Sayın SDN sakinleri, WMP 12 virüsü hakkında

Bu konuyu okuyanlar

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
birkaç yabancı forumda gördüm neymiş de efendim windows media player 12 beta 1 diye çıkmış, arkadaşlar farklı farklı 3 yerden yüklememe rağmen üçü de virüslüydü, temizlemek için 30 dakika uğraştım, sizde kanmayın bu yalanlara benim gibi;)
hem de öyle güçlü virüs ki daha rar dosyasından açar açmaz yerleşiyor, hayatımda ilk defa bu kadarını gördüm

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
güvenlik bölümüne taşıyorum.

yarışçı

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kusura bakmayın sayın modum, ilk defa blöyle konu açıyorum da
bilemedim nereye açacağımı:)

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
gerçekte saten WMP 12 YOK
ama win 7 de farklı bişey var

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
Demekki ne yapıyor muşuz? Windows güncelleme ve yükseltmelerini Microsoft' un kendi sitesinden yapıp, virüs kapmıyormuşuz değil mi? :D :happy:

okinimiyaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birkaç yabancı forumda gördüm neymiş de efendim windows media player 12 beta 1 diye çıkmış, arkadaşlar farklı farklı 3 yerden yüklememe rağmen üçü de virüslüydü, temizlemek için 30 dakika uğraştım, sizde kanmayın bu yalanlara benim gibi;)
hem de öyle güçlü virüs ki daha rar dosyasından açar açmaz yerleşiyor, hayatımda ilk defa bu kadarını gördüm

Bu virüs benim PCye de bulaştı. Kapersky kullanıyorum ama virüsü bulamıyor. Bu virüsü nasıl temizleyebilirm yardımınız olursa çok sevinirim..

Ramintwes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eminmisiniz Windows Media Player 12 Olduğuna Yaması Olmasın O.

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
Bu virüs benim PCye de bulaştı. Kapersky kullanıyorum ama virüsü bulamıyor. Bu virüsü nasıl temizleyebilirm yardımınız olursa çok sevinirim..

Pislik yapıp "Formaaaatttt!!! :scared:" demek istiyorum. :w00t:

AVG Free 8.5 Edition ile tarat bilgisayarını. Kaspersky filan, boş iş bunlar. :flowers:

yusher

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
windows media player 12 şuan yalnızca windows 7'de var. windows 7 piyasaya çıkınca büyük ihtimalle vista kullanıcıları da wmp12 yükleyebilecekler. ama bu yükleme işini windows update ile yapmak en iyi çözüm :D

okinimiyaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tespit edildi: riskware Hidden install Çalışan işlem: C:\Documents and Settings\polat\Desktop\wmpwww.PATLAT.NET\WMP12.exe

ve tespit edildi: riskware Private data and passwords access Çalışan işlem: C:\Documents and Settings\polat\Local Settings\Temp\runtime.exe

olmak üzere iki tane virüs bulaştırdı WMP12 beta. Bilgisayar açıldığında ispanyolca bir kurulum çıkıyor wmp 12 nin. Artık bilmiyorum yama mı değil mi ama bir çare bulamadım :(