Soru satın alınan laptopun garanti servisinde bakımı fan temizliği vs...

Bu konuyu okuyanlar

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
hangi markanın servisleri laptopu götürdüğümüzde gerekirse ücret karşılığı bakımını içini falan açıp temizliyo monster yapıyo diye biliyorum başka marka varmı?

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Monster ömür boyu ücretsiz yapıyor. Garantisi devam ediyorsa ücretsiz olarak diğer tüm markalar da yapar. Garantisi bitmişse ücreti mukabilinde yaparlar. Hiç muhatap bulamazsan götür KVK'ya orası da birçok ürünün yetkili servis

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Monster ömür boyu ücretsiz yapıyor. Garantisi devam ediyorsa ücretsiz olarak diğer tüm markalar da yapar. Garantisi bitmişse ücreti mukabilinde yaparlar. Hiç muhatap bulamazsan götür KVK'ya orası da birçok ürünün yetkili servis
mesele benim şuan asus laptop var 7-8 yıldır bende bilgisayar tamircilerine güvenmediğim için ve kendimde temizlemesini bilmediğim için içi şuan çöl gibidir :D ücreti mukabilinde güvenli bir şekilde nerede temizlettirebilirim istanbul anadolu yakasında oturuyorum

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
mesele benim şuan asus laptop var 7-8 yıldır bende bilgisayar tamircilerine güvenmediğim için ve kendimde temizlemesini bilmediğim için içi şuan çöl gibidir :D ücreti mukabilinde güvenli bir şekilde nerede temizlettirebilirim istanbul anadolu yakasında oturuyorum
Benim Asus laptopu ben kendim tüm parçalarını söküp temizliyorum. Sırf bilgisayarcılara güvenmediğim için YouTube'dan izleyerek öğrendim. Korkuyu yenip gözü karartıp dikkatli olunursa (vidaların sırasını kaybetmeden söküp tak ufak boyut farklarından dolayı kasaya zarar verebilirsin yoksa) her şekilde söküp temizleyip takabilirsin. Baktın işin içinden çıkamadın o zaman o haliyle götürür bilgisayarcıya verirsin :)