SDN Çalışıyor! Yeni tasarım, bu videoda!

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Biliyorsunuz tasarımımızı yeniliyoruz.

Bu tasarımı kimler, nasıl yapıyor, hangi ortamda çalışıyor...

En önemlisi de yeni tasarımın birazını, Berkin'in dolabını, Troy'un masasını bu videoda izleyebilirsiniz.

[sdntv3]2008_12_31_sdn.mp4[/sdntv3]

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar o saatte bu enerji. Maşallah diyorum sizlere. Eminimki her şey daha güzel bir SDN için. Bu arada Berkin'in dolabının içinde ne vardı :) Arkası yarın yaptınız ama :)

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
yeni tasarım süper olmuş.. ellerinize sağlık..
burdan bursalılara selamlar :)
ilerde daha ayrıntılı bir dürüm değerlendirmesi daha bekliyorum(z)... iyi çalışmalar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Berkin'in dolabi diyorum baska bisey demiyorum :) bu arada tasarimi yilbasina yetistirecegiz. Ben artik zibarayim :)

accfur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya video'ya sansur gerek ne bu boyle bi kufur bi el hareketi :D

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Dolap deyince bende buzdolabı gibi bişe gördüm orda acaba beslenme ile ilgili kısma mı geçecekler dedim ama normal dolap olması ve dolabın bizim için derleniyor olması sevindirici:)

Hepinize kolay gelsin...

pacman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artik shiftdelete.net in azimsanmayacak belli kitlesi ve buna bagli bir popularitesi var..sitedeki fazla reklamlar konusunda surumden kazanilacagina hala daha az reklamla daha fazla ucret alinarak reklamlarin yayinlanmasi ve sayilarinin azaltilmasi mumkum degil mi ??

Phantom_TM

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ortam gayet dağanık tam bi ofis xD umarım iyi bi iş çıkar :)

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Troy söylediklerine katılıyorum hep destek tam destek :) ayrıca berkinin dolabında ne var :sorry2:

Tanshaydar

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Çok güzel bir çalışma ortamı. Çalışırken çok eğlendiğinize eminim. İnsanın sevdiği işi güzel bir ortamda sevdiği arkadaşları ile yapması kadar güzel bir şey yoktur herhalde :)
O kadar üniv. okuyoruz ama ne olacak sonumuz Allah bilir.

Bu arada sizi her şeyi Müslüman yapma derdinde gördüm :p Nero -> Nuri'den sonra şimdi de Benjamin -> Bünyamin.

Yeni tasarım açıkçası hoş; ama o şekilde çok sık güncellenen sayfada sabah yayınlanan haberler akşama doğru 2. hatta 3. sayfaya kaymaz mı?

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yeni tasarım açıkçası hoş; ama o şekilde çok sık güncellenen sayfada sabah yayınlanan haberler akşama doğru 2. hatta 3. sayfaya kaymaz mı?

Açıkcası benimde tasarımı görünce aklıma gelen ilk şey bu olmuştu. Görsellik iyi ama başlıklar olmamış gibi geldi bana yinede yönetimin tasarrufu bakalım ne yapacaklar.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Enerjilerinize maşallah. :D

Türkiye'nin en çok tıklanan ilk 100 sitesi arasında olabilmek kolay değil ve sizler bunu başarıyorsunuz. Umarım 2009'da daha da güzel olacak herşey.

UgurABA

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Ortama bak ya gelmek istedim şuan oraya :D

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Troy anasayfa ile ilgili bir sorum olacak özel değilse cevap verirsen sevinirim. Yukarıdan aşağıya kaç konu sığacak anasayfaya ??

fish

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
mesajı silebilmeyi nası becerdim aklım almıo :innocent::D

ne yazdığımı da unuttum şimdi :ppp

en iyisi kolay gelsiin diyim ben :D

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Yeni tasarım güzele benziyor ortam süper :D ama Berkin abinin dolabında ne oldugunu acaip merak ettim .

SDN üyelerine dağıtılacak yeni hediyeler olabilir mi ?:innocent:

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
artik shiftdelete.net in azimsanmayacak belli kitlesi ve buna bagli bir popularitesi var..sitedeki fazla reklamlar konusunda surumden kazanilacagina hala daha az reklamla daha fazla ucret alinarak reklamlarin yayinlanmasi ve sayilarinin azaltilmasi mumkum degil mi ??

internet reklamcılığı piyasası biraz karışık. nasıl anlatsam bilemiyorum ama şöyle diyeyim; standart fiyatların üzerine her zaman çıkılmıyor. hele de kriz zamanında. o nedenle fiyat yükseltmek, intihar gibi bir şey olur sanırım.

Günde ortalama 20 yeni içerik giriliyor. Ana sayfada da 17 başlık + 3 manşet var. En önemli haberler, manşette kalacaklar. O nedenle kaçırmazsınız gibi geliyor bana. Uzatılmasını isterseniz düşünürüz. Ama o uzunluk da çok fazla olmaz mı? Hem, yakında yapacağımız geliştirme planları içerisinde, tuttuğunuz konuları kaydetmek gibi bir seçeneğiniz de olacak.

Troy anasayfa ile ilgili bir sorum olacak özel değilse cevap verirsen sevinirim. Yukarıdan aşağıya kaç konu sığacak anasayfaya ??

yukarıda da söylemiş olduk ;)

ofisimizde acaba halk günü mü yapsak ne yapsak?

:D

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Berkin abi’nin dolabını ben gördüm :) :D

Neyse gelelim tasarıma çok yakışıklı gözüküyor. :) Biz eksiğini şuanda fark etmesek bile ileride kullanarak neyin eksin neyin fazla olduğunu göreceğiz.

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
17+3 güzeeellll ;) Zaten şimdi de 20 sevindim bu bilgiye teşekkür ederim. Bakalım yumurtadan ne çıkacak bekliyoruz.

meçhul_yolcu

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Yeni tasarımla güzele iyiye ulaşma yolunda emeği geçen tüm dostlara...

Harcadığınız emek için,saatleri hiçe sayan çalışma temponuz için teşekkürler.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
tasarım geliştirme, her zaman devam edecek. o nedenle bu gece nasıl açıldıysa öyle kalmayacak.

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kendi açtığım başlıkta beğenmeyenler şimdi beğendim diyo. pek değişiklik yok ama neyse. anlamadım. şimdi böyle dedim diye beğenmediğim sanılmasın. ben ilk karşılaştığımda kısa süreli şok geçirmiştim zaten bu tasarım karşısında.

---

bi de ortam şahane.

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
troy kardeş burda hepsi deli belgrattan kaçmışlar bu yüzden süperzekalar, bi senin elin ayağın düzgün artistsin yaw sende burak kut gibi tip yar. birde diğer arkadaşların videosunu isteriz. hatta bir zaman belirleyin 1 saat yarım saat allah ne verdiyse canlı yayın yapın ne olur...

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
destekçiniziz
euro.gif

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
troy, shiftdelete.org'u keşfeden arkadaşı taa... derkene reklam konusu giriyo Allah'tan...

V

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok güzel olmuş.. Hepinize sevgiler.

Zealot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ortamı kıskananlardanım :D

Umarım gözüktüğü kadar keyifli bir şekilde çalışmışsınızdır ve inşallah emeğinizin karşılığını alırsınız.

Reklam konusunda ise Troy çok haklı, herhalde o da reklamlar yüzünden tasarımın bozulmasını istemez. Ama bir de ekonomik gerçekler var.

İnşallah reklamların çok rahatsız etmediği, içeriğin daha fazla ön plana çıktığı bir tasarıma imza atarsınız.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
ortamımız çok güzel, şükürler olsun.

yoksa hiçbir güç, her gece saat 12'ye kadar çalıştıramaz beni.

ortaya çok güzel işler çıkıyor ve çıkacak da.

bu tür insider videoları istediğinizi bilseydim daha erkenden çekerdik ne bileyim ben?

:D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Daha erken video çekermiş... Aman da aman sevsinler. :D

Son mesajlar