Sapık canlı yayına çıktı, izleyenleri şoke etti!

Bu konuyu okuyanlar

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Canlı yayında büyük şok!

Esra Ceyhan'ın deki programında reyting adına öyle büyük bir çirkinlik yaşandı ki izleyenler şoke oldu. Ceyhan, canlı yayında telefon bağlantısına tecavüzcü bir sapığı aldı. Bu kişi de mahallesindeki bir kadına nasıl tecavüz ettiğini anlattı.

esraceyhan_canli.jpg

Esra Ceyhan dinledikleri karşısında şoke olmuş numarası yaptı. Numara yaptı diyoruz çünkü, buna rağmen o kişinin telefon konuşmasını kestirmedi. Sapık da ballandıra ballandıra anlattı.

Esra Ceyhan'ın programında yaşanan olayda, yayına telefonla bağlanan ve ismini vermek istemeyen kişi, yaptığı taciz ve tecavüzleri anlattı.

MAHALLEDEKİ KADINA TECAVÜZ ETTİM
Herkesi şok eden bu kişi mahalledeki bir kadına aşık olduğunu ve eşine onunla evlenmek istediğini eşinin kabul etmemesi üzerine bu kişiye tecavüz ettiğini itiraf etti.

Adamın itirafları karşısında herkes donakalmıştı ancak konuşma devam etti "Daha sonra baldızımla bir ilişki yaşadık. Hanım 'Bu kadar rezalet olmaz, kendi aramızda halledelim. Biz boşanalım, kardeşimle evlen' dedi. Bu kez baldızımla nikah yaptık. Bu sefer maddiyatta tutturamadım. Sıkıntıya girdim. Bu kez internet ve telefon üzerinden bazı insanları taciz etmeye başladım."

Stüdyodaki ve ekran başındakilerin kanını donduran bu konuşmasının şoku geçmeden adam sözlerine şöyle devam etti: "Çoğunu tenzih ediyorum fakat inanır mısınız bazıları bana kontör gönderdi, 'devamlı sen bizi arama, biz gönderelim sen bizi ara' diye. Öyle insanlar da var yani!!"

BİR KAÇ KEZ TEDAVİ OLDUM
İsmini vermeyen adam, bir kaç kez tedavi olduğunu ve ne yapacağını şaşırdığını söylemeyi de ihmal etmedi. Söylenenler karşısında şaşkına düşen Esra Ceyhan'ın 'Küçükken tacize uğradınız mı?' sorusuna da 'hayır' diyen adam 'Ben kız çocuğu gibi büyütüldüm. İnsanlara düşman gibi baktım" ifadesini kullandı.

Stüdyoda oturan Dr. Haydar Dümen ise yapılan tüm bu konuşmaları dinledikten sonra teşhisi koydu: "Psikopat! Tek kelimeyle böyle. Ruhi yapısı böyle. Bu tarafa şarj etmese alkolik olacaktı, uyuşturucu kullanacaktı. Tedavisi yok!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaynak

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Neyini dinliyorlar ki...! hayret birşey yaaaa :icon_-1:

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
reyting için neler yaparlar kendileri bilerek bağlamışlar izleyenlerinde aklılarından müphe ederim:)

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bu sabah programları tamamen zıvanadan çıktı. her türlü rezillik sergileniyor. geçen gün atv'de mine bilmem ne diye bi kadının sunduğu programa öldürülen bir kadının anne-babası ile katilin ablasını çıkardılar. aynı stüdyoda yanyana oturdular. konuşulanlar tamamen rezalet ötesi. yok o çocuk şundan, aslında onun çocuğu falan...onun bunun çocukları...

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
lan bu reyting ne menem bir şey ya ne arkadaş kadınlar izleyiciler birbirlerine "kıız koş kanal da sapık telefona çıktı" e kadında koşup açıyor sonra tvnın ızlenme oranı artıyor ya bırakın allah aşkına reytıng olcum aletınız eger sızın televızyonunuzda yoksa istersenzi butun gun flash tv seyredın yine bir b.ka yaramıyor :) cok gızlı kaynaklardan aldıgım bılgıye gore bu reytıng zımbırtıları tum turkıyede 2400 cıvarı varmış siz düşünün 2400 kişinin seyriyle belrleniyor reytıngler. hedef kıtle o 2400 aslında siz değilsiniz.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
İnsanlar reyting için ne yapacağnı şaşırır oldu

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Yazıklar olsun sırf reyting için yazıklar olsun.

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hahahah oley be işe yaradı Atilla Abim be seviyoruz seni (matraxcılar ne dediğimi anladınız susun çaktırmayın) hahah :D süper

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Allah bin belanızı versin.Programa bak
bu arada aydın doğan medyasına nasıl bağladınız işi.bende sevmiyorum aydın doğanı ama "çüş artık" dedirtiyorsunuz

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar programa katılan Atila Abim bir karıncaya bile zarar veremeyen bir insandır.(Allahım anlatırken gülmekten bayılacam :D )

Matrax adlı radyo programında tasarlanmış bir olaydır bu :D

Atila abi süpersin yine dünya aleme konu oldun tebrikler sana :D

Intpv6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar programa katılan Atila Abim bir karıncaya bile zarar veremeyen bir insandır.(Allahım anlatırken gülmekten bayılacam :D )

Matrax adlı radyo programında tasarlanmış bir olaydır bu :D

Atila abi süpersin yine dünya aleme konu oldun tebrikler sana :D

Gidip matrax'ın ses kayıtlarını indirelim bakalım neler olmuş. : ) Lol

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
şaka bile olsa hiç kimse bunun olamayacağını söyleyemez bu ortamda..
doğan medyası ve benzerlerinin beslediği canavar aramızda ve belki de içimizde :wacko:

ayhan.akyuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kimse zorla oturtup izletmiyor
meraklısı olana dini yayın meraklısı olana teknoloji kanalları var zeka düzeyi düşük olanlar ise sadece problemli kişilerin canlandırıldığı dizileri seyretsin
benim hicab duyduğum
kadın anadır
kadın eştir
kadın çocuktur
kadına hürmet dinimiz gereğidir
kadını cinsel meta olarak gören medya bunu her alanda kullanıyor dizilerde sapık kadınlar yuva dağıtanlar üvey çocuğuna işkence yapanlar büyücüler vs
sanki düzgün bir kadın yok sanki bütün kadınlar koca avında
acaib olanı kadınlar bu dizilere bu programlara hasta ya gerzek misiniz sizleri aşağılayan değerinizi 40 paraya düşüren bu iğrençlikleri seyretmenin alemi ne

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ağızlarını açtıkları zaman örnek bir insan mış gibi davranırlar.ama nerdee ytazıklar olsun esra ceyhan sana

Panculli

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Buna sadece Oha denir. Esra ne hallere düşmüş :D

Son mesajlar