Saniyeler İçinde Jailbreak...

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
iPhone OS 3.1.3 kullanıcılarının cihazlarını jailbreak yapmasına olanak tanıyan Spirit Jailbreak'e dair tüm detayları bu yazıda bulacaksınız.

iPhone OS'in sınırlarını kaldıran Jailbreak yöntemi, cihazını etkin olarak kullanmak isteyen tüm kullanıcılar için kaçınılmazdır. Tüm sürümleri yayınlandıktan saatler sonra kırılabilen iPhone OS'in güncel resmi versiyonu 3.1.3 için en kısa yol Spirit. Son derece kolay olan bu yöntem ile iPhone'u saniyeler içinde daha özgür bir hale getirebileceksiniz.

ipad-jailbreakhh11274196880.jpg

iPhone OS 3.1.3 yüklü iPod Touch, iPhone ve iPad için geçerli olan bu yöntem "untethered"dır. Yani cihazı tekrar başlattığınız takdirde otomatik olarak açılması sağlanmıştır. Jailbreak uygulamasını her seferinde tekrar başlatmanız gerekmez.

thedeli

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Çıktığı günden beri hem iphone 3g'de hem de ipad'imde kullanıyorum. Eskiden JB biraz sıkıntılıydı. DFu moda al , bilmem ona 3 saniye bas. Burada onlar yok, risk yok, 2 saniye de JB oluyor, ondan sonra ver elini Cydia :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
Şimdi ben 3.1.2 yüklü cihazıma 3.1.3 yüklersem jb olabilecekmi ve tekrar başlatmam gerektiğinde blackra1n ve pc ye ihtiyaç duymayacakmıyım ? yoksa ben mi yanlış anladım :) Bu arada cihazım Turkcell 16 gb 3gs beyaz modeli :D