[SATILIK] Battlefield 4 Ps4

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
BATTLEFİELD 4 OYUN SORUNSUZ VE TEMİZDİR. OYNAMADIĞIM OYUNLAR İLE TAKAS YAPABİLİRİM.OYNADIĞIM OYUNLAR AŞAĞIDADIR.

( THE LAST OF US, DRİVE CLUB, THE ORDER 1886, İNFORMUS, PES VE FİFA, GTA TAKAS ETMEYİN)

TAKAS ÖNCELİĞİN FARCRY 4 UFAK UFAK BİR ÜCRET VEREBİLİRİM ÜZERİNE.

istanbul Beylikdüzü tarafı elden diğer iller önce havale sonra kargo şekilinde olabilir.

FİYAT 75 TL
ZDDo4A.jpg

QAAOmV.jpg

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
İlanım günceldir.
Hareket lazım buralara :)

Onur Ibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam sa oyunu doğubank ve kadiköyde esnaflara takas olarak verebilirsiniz ben geçwn hafta watchdogs kadiköyde 50 liraya okuttum infamous second son 70 liraya gitti üstüne istersen ikinci el ya da sıfır oyun aldım para ekleyerek tabi ps4 alan azdır alan olsa bile bf4 olması filan falan sen dediğim yerlere bak daha rahat olursun

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Oralara suan gıdecek pek vaktım yok hocam ürün dolapta bekliyor zaten, :) ilgili sitelerde ilan var burada da olsun dedım.
İlan gunceldır

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Günceldir arkadaşlar.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
İyi satışlar. Bir şey merak ediyorum, alıcak kişi büyük ihtimal multiplayer takılır bu yüzden tek kullanımlıkmı? yani siz multiplayer oynamışsanız alıcak kişiye kendi hesaplarınızımı vermeniz gerekiyor oynayabilmesi için?

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
İyi satışlar. Bir şey merak ediyorum, alıcak kişi büyük ihtimal multiplayer takılır bu yüzden tek kullanımlıkmı? yani siz multiplayer oynamışsanız alıcak kişiye kendi hesaplarınızımı vermeniz gerekiyor oynayabilmesi için?

Sorunun cevabını ben vereyim :). PS4 ile birlikte online pass dönemi kapandı. Yani oyunu alacak kişi herhangi bir koda ihtiyaç duymadan PSN PLUS üyeliği ile online oynayabilir.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Basbelasınnın dediği gibi online pas olayı sadece PES te suan kullanılıyor, BF4 te kod yok bende oyunu başka birsinden aldım zaten online ye baktım pek beğenmedim açık dünya oyunları hoşuma gittiğinden Far cry4 alacağım eğer satan varsa mesaj atabılır fiyatı konuşuruz.

Bu arada ilan günceldir FİYAT 60 TL

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Satılmıştır konu kilitlenebilir.