Sansür İşine Anonymous El Attı!

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
O zaman büyüklerin işine va aklının almadığı şeylere yorum yapma ufaklık..

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Dışarıdan birilerinin -hele de gavurların- ne amaçla olursa olsun ülkemize karışmasına kesinlikle karşıyım. Onlara mı kalmış bizim internet haklarımızı savunmak. Hayır için yapacaklar sanki.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Anonymous'a ne bizim iç işlerimizden, kendi işlerine baksınlar. Bizim özgürlüğümüzü düşüneceklerine demokrasi getirdikleri ülkelerdeki özgürlük için uğraşsınlar.

NeoCrys

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence anonymous un Türkiye'ye karışmaması gerekiyor. Resmen Hükümeti tehdit ediyorlar göz yumulamaz bişey bu !

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Beyler ben çok iyi anlamam ama.Bİr nato var dimi birlikte yapıyorlar herşeyi kimse kimsenin iç işi demeden ona buna karışıyorlar.Ama diyorlar birlikteyiz falan.Ne kadar doğruyum bilemem.Bunlarında dediği birlikte yapalım.Yanlışım varsa 'saygı değer' abilerim beni düzelticeklerdir.Yanlış düşünüyorsam ve doğrusu başkaysa da zaten uyarması gerekenler uyarır.Ama sanki o olaya benziyor gibi.Ben ne demek istediğimi anlatamamış olabilirim ama anlamak isteyen zaten anlıcaktır.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Bunlar idam var diye bizi eleştirirlerdi, onlarda hala var. Demokrasi yok diye eleştirirler, Ortadoğu'ya özgürlük ve demokrasi getirmeye çalışırlar! Türk halkı, gerekirse kendi koyar tepkisini. Birilerinin uşaklarına ihtiyacımız yok.

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ne bileyim,belki haklıyım belki haksız ama.Haklarımızı savunamıyor gibiyiz be abim.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben de ne dusunduklerini tam olarak anlamasam da bedava sirke baldan tatlidir hesabi gavur da olsa benim hakkimi ariyosa elini opmesek de bir allah razi olsun demek gerekir :p
hem nerden biliyosunuz belki adamlar 5 vakit namazlarini kiliyodur :p
belki adamlar allah rizasi icin yapiyolardir. baktilar gavur olarak cehenneme gidicekler su muslumanlara yardim edelim de obur tarafta yerimiz garanti olsun diyolardir.
gerci dogru yanlis yardim edicez demis adamlar yapsinlar bakalim napicaklar ona gore bakariz. kirmayalim adamlar illa da yardim edicez demisler :D

temppp

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eğer bizim sistemlerimize zarar verecek birşey yapcak olsalar bizi koruyacaklar da var. Bunu unutmayalım.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Ohaa be!!! Yabancılar gelsin bizim hükümete saldırsın, sansürü engellesin diyorsunuz yani. Bu kadar düşüncesiz olamazsınız. Adamlar resmen tehdit etmiş hükümetinize, ülkenize saldıracağız diye siz de buna onay veriyorsunuz.

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Bizi savunma bahanesi altında, bizden destek isteyip devlet arşivlerinden bilgi sızdırabilirlerde, bunuda göz önüne almak lazım bence... Nede olsa 'Anonymous' gibi toplulukların kimlerle ve hangi kuruluşlarla irtibat halinde olduğunu da bilmiyoruz.. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil, kimse babasının hayrı için birşeylere bulaşmaz.. Sonuçta kendince bir çıkarı vardır.. Ve her ne olursa olsun dışarıdan devlete yapılacak hertürlü müdahele yanlıştır.. Tabii bunlar benim yorumlarım..

srtdrk

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Türkiyede internet özgürlüğüne destek vermek için savaşacaklarmış.
Peki bu savaş nasıl olacak ?
e -devlete veya diğer kamu sitelerini ele geçirerek mi ?

mesajları açık saldıracağız diyor. bide bu grubu destekleyenler var.
Sorunu kendimiz çözeriz yabancıların bu soruna karışmalarına hakkı yok.
Gitsinler kumda oynasınlar.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bizi savunma bahanesi altında, bizden destek isteyip devlet arşivlerinden bilgi sızdırabilirlerde, bunuda göz önüne almak lazım bence... Nede olsa 'Anonymous' gibi toplulukların kimlerle ve hangi kuruluşlarla irtibat halinde olduğunu da bilmiyoruz.. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil, kimse babasının hayrı için birşeylere bulaşmaz.. Sonuçta kendince bir çıkarı vardır.. Ve her ne olursa olsun dışarıdan devlete yapılacak hertürlü müdahele yanlıştır.. Tabii bunlar benim yorumlarım..

kimse cikari olmadan bisey yapmaz...(hemen hemen kimse :p) bekaresim allaha inanan bir insan hayir sevap kazaanmayi da bir cikar olaraak gorebilir :rolleyes:
+ dogru gordukleri seyler icin cikar olarak dogruluk adina bir is yapmis olmak da cikar olarak degerlendirilebiliyo bicok durumda
gerci ben melekler yada illa oyle demiyorum
ancak devleti yonetenlerin yada bidaahaki seferki yonetecekleriniyi niyetinden de emin olmaak teknik olarak imkaansiz malesef.
o acidan onlaar kotu bunlar melek dermek de bask bi yanlis sayilir. en azindaan kismen oyle :cursing:

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

Türkiyede internet özgürlüğüne destek vermek için savaşacaklarmış.
Peki bu savaş nasıl olacak ?
e -devlete veya diğer kamu sitelerini ele geçirerek mi ?

mesajları açık saldıracağız diyor. bide bu grubu destekleyenler var.
Sorunu kendimiz çözeriz yabancıların bu soruna karışmalarına hakkı yok.
Gitsinler kumda oynasınlar.

be guzel kardesim her sorunu sen cozebiliyodun da bu gune kadr ahirda mi bagliydin diyesim geliyo da demeyeyim simdi :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
:D Anonymous'a da ayyildiz team el attı :p İşte el böyle atılır :p :D

temppp

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben size ne demiştim ? :) Eğer bişey olursa AyyıldızTeam veya 1923Turk el atar demiştim :)

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Devleti tehtit edenlere dersleri verildi, bunlar Turkiye devletini Sony PSN zannettiler galiba :)

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
An itibari ile tükürdüklerini yalamak zorunda kalmışlardır!!!

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
site cokertmek okadar zor degil ya cektin mi fisi gidiyo zaten ;P
bende server var :D
ben onlarin sitelerin hosting isini yaparim kac kisi giriyosa zaten . :D gunde 1 bilemedin 2
30kb yeter de artar :D
gerci tirstim simdi benim "hello world" metninden ibaret serveri de kapataayim en iyisi :D
gavur hackerlarin msnsini bilen varsa soylesin gariplerimin severin domaini yonlendirelim sirket silmediyse :D

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ohaa be!!! Yabancılar gelsin bizim hükümete saldırsın, sansürü engellesin diyorsunuz yani. Bu kadar düşüncesiz olamazsınız. Adamlar resmen tehdit etmiş hükümetinize, ülkenize saldıracağız diye siz de buna onay veriyorsunuz.

hükümetine söyle o zaman bir şeyler yapsın. bazı şeyler legal yolla çözülemiyorsa illegal yollarla çözülür, çözülüyor. sadece siz bazıların bilebiliyorsunuz anonymous'ta istisnalardan biri.