilse, o gün kim o mod.a yardımcı olmuş ve insanların canını sıkmamışsa o mod o kişiye çay ısmarlasın :D hakkaten iyi fikir ahahhahaa

ha ama bunun barlı kısmı olmasın, çünkü içip içip magazine girersiniz uğraşamam sizi toplamaya :D :D

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ahlak grubuda kuralım patrick :) Devriye gezsinler magazine bölümünde :)
Hırlısını hırsızını 2 gün hücreye tıksınlar...

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
banada bir sade nescafe lütfen :)

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Herkes kendi bardağını getirsin :) Karışmasın tezgahtaki bardaklar,bardak bıraktığım masada kalmıyor millet cebine katıp götürüyor.Onlar çeyizlikti be yuh :)

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Sauna,Türk hamamı ve olimpik havuzda istiyoruz SDN.
İkincisi odalarda ki çarşaflar günlük olarak değişmiyor :D

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Kripto bi çay fokurdat ben geliyorum canım sıkkın ya..

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
eeee şey ben bi nescafe istiyorum içinde cremada olsun lütfen ankradada yamur yağıyorda ıslandım biraz :(

Reaksiyon puanı
23
Ne yazıkki sen benim demek istediğimi anlamamışsın.Forumun özünü kuratacak bir yenilikte olabilir bu...

Neden olur?

Çünkü insan bir değil binlerce arkadaş tanıdık vs. kişilere sahiptir.İnsanın özünde bulunan en kötü duygu kin ve kıskançlık bu çay ocağını batırır.Patricke bak hemen ağlakı bozdu inanamadım... açıldıgını dusunsene

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Ya Denizhan kin kıskançlık tabiki herşeyi batırır.Ama bu olacak diye de önerileri kafadan geri çevirmek olmaz.
Tamam anladım demek istediğini şimdi :)

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Çaya artık kaçak çay karıştırıyorum yeni tadı almak isteyenleri SDN çay ocağına bekliyoruz :) Çay ocağımıza sponsor aranmaktadır.Herkes deftere yazdırıyor çay şeker alamıyorum ya :)

Son mesajlar