SDN Çalışıyor! Yeni tasarım, bu videoda!

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Biliyorsunuz tasarımımızı yeniliyoruz.

Bu tasarımı kimler, nasıl yapıyor, hangi ortamda çalışıyor...

En önemlisi de yeni tasarımın birazını, Berkin'in dolabını, Troy'un masasını bu videoda izleyebilirsiniz.

[sdntv3]2008_12_31_sdn.mp4[/sdntv3]

Tsunmys

Profesör
Arkadaşlar o saatte bu enerji. Maşallah diyorum sizlere. Eminimki her şey daha güzel bir SDN için. Bu arada Berkin'in dolabının içinde ne vardı :) Arkası yarın yaptınız ama :)

zelenga

Profesör
yeni tasarım süper olmuş.. ellerinize sağlık..
burdan bursalılara selamlar :)
ilerde daha ayrıntılı bir dürüm değerlendirmesi daha bekliyorum(z)... iyi çalışmalar

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Berkin'in dolabi diyorum baska bisey demiyorum :) bu arada tasarimi yilbasina yetistirecegiz. Ben artik zibarayim :)

centigrade

Doçent
Dolap deyince bende buzdolabı gibi bişe gördüm orda acaba beslenme ile ilgili kısma mı geçecekler dedim ama normal dolap olması ve dolabın bizim için derleniyor olması sevindirici:)

Hepinize kolay gelsin...

pacman

Üyecik
artik shiftdelete.net in azimsanmayacak belli kitlesi ve buna bagli bir popularitesi var..sitedeki fazla reklamlar konusunda surumden kazanilacagina hala daha az reklamla daha fazla ucret alinarak reklamlarin yayinlanmasi ve sayilarinin azaltilmasi mumkum degil mi ??

Panculli

Profesör
Troy söylediklerine katılıyorum hep destek tam destek :) ayrıca berkinin dolabında ne var :sorry2:

Tanshaydar

Doçent
Çok güzel bir çalışma ortamı. Çalışırken çok eğlendiğinize eminim. İnsanın sevdiği işi güzel bir ortamda sevdiği arkadaşları ile yapması kadar güzel bir şey yoktur herhalde :)
O kadar üniv. okuyoruz ama ne olacak sonumuz Allah bilir.

Bu arada sizi her şeyi Müslüman yapma derdinde gördüm :p Nero -> Nuri'den sonra şimdi de Benjamin -> Bünyamin.

Yeni tasarım açıkçası hoş; ama o şekilde çok sık güncellenen sayfada sabah yayınlanan haberler akşama doğru 2. hatta 3. sayfaya kaymaz mı?

souris

Profesör
Yeni tasarım açıkçası hoş; ama o şekilde çok sık güncellenen sayfada sabah yayınlanan haberler akşama doğru 2. hatta 3. sayfaya kaymaz mı?

Açıkcası benimde tasarımı görünce aklıma gelen ilk şey bu olmuştu. Görsellik iyi ama başlıklar olmamış gibi geldi bana yinede yönetimin tasarrufu bakalım ne yapacaklar.

emelden

Dekan
Enerjilerinize maşallah. :D

Türkiye'nin en çok tıklanan ilk 100 sitesi arasında olabilmek kolay değil ve sizler bunu başarıyorsunuz. Umarım 2009'da daha da güzel olacak herşey.

souris

Profesör
Troy anasayfa ile ilgili bir sorum olacak özel değilse cevap verirsen sevinirim. Yukarıdan aşağıya kaç konu sığacak anasayfaya ??

fish

Profesör
mesajı silebilmeyi nası becerdim aklım almıo :innocent::D

ne yazdığımı da unuttum şimdi :ppp

en iyisi kolay gelsiin diyim ben :D

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Yeni tasarım güzele benziyor ortam süper :D ama Berkin abinin dolabında ne oldugunu acaip merak ettim .

SDN üyelerine dağıtılacak yeni hediyeler olabilir mi ?:innocent:

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
artik shiftdelete.net in azimsanmayacak belli kitlesi ve buna bagli bir popularitesi var..sitedeki fazla reklamlar konusunda surumden kazanilacagina hala daha az reklamla daha fazla ucret alinarak reklamlarin yayinlanmasi ve sayilarinin azaltilmasi mumkum degil mi ??

internet reklamcılığı piyasası biraz karışık. nasıl anlatsam bilemiyorum ama şöyle diyeyim; standart fiyatların üzerine her zaman çıkılmıyor. hele de kriz zamanında. o nedenle fiyat yükseltmek, intihar gibi bir şey olur sanırım.

Günde ortalama 20 yeni içerik giriliyor. Ana sayfada da 17 başlık + 3 manşet var. En önemli haberler, manşette kalacaklar. O nedenle kaçırmazsınız gibi geliyor bana. Uzatılmasını isterseniz düşünürüz. Ama o uzunluk da çok fazla olmaz mı? Hem, yakında yapacağımız geliştirme planları içerisinde, tuttuğunuz konuları kaydetmek gibi bir seçeneğiniz de olacak.

Troy anasayfa ile ilgili bir sorum olacak özel değilse cevap verirsen sevinirim. Yukarıdan aşağıya kaç konu sığacak anasayfaya ??

yukarıda da söylemiş olduk ;)

ofisimizde acaba halk günü mü yapsak ne yapsak?

:D

kramp34

Doçent
Berkin abi’nin dolabını ben gördüm :) :D

Neyse gelelim tasarıma çok yakışıklı gözüküyor. :) Biz eksiğini şuanda fark etmesek bile ileride kullanarak neyin eksin neyin fazla olduğunu göreceğiz.

souris

Profesör
17+3 güzeeellll ;) Zaten şimdi de 20 sevindim bu bilgiye teşekkür ederim. Bakalım yumurtadan ne çıkacak bekliyoruz.