Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
pedro franco şimdilik iyi inş. böyle devam eder .....

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Bilic de ümidi kesmiş Almeida'dan :D

Rnkoulu.jpg

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Almeida maçın yarısına gelmeden oyuna küsüyor,çocuk gibi.
Kanser sebebi arkadaş.Sigaradan daha zararlı Almeida'yı izlemek.

recooo1903

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Yeni Sezon Siyah Formamız Satışa Çıktı
270X155_226584263.jpg
270X155_761240854.jpg

Futbol Takımımız'ın yeni sezonda giyeceği Siyah Forma, Kartal Yuvası ve adidas mağazalarında satışa çıktı.Kulübümüzün 110. kuruluş yılı nedeniyle özel bir anlamı bulunan 'adidas siyah forma' bugün satışa sunuldu.

Kartal Yuvası ve adidas mağazalarında satışa sunulan siyah formayı Futbol Takımımız, 18 Ağustos Pazar günü oynayacağımız Trabzonspor karşılaşmasında ilk kez giyecek.

110. yıla özel Beşiktaş JK arması formanın sol üst bölümünde taraftarın kalbinde konumlanıyor. Ayrıca 110 yıllık kulüp tarihinde yer almış üç logo bütünleşik biçimde formanın sırt iç ense bölümünde taraftarı karşılıyor.

Siyah Forma adidas'ın En Yenilikçi Teknolojileriyle Hazırlandı

Futbol Takımımız'ın 2013-2014 futbol sezonunda giyeceği yeni adidas Siyah Forma, adidas'ın en ileri, yenilikçi teknolojileriyle hazırlandı.

Formalarda yer alan adidas'ın ClimaCool® teknolojisi sayesinde vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuluyor. Böylece vücudun kuru ve serin kalması sağlanıyor. Bu da futbolcuların vücut ısılarını 90 dakika boyunca ideal seviyede tutarak, dayanıklılıklarını artırıyor.

adidas formalarda kullanılan FORMOTIONTM teknolojisi ise, sunduğu özel kıvrım ve kesimlerle sporcuların doğal hareketlerini destekliyor ve performansı artırıyor.

adidas Siyah Forma, 110 TL'lik satış fiyatıyla, tüm Kartal Yuvası mağazaları ve adidas yetkili satış noktalarında taraftarlarımızın beğenisine sunuldu.

https://www.bjk.com.tr/tr/haber/56288/

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Futbolcularımızın İmza Töreni Yapıldı

Futbol Takımımız’ın yeni transferleri; Hutchinson, Eneramo ve Franco düzenlenen törenle sözleşme imzaladı.
BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde Futbol Genel Direktörümüz Önder Özen ve Futbol İdari Direktörümüz Semih Usta da yer aldı.

Futbol Genel Direktörümüz Önder Özen, yeni oyuncularımızın transfer edilme nedenlerini ve oyuncularımızın özellikleri hakkında basın mensuplarına bilgilendirmelerde bulundu ve oyuncularımıza yeni sezonda başarılar diledi.

Sözleşmelerin imzalanmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yeni transferlerimiz; Hutchinson, Eneramo ve Franco şunları söylediler:

MICHAEL ENERAMO

“Burada olmaktan çok mutluyum. Türkiye’de 2.5 yıllık deneyime sahibim. Yeni tecrübeler edineceğim burada. Takım arkadaşlarım beni çok güzel karşıladılar. Şu ana kadar her şey yolunda gitti. Bu kulübün bir parçası olmaktan onur duyuyorum.”

“Sağlığımla ilgili herhangi bir sorunum yok. Operasyon geçirdim, birkaç gündür antrenmanlara çıkıyorum. 1-2 hafta içinde antrenmanlara tamamen katılacağım. Tamamen eski gücüme kavuşup başarılara katkı sağlayacağım.”

“Sivasspor’da iki sezon oynadım. Tek ya da çift forvet oynamak benim için pek bir şey değiştirmiyor. Topu koruma ve arkadaşlarımı gol pozisyonuna sokma özelliklerim de var. Bu özelliklerimi burada da sergileyeceğim.”

“Daniel Amokachi ve Pascal Nouma gösterdikleri başarılı performansla Beşiktaş taraftarının beğenisini kazandılar. Ben de en az onlar kadar takdir edilmeyi istiyorum. O sevgiye layık olmak için çalışacağım.”

“Bu sezon farklı olacak. İyi bir takıma sahibiz. 3 kupada da yer alacağız. Her maça kazanmak için çıkacağız ve inanıyorum ki yolun sonunda büyük zaferler yaşayacağız.”

ATIBA HUTCHINSON

“Bu kulübün parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Türk futbolu ve Beşiktaş ile ilgili bilgilere sahiptim. Yeni şeyler öğrenmeye devam edeceğim. Taraftarlarımızın karşısına çıkmak için sabısızlanıyorum. Büyük başarılar elde etmek istiyorum.”

“Takım içinde rekabet olması iyidir, oyuncuların formda kalmalarını sağlar. Antrenmanlarda ve maçlarda çok çalışıp ve yerimi sağlamlaştırmaya çalışacağım.”

“Buradaki rolüm öncelikle takım savunmasına katkı vermek ve rakip hücumlarında kesici rol oynamak. Tabi ki dikkatli şekilde ofansif olarak da arkadaşlarıma yardımcı olacağım.”

“Rakiplerle başa çıkabilecek kadro derinliğine sahibiz. Takımda birlik ve beraberlik üst düzeyde. Bu arkadaşlığın bizi zirveye taşıyacağına inanıyorum. Sezona iyi bir giriş yapıp o özgüveni avantaja dönüştürmeliyiz.”

PEDRO FRANCO

“Bu camiada bulunmak çok heyecan verici. Kendimi geliştirip büyük hedeflere ulaşmak için elimden geleni yapmak istiyorum.”

“Takım savunması onbir oyuncunun yaptığı bir etkinliktir. Kamp döneminden beri sıkı bir şekilde bu konu üzerinde çalışıyoruz. Uzun bir sözleşmem var, gelişim kaydetmek için buraya geldim. Tüm becerilerimi Beşiktaş’ın hizmetine sunacağım.

“Savunmanın merkezinde oynayan biri olarak öncelikli görevim takım savunmasını sağlamak bununla birlikte duran toplarda ileriye çıkabilirim. Takımıma hücumda da destek olabilirsem ve gol atarsam çok mutlu olurum.”

1600X1200_1853348610.jpg

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
[MENTION=376]pesimist[/MENTION]'ten icraat bekliyoruz. :p

Kombinelerde böyle yazıyormuş.

21111379.jpg

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
[video=youtube;JyXCMh7kSWI]https://www.youtube.com/watch?v=JyXCMh7kSWI[/video]

arkadaşımla beraber yaptığımız yeni beste ligler başlarken coşalım biraz :D yorumları bekliyorum

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Evet arkadaşlar Dün İzmir alsancaktaki Kartal yuvasından bu sezon için formamı aldım foto hazırlıyayım atacam buraya :D :D

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bugun Allah Yardimcimiz Olsun. Guzel Bir Baslangic Yapalim..

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Evet arkadaşlar galibiyetle başladık. Skor zorlama geldi, Beşiktaş iyi değildi Trabzonspor karşısında, sadece Trabzonspor bizden daha kötü oynadı. Gökhan Töre'nin golünü beğendim. İnşAllah bu sene şampiyon oluruz diyeyim.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Daha iyi olacak diye umuyorum.
Başlangıç olarak 3 puan hele ki Trabzonspor gibi bir rakipten çok iyi geldi.

Siyah formaya da ayrıca aşık oldum.
Bi de gri formayı görelim bakalım. :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Töre'nin profesyonel liglerde ilk golüymüş. :)

http://tr.wikipedia.org/wiki/Gökhan_Töre

Gerçi daha 21 yaşında. Çok gol atacak inşallah bu sene.

Maça gelirsek 3 puanla başlamak güzel. Atiba farkını ortaya koyuyor. Soğukkanlı bir oyuncu. Bakalım Eneramo ne gibi bir fark getirecek.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Dentinho idare ederdi bugün. Almeida çok isteksiz. Adam nazara geldi desem yeridir. Bu zamana kadar, bu kadar isteksiz bir oyuncu görmemiştim.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Stadyum dolmaz diyordum yanıldım. Helal olsun o saatte o stada gelenlere.

PyHYm9L.jpg

[SDNTV]http://distilleryvesper3-7.ak.instagram.com/1fd483c4084511e3b66f22000aa81a39_101.mp4[/SDNTV]

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
olimpiyatı bile inletiriz biz...

biz Beşiktaşlıyız biz Kara Kartalız .....

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Mustafa Pektemek’in Sağlık Durumu

mustafa-706.jpg

Trabzonspor maçında sakatlanan futbolcumuz Mustafa Pektemek’in bugün MR’ı çekildi.

Spor Toto Süper Lig'de 2013-2014 sezonunun ilk haftasında Trabzonspor ile oynadığımız mücadelede ayak bileği burkulan Mustafa Pektemek'in, Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi'nde MR'ı çekildi. Futbolcumuzun sağ ayak dış bağında, total yırtık ve ayak iç yan bağında ve tendonlarında zorlanma tespit edildi. Mustafa Pektemek'in tedavisine bugün başlandı.

https://www.bjk.com.tr/tr/haber/56331/

Görüntülerden ceza verilmiyor muydu şunu yapan adam ceza almayacak mı şimdi

BSCv5EcCIAIRO46.jpg

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu colman a bu harekete karsılık Federasyon ceza vermeli bu nedır yahu adamı hayatını bıtırecektı az daha densiz ....

aman cok sukur ciddi bi şey yok inş. ......