Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Rodrigo Tello futbolu bıraktı.

ChFgdkUU8AAvva7.jpg

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Quaresma, gerçekten harika bir futbolcu sezon başından beri daha çok forma şansı bulmalıydı aslında..

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Gereksiz hareketleri oluyor bazen, onları skor üstünlüğünü yakaladıktan sonra yapması lazım.

İnşallah şu son dört maça asistleri ve golleriyle damga vurur. :)

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
4c5937c30d.png

Akhisar maçında sesim kısılmıştı şimdi sesim düzeldi cumartesi de istanbul yolcusuyuz sesimin sonuna kadar bağırıcam yine bakalım inşallah galibiyetle döneriz döneceğiz :)

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Bu senenin farkı Vodafone Arena, takım yeniden ayağa kalkacak.

Tabii taraftara düşen görev fazla. Şarkının, türkünün hiç yeri değil. Rakip atağa çıkarken ıslıktan feleğini şaşırsın.

Beşiktaş hücuma kalkarken de verin coşkuyu. :)

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Çok iyi Oynadı beşiktaş hakketti ama penaltıyı kaçırmasa dahada iyi olacaktı gomez :)

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Mario Gomez, bir daha penaltı atmam dedi canlı yayında.

Şenol Güneş'e de helal olsun. Morali bozulmasın diye sonuna kadar oyunda tuttu.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Helal olsun adam ya gomez oguzhan atabilirdi penaltıyı aslında neyse sağlık olsun onemli olan galibiyetti zaten yarın antepliyiz :)

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Fenerbahce sampiyon olabilir diyordum ama bu mactan sonra yok arkadas besiktas birakmaz

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Asistlerin babası: Jose Ernesto Sosa

sosa.jpg

Maşallah, nazar değmesin.

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Allah herkese Vodafone Arenada maç izlemeyi nasip etsin fırsatı olan kesinlikle kaçırmasın mükemmel bir stadyum olmuş ilk gördüğüm de gerçekten duygulandım bu arada niye bu membranlar geç takılıyor diye baya isyan etmiştim de o membranlar ne kadar büyükmüş öyle görünce şok oldum.Maçtan önce kesinlikle bir semte ve şairler parkına uğrayın derim çok eğlenceli oluyor.Stada giriş yaptıktan sonra kartal yuvasından tshirt alıyım diye girdim fakat kasada ki o kuyruğu görünce almadan çıktım maçın başlamasına 1.5 saat vardı ben kuyruğa girsem maçı kaçırabilirdim gidecek arkadaşlar maç günü ordan alışveriş yapmak baya zor ama muhakkak bir girin gezin derim.Denizbank üst tribünündeydim sahayı çok net görüyordum fotoğrafı da koydum stad baya doluydu sadece 1903 tribününde biraz boşluklar vardı(o kadar para verip neden gelmemişler anlamadım bir de sol üstte boş gözüken kısım deplasman tribünü) akustiği de beğendim lig tv den özeti izledim de tribün sesi çok yansımamış tv ye eğer giderseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız kayserili oyuncuların ayakları titredi ıslıktan.Bu arada benim olduğum yerde kimse koltuklara çıkmadı herkes ayakta izledi koltuklara basmak yerine o da çok güzel bir ayrıntıydı.Maçın devre arasında tuvaletlerde ki sırada çok fazlaydı normalde 4 kişilik yerde 6-7 kişi yanyanaydı :D Maç sonunda lig tv yayını kestikten sonra önce kapalı sonra spor toto sonra da deniz tribünleri takımı çağırıp 3 lü çektirdiler sırayla olcay , gökhan ve süreyya abi geldi.Normalde süreyya abi üçlü çekmiyor akhisarda o kadar çağırmıştık getirememiştik orda getirebildik videoları aşağıya koydum son olarak gerçekten artık ev sahibi avantajını ve taraftar baskısını kullanabileceğimiz mükemmel bir stad olmuş beşiktaşımıza ve türk futboluna hayırlı olsun inşallah nice şampiyonluklar görürüz :)

3735f10d05.jpg

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş 4 -0 Kayserispor Maçın Öyküsü Vodafone Arena İkinci Maç(30.04.2016)

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Cenk Tosun Evlendi

Futbolcumuz Cenk Tosun, Zorlu Ruffless Hotel’de düzenlenen törende Ece Akgündüz ile evlendi.

Düğün törenine; Başkanımız Fikret Orman, İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi, As Başkan ve TFF ve Kulüpler Birliği nezdinde Kulüp Temsilcimiz Deniz Atalay, As Başkan, Stat ve Stat Sponsorluklarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Umut Güner, Genel Sekreterimiz Ahmet Ürkmezgil, Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları, Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Emre Kocadağ, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, futbolcularımız, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Cenk-Ece çiftinin ailesi ve yakınları katıldı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Haznedar’ın kıydığı nikahta Cenk-Ece çiftinin nikah şahitliklerini Başkanımız Fikret Orman ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim yaptı.

Cenk-Ece Tosun çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Son düzenleme:

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Gomez halayda bile sırıtmıyor yemin ederim ya bu kadar mı karizma olur bir adam

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Gomez çözmüş işi :)