Bu konuyu okuyanlar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
pWXBjN.jpg

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız Galaxy S8 Mini Söylentileri haberi ile mini severlere müjdeyi vermiştik.
Fakat bugün gelen bilgilere göre Samsung'un S8 Mini ile ilgili planının olmadığı açıklandı.

PrrllO.jpg

Yukarıda adı geçen twitter kullanıcısı Samsung'un mühendislerinden birinden edindiği bilgiye dayanarak,
Galaxy S8 Mini haberlerini yalanlamış oldu. Yapılan açıklamaya göre; "SAMSUNG Galaxy S8 Mini ile ilgili hazırlık içerisinde değil" denilmekte.

Böylece Galaxy S8 Mini defterinin şimdilik kapandığını, ilerleyen günlerde yaşanacak sıcak gelişmelere göre sizlere aktaracağımızı belirtelim.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Plus,normal ve mini üç farklı versiyon neden bu şekil de fazla ürün çıkarma peşin de samsung bilemiyorum ama hiç hoş gelmiyor bana iki versiyon çıkarmışsın.Ne gereği var yani.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
cebine kahve tepsisi sokmak istemeyenler için 4''-4,5'' boyutu da olmalı.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Plus,normal ve mini üç farklı versiyon neden bu şekil de fazla ürün çıkarma peşin de samsung bilemiyorum ama hiç hoş gelmiyor bana iki versiyon çıkarmışsın.Ne gereği var yani.

Çıkarıp çıkarmasada azımsanmayacak derecede talep var.

Kocaman telefon taşımak istemeyenlerin telefonu hangi cebine koyacağını kırılma bükülme korkusu mecburen çanta almaları bu konular baya sıkıntı.

Kaldıki iphone'un 4.7" boyutlu telefonlarına Samsung'un geleneksel bir rakip telefonu yok.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Çıkarıp çıkarmasada azımsanmayacak derecede talep var.

Kocaman telefon taşımak istemeyenlerin telefonu hangi cebine koyacağını kırılma bükülme korkusu mecburen çanta almaları bu konular baya sıkıntı.

Kaldıki iphone'un 4.7" boyutlu telefonlarına Samsung'un geleneksel bir rakip telefonu yok.
hayırlı olsun mod.adaylığın 4,5'' yeterli dahasına gerek yok ...
her mod.adayına hayırlı uğurlu olsun mesajlarım gereksiz ve anlamsız değil yeterince içmeden okumayın...

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Buna hiç gerek yok aslın da direk iPhone alacaklar.Mini çıkarsa bile bir iPhone kadar iyi olmuyor zamanla donma takılma her android'in başına gelecek netice de. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
yok öyle donma takılma GT-S5360 hala faal donmuyor Spotify açık günlerdir kapanmadı...
SC20170708-185102.png

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gt-s5270k 128kb ile mort olduğundan beri o var galiba 2014'den beri...

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Buna hiç gerek yok aslın da direk iPhone alacaklar.Mini çıkarsa bile bir iPhone kadar iyi olmuyor zamanla donma takılma her android'in başına gelecek netice de. :)

Kullanımınız kaç yıldır var.Android'i bilirsiniz ki 3-4 yıl kullanabiliyormusunuz.Benim asıl kastettiğim uzun yıllar kullanma da sorunlar. ;)

Android tarafında gelişmeler oldu hala o eski tabular ağızdan ağıza dolaşmata fakat durum sanıldığı gibi değil.

İphonelar uzun süre kullanım sunduğu gerçek fakat donmuyor kasmıyor olayı yanlış.
ipad ve iphonelar belli bir süre yazılım yükseltmesinden sonra uygulamadan atmalar kasmalar ağırlaşmalar yaşanıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Android kasıyor yhaaaaaaaa
Gidip kalas gibi ekran kasa oranı yerlerde gece kamerası deli gibi kumlanma yapan teknoloji özürlü iPhonelari alalım
Düz ekran olduğu halde s8 gibi nerdeyse on tarafı tamamen ekran olan bir cihazın ekraninin dayanıklılığı bile düşme testlerinde iPhone 7nin düz ekraninin dayanıklılığına fark atarken gidip iPHone alalım
Niye ? Android kasıyor yhaaaaaaaa bu yalana inandıralım kendimizi iOS zaten 5-6daki gibi Android'e stabilitede fark atıyor

Son düzenleyen moderatör:

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Android kasıyor yhaaaaaaaa
Gidip kalas gibi ekran kasa oranı yerlerde gece kamerası deli gibi kumlanma yapan teknoloji özürlü iPhonelari alalım
Düz ekran olduğu halde s8 gibi nerdeyse on tarafı tamamen ekran olan bir cihazın ekraninin dayanıklılığı bile düşme testlerinde iPhone 7nin düz ekraninin dayanıklılığına fark atarken gidip iPHone alalım
Niye ? Android kasıyor yhaaaaaaaa bu yalana inandıralım kendimizi iOS zaten 5-6daki gibi Android'e stabilitede fark atıyor

Ben bunu uzan kullanımı için söylemiştim ama neyse 4-5 yıl bir telefona bağlı kalmadığımız için bilmiyoruz. :)

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu şuan çoğu hatta benim gördüklerimin yüzde 90i cihazından memnun
Hatta Note 4 kullanıcıları kulübüne girin ne yorum yazmışlar son yorumlara bakın
Ben bunu uzan kullanımı için söylemiştim ama neyse 4-5 yıl bir telefona bağlı kalmadığımız için bilmiyoruz. :)

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Yahu şuan çoğu hatta benim gördüklerimin yüzde 90i cihazından memnun
Hatta Note 4 kullanıcıları kulübüne girin ne yorum yazmışlar son yorumlara bakın

Murat biliyorum.Onları da şuan yeni sürümü almaya başladı mı o cihazlar ya da nebileyim.Android O gelecek alacak mı sizce. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Murat biliyorum.Onları da şuan yeni sürümü almaya başladı mı o cihazlar ya da nebileyim.Android O gelecek alacak mı sizce. :D
Note 4 nougat almadi o'yuda almayacak
iPhone 6 iOS 11 alınca ne olacak ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Güncelleme hastası olmayın ilk sürümde kalıp hiç bir şekilde yeni güncellemeyi yüklemeyen ve çatır çutur g2 kullananlar var

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Teşekkür ediyorum.Sorun yok iyi kullanmalar zaten ben de bir android telefon kullanıcısıyım.Sadece iler ki yıllar da yaşayacağımız.Sorunları söylemek istemiştim.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Bende cebime bir tür tepsi sokmak istemediğimden iyi bir alternatif diyecektim ki bu pek de mini değil gereksiz bir model hatta.

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Bende cebime bir tür tepsi sokmak istemediğimden iyi bir alternatif diyecektim ki bu pek de mini değil gereksiz bir model hatta.

Ekrandan kasa normal S8 göre bir kaç cm düşürelim.Yeniden eskisinin adını değiştirip mini takısını ekleyelim de kullanıcılara sunalım demiş Samsung Bey.

Brykhia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence samsung telefonda en iyi marka ama ne için yılda 50.000 tane model çıkarıyor ?

Reaksiyon puanı
25
Aslında şu fikri düşünün. Elinizde 5.3 ile 4.7 inç arası bir telefon var. Fakat bu telefonun ekran kasa oranu %85-80 civarı. Hem küçük olup hem de ekran deneyimi tarafında diğer orta üst seviye cihazlardan geri kalır bir yanı olmadığını. LG için bile bu fikir başlı başına muazzam ki zaten Q6 ile geliyor ve orta seviyede 18:9 deneyimini tatmış oluyoruz. Samsungun neler yapabileceğini bir düşünün...

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Aslında şu fikri düşünün. Elinizde 5.3 ile 4.7 inç arası bir telefon var. Fakat bu telefonun ekran kasa oranu %85-80 civarı. Hem küçük olup hem de ekran deneyimi tarafında diğer orta üst seviye cihazlardan geri kalır bir yanı olmadığını. LG için bile bu fikir başlı başına muazzam ki zaten Q6 ile geliyor ve orta seviyede 18:9 deneyimini tatmış oluyoruz. Samsungun neler yapabileceğini bir düşünün...
Ekran kasa oranında 90'ı aşacak 2 seneye samsung aynen.