Satranç Analiz Sitesi

Bu konuyu okuyanlar

OvaloSwano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar oynadığım satranç oyunlarını analiz edip bana hatalarımı gösterebilecek bir site gerekli. ücretsiz ve sınırsız analiz hakkı olursa sevinirim kendimi geliştirmem için çok gerekli bu.

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
lichess veya chess .com ama ben lichess tavsiye ederim

OvaloSwano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
lichess veya chess .com ama ben lichess tavsiye ederim
linchess de nasıl analiz yapacağım videosu felan var mı tam anlamadım bşde siteye üyelik ücretli mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca chess.com daki gibi mükemmel hamle felan demesini istiyorum ama chess.com ücretli başka site lazım böyle

OvaloSwano

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
üye oldum nereden bakacağım hamlelerimin mükemmel mi yoksa kötü mü olduğuna bilgisayar analizi diyorum ama sadece katılımcılar yapabilir diyor.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
üye oldum nereden bakacağım hamlelerimin mükemmel mi yoksa kötü mü olduğuna bilgisayar analizi diyorum ama sadece katılımcılar yapabilir diyor.
üye olunacak bişey yokki orda tuşları oynatıyosun sağ taraftada ne yaptığını açıklıyor
mesela:Rakibin merkezdeki şaha yönelik elle tutulur bir tehditi yokken rok geçiktirilebilir.
Siyah piyonlarla çok fazla vakit kaybediyor. İlk 3 hamlede de piyon hamlesi yaptı!
bu hamle şüphelidir. siyahlar d4 karesini kontrol etmek icin e5 sürdü şimdi gelip e4 sürerek d4 karesini zayıflatıyor.
Ekran Görüntüsü (48).png

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
linchess de nasıl analiz yapacağım videosu felan var mı tam anlamadım bşde siteye üyelik ücretli mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca chess.com daki gibi mükemmel hamle felan demesini istiyorum ama chess.com ücretli başka site lazım böyle
Lichess tamamen bedava

Son mesajlar