Sceneaccess davetiyesi arıyorum

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
SCC davetiyesi arıyorum.

Elimde Bit-hdtv, Freshon.tv, Awesome-Hd, Bit-Gamer, TorrentLeech, Arena tr, Turktorrent.eu, LeechTurk davetiyeleri var ayrıca what.cd, Waffle da da hesabı verebılırım.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
[MENTION=112533]mortality[/MENTION] davetiye istiyorsan mailini özelden gönder.

nightwatcher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
what.cd davetiyesi varsa alabilirmiyim. başka hesaplardada takas edebilirim

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
2 saate kadar cevap verirsen iyi olur vermezsen davetiye başkasına gidecek. :D

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Üye oldum len :D bir arkadaş sana yollayacağım demişti o yolladı sağolsun. başka isteyen arkadaş da var aslında tanımadıpın birine gitmesin :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Tamam ben bir arkadaşa veririm :D

Tamam ben bir arkadaşa veririm :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Arkadaş ne var şu sitede? Elinde davetiyesi olan varsa torrentleech, torrentday, leechturk, bitturk davetiye ile takas yapabilirim. Awesome HD üyelik takas da edebilir. Zamundam var ama ona dokundurmam :D

Yada al arkadaş davetiyeyi bir dua et yeter diyecek varsa oda kabulum. Bol bol dua ederim.

Yok olmaz, vermem diyorsanızda canınız sağolsun. :)

nightwatcher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla kardeş ben karşılıksız bithd-tv dağıttım 1 kişi cevap yazdı ama davetiye takaslara nedense çok kişi cevap atıyo :)

mortality

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Bit-hdtv davetiyesi verebilirm bende aslında elimde 3-4 tane fazladan var. Ama torrent olayını bilenler olursa. Yoksa adam daha torrent nedir bilmeden alıyor davetiyeyi 1 haftada banlanıyor. Ha şuda var bizde sıfırdan başladık ama ne nedir nasıl yapılır diye önce sorduk araştırdık herşeyi. Şu ana kadar hiçbir siteden banlanmadım yada uzaklaştırılmadım. Birden fazla sitede uploaderlık yaptım. Ki _kadıköyRap_ de bilir ben burdan bizaat kendisine sordugumu hatırlıyorum torrent olayını :p Neyse öğrenmek isteyen öğrenir. yardımcı da oluruz herzaman.

Dediğim gibi elimde birden fazla Bit-Hdtv davetiyesi var karşılıkda istemıyorum. Torrent işini bilem paylaşımcı kişilere verebilirim. Bir iki siteden ratio örneği verirse iyi olur.

bbberke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bit-hdtv davetiyesi verebilirm bende aslında elimde 3-4 tane fazladan var. Ama torrent olayını bilenler olursa. Yoksa adam daha torrent nedir bilmeden alıyor davetiyeyi 1 haftada banlanıyor. Ha şuda var bizde sıfırdan başladık ama ne nedir nasıl yapılır diye önce sorduk araştırdık herşeyi. Şu ana kadar hiçbir siteden banlanmadım yada uzaklaştırılmadım. Birden fazla sitede uploaderlık yaptım. Ki _kadıköyRap_ de bilir ben burdan bizaat kendisine sordugumu hatırlıyorum torrent olayını :p Neyse öğrenmek isteyen öğrenir. yardımcı da oluruz herzaman.

Dediğim gibi elimde birden fazla Bit-Hdtv davetiyesi var karşılıkda istemıyorum. Torrent işini bilem paylaşımcı kişilere verebilirim. Bir iki siteden ratio örneği verirse iyi olur.

Hocam merhaba..Bit-Hdtv davetiyesi elinizde hala var ise alabilir miyim ?

Bir de,bu yazımı okuyan var ise. Sceneaccess arıyorum,davetiyesı olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

mepge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ocl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SCC davetiyesi varsa ben de talibim arkadaşlar.

sexyhergele

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
scc davetiyesi varsa alabilirim özelden herşey için sağolun :=)