Sansür İşine Anonymous El Attı!

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Anonymous da işi abartmış ya:D
acaba bizler için neler yapacaklar merak ettim:)

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
İyi de sansüslerin çoğu mahkeme kararı ile alınıyor ve burada davayı açanlar genellikle özel kuruluşlar, kişiler ve dernekler. Atatürkçü Düşünce Derneği bile googlesites ta bulunan bir site yüzünden google ın kapatılmasını istemişti. Digitürk'ün açtığı davayı herkes biliyor. Anonim amcalar hedefi yanlış algılıyor.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
anonymouse türk halkına hizmet etmek istiyorsa illegal içerikleri barındıran sitelere saldırsın.

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kim oluyorlar ki Turkish goverment expect us diyolar . Başlarım onlara ha beni sinirlendirmesinler .!!!

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Büyük ihtimalle devletin sitelerine saldıracaklar. Yapmasınlar böyle şeyler. Randevu alsınlar konuşarak halletsinler

Hsayathiya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu sansür hareketleri affedilemez. İnternet, hükümet korkusu olmadan bilgi paylaşımında bulunmak, tartışmak için herkesin bir araya geldiği bir yerdir, bir özgürlük platformudur.
Adamlar haklı, internet gerçek anlamda özgür olabildiğimiz bir platformdur.
Gerçek hayatta adamlar bir çok özgürlüğümüzü sınırlandırıyorlar. Sanal alemde böyle bir kısıtlama olmaması gerekir.

byyasin

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Adamların derdi devasa bir botnete hakim olmak :)

Sonra meydanda at koşturacaklar.

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Tamam kısıtlamalar herkesin canını sıkıyor ama anonymous denen topluluğun Türk Devletine saldıracağını bu kadar açık bir dille beyan etmesi daha çok can sıkıcı bir durum.. Devletin internet organlarına yapılacak saldırılar bence ''terör'' olarak adlandırılır ve buna kesinlikle karşıyım.. Nede olsa bu bizim memleketimiz.. Biz kendi sorunlarımızı sandıkta çözeriz, anonymous isimli topluluğun bize karışmaya hakkı yok...

temppp

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bizim kendi kahramanlarımız var. Ayyıldız ve 1923Turk bu ikisi bize fazlasıyla yeter.

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Şimdiye kadar hangi hükümete karşı galip gelmişler? Hangi sansürü engellemişler? Onu söylesinler önce, böyle bir videoyla 2 artislik lafla iş olmuyor :D

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Ya devletin sitelerine saldırmasınlar Allah aşkına:)
zaten bir kaç bin kişi girince çöküveriyo siteler:D

pardus05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kadar bizi düşünüyorlarsa, milletimize, dinimize, Atatürk'e hakaret eden yayınları barındıran siteleri kapatsınlar, o zaman gerelim ne kadar düşünüyorlar.

temppp

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şimdiye kadar hangi hükümete karşı galip gelmişler? Hangi sansürü engellemişler? Onu söylesinler önce, böyle bir videoyla 2 artislik lafla iş olmuyor :D

1. Sony'nin Playstation Network'ünü çökertmişler ve uzun süre gündemde kalmışlardır.
2. İran hükümetine karşı saldırdı ve iran hümümetine ait 10.000 e-postayı ele geçirdiler.
3. Çin'in, Gmail hesaplarını ele geçirdi.

ve daha fazlası...

Yetmez mi ?

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35

Biraz haberleri takip et.

Bu arada aşırı sevindim bu habere tamamen arkasındayım çok iyi oldu bu

temppp

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de arkasındayım ama bizim kendi hacker gruplarımız(tanınmış) tamamen bunu desteklerken başkalarının(yabancıların) bu konuya el atması çok garip.

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Devletin bir kurumuna siber saldırı yapılarak çözülmez böyle konular. Bunun adı sanal terör. Kesinlikle hiç birşey çözecekleri yok aksine eğer devletin kurumları zarar görürse ilk elden zarar görecek kişiler bizleriz.

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
aferin destekleyin zaten !! bir şeyler derdim ama hadi neyse hiç ağız dalaşına girmek istemiyorum !!

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
1. Sony'nin Playstation Network'ünü çökertmişler ve uzun süre gündemde kalmışlardır.
2. İran hükümetine karşı saldırdı ve iran hümümetine ait 10.000 e-postayı ele geçirdiler.
3. Çin'in, Gmail hesaplarını ele geçirdi.

ve daha fazlası...

Yetmez mi ?

bunlar kime hizmet ediyor. networkü çökertmediler içine sızıp bilgileri çaldılar.

düşmanımın düşmanı dostumdur mantığı ile blackhat hackerları bile över olduk

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Vallahi iyi dersiniz kötü dersiniz ama ben destekliyorum.

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Çok tehditkar konuşuyorlar yanlış olan bu

temppp

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet. Ayrıca hiçbiri bizim gruplarla iletişime geçmiyor.

Reaksiyon puanı
66
elin kroları bizim ülkedeki sansüre ne karışıyor? biz kendi kendimize yeteriz:D

temppp

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Biz kendi kendimize yeteriz ama yabancı ülkelerden de ses gelmesi belki hükümetin bu konudaki tutumunun değişmesi için yararlı olur.

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Yabancı uyruklu insanların hangi millete bağlı olursa olsunlar, bizim devletimize yapacağı herhangi bir saldırı ''Terör''dür.. Bunu ben destekliyorum diyen arkadaşlarda bu terörün arkasında durduklarını belirtmiş oluyorlar.. Bu adamların tam olarak ne olduğunu, ne amaca hizmet ettiklerini, hangi devletlerle ve kuruluşlarla irtibat halinde oldukları hakkında herhangi bir bilgi sahibimiyiz, bence değiliz.. Bu sebepten her ne olursa olsun, benim devletime yapacakları herhangi bir saldırıya kesinlikle karşıyım.. Devletinizin internet organlarına saldıracağız demekde neymiş.. Varsa başka yolu onu bulsunlar, yoksa Türk milletinin devletine saldırmak, bu millete saldırmaktır...

Nuri.alco.

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Vay be iki dakika da Terörist olduk.İyi akşama da karşıma Counter töreristleri alırık. :)

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Çocukça düşünürsen, buda bir bakış açısı tabiki..