Satılık Steam Hesabı

Bu konuyu okuyanlar

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
en son cıkan oyunlar harıc eskı oyunları bı kac ısleme tabı tuttuktan sonra onlıne oynayabılıyorsunuz. yenı oyunlarda ıse suanlık malesef ancak para verıp almak zorunda kalıyor ınsan.

ben pc oynamıyorum ama oynasaydım torrent e asılırdım. ne vercem 300tl bir oyuna:D
Tunngle diye bir site var orası çok iyi.şey.. neyse yok benim oyunlarım daha iyi evet 200 ₺ pazarlık yapılır!!!!

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
200 TL'ye satamazsın bu hesabı.

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Oyun piyasası bu. Kim gelirse gelsin aynı şeyi söyleyecek.
belki sen gelmsen kimse söylemeyecekti.Saygı bekliyoruz satıcı olarak.Satın alıcaksan böyle konuşursun ama hiç de alıcak gibi görünmüyosunuz

enocenes

Doçent
Reaksiyon puanı
6
hesap alım satım sitesine koyduğum linki versem ordan bana ulaşsalar olur mu?yani link koyabiliyomuyuz?

Son düzenleyen moderatör:

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
belki sen gelmsen kimse söylemeyecekti.Saygı bekliyoruz satıcı olarak.Satın alıcaksan böyle konuşursun ama hiç de alıcak gibi görünmüyosunuz
Almaya ihtiyacım yok. Hatta hesabımı göstereyim de fiyat biç. Belki satarken o fiyattan satarım.

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Kardeş 200TL sen ne yaptın ? Gözünü seveyim. Benim hesap 1000TL falan eder herhalde bu 200 ediyorsa. Hayırlı satışlar ama hayali rakamlar verirseniz üzülürsünüz.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Hocam 200 tl çok. Ben kendi hesabımı satsam mesela 400 liradan fazla isteyemem ki tek tek ederleri çok fazla örnek;

Steam Community :: Memogoren

Bence sen 50 liradan fazla isteme. Rocket League, Dying Light , CS GO ve H1Z1 için 50 nin üstüne çıkma, alanlar zaten diğer oyunları oynamayacak.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Oyun piyasası bu. Kim gelirse gelsin aynı şeyi söyleyecek.
Hayır bilmiyorsun bari konuşma, Belki oyun içerisinde ki envanterlerde gerçekten para edecek itemler var? Örn : Ben CsGO oynuyorum sırf m4a1-s silahının 238 TL'lik skini var ben bu hesabı 50 TL'ye mi vereceğimi sanıyorsun?

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Hayır bilmiyorsun bari konuşma, Belki oyun içerisinde ki envanterlerde gerçekten para edecek itemler var? Örn : Ben CsGO oynuyorum sırf m4a1-s silahının 238 TL'lik skini var ben bu hesabı 50 TL'ye mi vereceğimi sanıyorsun?
Eğer içinde eşya olsaydı arkadaş söylerdi zaten. Demek ki yok.