mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
20100929.153827_AVS332_1424265.jpg

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
askere gitmeyi düşünüyorum fakat beşiktaşımdan uzak kalmak düşündürüyor her an cayabilirim başvuru yapmadım :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
5000.mesajımı da büyük Beşiktaş'ıma ithaf ediyor, dişimle tırnağımla kazandığım rektörlüğümü yine buradaki kadim dostlarımla kutluyorum. :D

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
İlk yarı gayet iyidik inşallah 2. yarı galibiyete ulaşacağız Q7 ilk yarı sakatlandı inşallah ciddi bir şeyi yoktur 1 şutu yine iç direkten döndü

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Beşiktaş halkına iyi kayıp etmeler :)) (Not: Bir Fenerli olarak Beşiktaşlıları kızdırmayı seviyorum :))

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Beşiktaş halkına iyi kayıp etmeler :)) (Not: Bir Fenerli olarak Beşiktaşlıları kızdırmayı seviyorum :))

Sen yemlenmeye kendi çöplüğüne gitsene arkadaşım. Burası Beşiktaşlılar kulübü...
Artık cidden bende inanıyorum arkadaşların dediğine. Bu fenerbahçelilerin %80'i harbiden rahatsız...

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Sen yemlenmeye kendi çöplüğüne gitsene arkadaşım. Burası Beşiktaşlılar kulübü...
Artık cidden bende inanıyorum arkadaşların dediğine. Bu fenerbahçelilerin %80'i harbiden rahatsız...

yüzde 80 mi:D benim tanıdığım 1 yada 2 normal insan var:D

temenos

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bakalım Trabzon derbisi nasıl geçecek.

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Sergen yalcın denılen dengesız herıfın dedıgına bakın '' Rapid Wien '' Turkıye lıgınde oynasa kume duser !!
Besıktas oldukca kolay rakıplerle oynamıs ve uefa da buraya kadar gelmıs ??

Sergen ruhun kac paralık olm senın ??

besiktasimbenim.jpg

How High

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Türkiye'nin en iyisi Beşiktaş!

IFFHS'ye göre Beşiktaş, dünyanın en iyi 26. takımı...

Beşiktaş
, Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) eylül ayı "Dünyanın En İyi Futbol Takımları" değerlendirmesinde iki ay içerisinde tam 70 sıra yükselerek 26. sırada kendisine yer buldu.

Öte yandan Avrupa kupalarına erken veda etmelerinin ardından Spor Toto Süper Lig'de de istikrarsız sonuçlar alan Fenerbahçe ve Galatasaray ise eylül ayı değerlendirmesinde düşüşlerini sürdürdü.

Bir önceki ayın değerlendirmesinde 43. sırada bulunan Fenerbahçe 50.'liğe, 48. sırada bulunan Galatasaray ise 60.'lığa gerilerken Trabzonspor 195., Bursaspor 228. ve Antalyaspor ise 330. sırada yer aldı.

Dünyanın en iyisi Inter

Listenin zirvesinde ise geçen sezon Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu ve Serie A şampiyonluğu yaşayan Inter yer almayı sürdürdü. Değerlendirmenin ilk 10 takımı ve Türk ekiplerinin durumu ve puanları ise şöyle:

1 - Inter (300)

2 - Barcelona (279)
3 - Bayern Münih (260)
4 - Chelsea (232)
5 - Estudiantes (231)
6 - Liverpool (227)
7 - Atletico Madrid (224)
8 - Anderlecht (221)
9 - Internacional (221)
10 - Roma (216)
.
.
.
26 - Beşiktaş (186)
50 - Fenerbahçe (160)
60 - Galatasaray (150)
195 - Trabzonspor (90.5)
228 - Bursaspor (83)
330 - Antalyaspor (68.5)

Türkiye'nin en iyisi Beşiktaş! - Goal.com

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Forumlara ve haber sitelerinin verdiği Beşiktaş haberlerinin yorumlarına bakıyorum da; kardeşim bu renklilerin ne karın ağrısı varmış Beşiktaş' a dair. Ne biçim kuyruk acısıymış l*n bu :cursing: ... Bu ne ya, bu ne!!! :cursing:
Tut Trabzonspurlusunu, Fenerbahçeliye vur... Hepsi aynı arkadaş... Bir de o takımların haberlerine bakıyorum, bir tane de Beşiktaş taraftarı çıkıp da bir yorum yapmamış... Ul*n ayıp be, yeter be...:cursing::cursing:

Harbiden isyan edeceğim yavhu... Alayına gireceğim, forumların bu ne l*n!!! :cursing::cursing:
Noluyoruz!!!

Hakaretin, aşağılamanın bini bir para...

Yok dur... Ben onlarıda göreceğim... Artık avrupa kupalarında bu terbiyesizleri desteklersem iki olsun... İçi p*s herifler...
(bu lafım çirkin yorumlar yapan densizleredir, başkası üzerine alınmasın)

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Boş ver sen onları kardeşim cevap vermeye değmez üzme kendini "Susmak bazen en iyi cevaptır"

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Boş ver sen onları kardeşim cevap vermeye değmez üzme kendini "Susmak bazen en iyi cevaptır"

Çok sinirlendim aga bildiğin gibi değil. Yorumların içerisinde Futbol adına birşeyler olsa anlarım, o da yok. Haber sitelerinin yöneticileri de hiç yoruma bakmadan yayınlıyorlar. Tansiyonum çıkıyor yavhu!!

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Ne olmuş Trabzon’a 1-0 kaybetmişse Beşiktaş.

Edilen yeminler “bir” tutulmayan sözler henüz “sıfır” iken.

Ne olmuş da, Sarı Melek’ten. “Melek de bir Şeytan’dır “ sonucunu çıkarttınız hemen.

Hem sadece biraz yorulmuşlar o kadar.

Ben maçı radyodan dinledim.

Sonra özetini dahi görmedim.

Ne olmuş, biri anlatsın bana.

Bir top çizgiden çıkmış, biri direkten dönmüş, bir penaltı verilmemiş, biri maçı katletmiş.

Beşiktaş 1-0 yenilmiş.

Ne yapmalıyız şimdi?

Umudu, kesip yiyecek miyiz?

Tabata yapmış işte bir Japonluk yine. Ne olmuş.

Sarı melek, kara şeytan olmuş.

Bu güne kadar taçsız kralmış Ernst,

Şimdi saçsız kral olmuş. Ne olmuş?

TFF maçı Pazartesi’ye almamış,

Kuddusi yine eyyam yapmış.

İki sezon önce Trabzonlu Barış Memiş’i haksız yere oyundan atan Kuddusi’ye Eyyamcı demiş İnönü.

Avni Aker’de Trabzon seyircisi susmuş. Ne olmuş.

TFF’ den film izleyeceğime,

DVD’de film izledim.

Benim izlediğim Film’de Pascal Nouma da vardı.

Adı “Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu”ydu.

İki filmde de bir birini tamamlayan mesajlar vardı.

Sizin izlediğinizde “Her şeye rağmen Türk futbolu olarak hepimiz aynı gemideyiz” sonucu çıktı

Benim izlediğim filmde ise, on saniyelik replikle Pascal Nouma verdi mesajı

Sizi bu gemiye kaptan yapanın taa …

ERDEM ULUS

aziz yıldırım saolsun pazartesi oynamamamızı ve gutinin dayak yemesini sağladı resmen 3 haftadır oyuncularımıza tekme tokat dalıyorlar özellikle q7 ve gutiye

soner23

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Guti 2 hafta yok son dakika geçtiler şimdi

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Beyler biraz daha sakin olalım, başkaları gibi olmayın biz BEŞİKTAŞLIYIZ!

Gutininde sakatlanması çok kötü oldu, en kısa zamanda döner sahalara inşallah

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Nazar ın olduğunun bariz kanıtıdır bu.. nazar var biliyorum ama pek fazla inanmıyordum.ama etkisi büyükmüş..

Tesislere dev nazar boncuğu asın hemen:)

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Nazarı felan bırakalım da kardeşim, kulüpler birliği kuruluyor. Beşiktaşa davet yok. 17 kulüp bir araya gelip kararlar alıyorlar. Yönetime destek olmamız lazım, adamlar TFF ile beraber olup bizi sindirmeye çalışıyorlar.

Dün akşam Hıncal Uluç' un katıldığı kırmızı çizgi programını izledim. Adnan Polat için, Aziz Yıldırımın gölgesinde yaşıyor dedi. Böyle bir ortamda bizi yalnızlaştırmaya çalışıyorlar. Gerçek anlamda Beşiktaş adına karşı bir kin var.

Böyle giderse çarşı karışacak aga :)

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Onlara en güzel cevabı BAŞARI ile verebiliriz.UEFA da alacağımız her puan atlayacağımız her tur hem prestij hem para kazandıracak bize.

BAŞARI gelirse elleri ne kadar iş çevirirlerse çevirsinler..

olayın tam ayrıntılarını bilmiyorum ama BJK yönetimi en uygun politikayı izleyecektir buna eminim.