Samsung Türkiye Garantisi

Bu konuyu okuyanlar

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İyi gunler hepsiburada da satılan s7 edge telefonda Samsung Türkiye Garantisi yaziyor fakat telefon geldiğinde KVK garantisi logosu yer aliyor. Samsung'u aradim bana resmi distribütör firması KVK dendi. Bu Samsung Türkiye Garantisi mi oluyor?bBir sorun cikarsa Hatay'da bulunan Samsung merkezine verebilecek miyim cihazi? Güvenilir mi? Siz ne dersiniz? Teşekkürler

yusufucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ah be kardeşim hepsiburada sitesinden neden aldın ki benim dilim yandı ordan hepsi burada,n11,gittigidiyor gibi sitelerden satılan telefonlar genelde paralel ithalat oluyor delta oluyor evo oluyor inşallah sıkıntı yaşamazsın...gerçi senin telefon kvk ise oraya götürmen gereklidir samsung türkiye sadece samsung yetkili merkezden alırsan olur ben forum aydın samsung merkezden note 5 aldım. Herhangi birşey olursa Türkiye'de bulunan samsung merkeze götürücem.

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ah be kardeşim hepsiburada sitesinden neden aldın ki benim dilim yandı ordan hepsi burada,n11,gittigidiyor gibi sitelerden satılan telefonlar genelde paralel ithalat oluyor delta oluyor evo oluyor inşallah sıkıntı yaşamazsın...gerçi senin telefon kvk ise oraya götürmen gereklidir samsung türkiye sadece samsung yetkili merkezden alırsan olur ben forum aydın samsung merkezden note 5 aldım. Herhangi birşey olursa Türkiye'de bulunan samsung merkeze götürücem.
Daha almadim arkadasim aldi. Aklima tkildi Türkiye garantisi yaziyor ama kvk. Kvk Samsung Türkiye Garantisi mi oluyor?

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Samsungu aradigimda bana Samsung servisine görebilirsiniz dediler.

yusufucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şöyle söyleyebilirim benim bildiğim kvk samsung firmasının servis arıza bakım onarımını üstlenen firma işte distribitör diyorlar yani bildiğim kvk bir takım samsung garantisi. Bunun yanısıra genpa başarı bunlar bir nevi samsung türkiye garantisi

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Şöyle söyleyebilirim benim bildiğim kvk samsung firmasının servis arıza bakım onarımını üstlenen firma işte distribitör diyorlar yani bildiğim kvk bir takım samsung garantisi.
Güvenilir midir peki ben zamanında 4s'imi genpaya gönderdim ve hic sorun cikmadan yapildi.

yusufucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Zaten şu anda Türkiye'de en sağlam firma kvk ikinci genpa en son başarı geliyor KVK gayet güvenilir için rahat olsun.

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Şöyle söyleyebilirim benim bildiğim kvk samsung firmasının servis arıza bakım onarımını üstlenen firma işte distribitör diyorlar yani bildiğim kvk bir takım samsung garantisi. Bunun yanısıra genpa başarı bunlar bir nevi samsung türkiye garantisi
2800 Türkiye garantisi yaziyor almakta istiyorum acikcasi

yusufucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Valla sana şunu söylemek isterim ben olsam İnternet'e güvenmem git samsung merkezden al veya teknoloji firmalarından biliyorsundur Türkiye'de belli başlı zaten en azından için rahat şekilde alırsın.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Valla sana şunu söylemek isterim ben olsam İnternet'e güvenmem git samsung merkezden al veya teknoloji firmalarından biliyorsundur Türkiye'de belli başlı zaten en azından için rahat şekilde alırsın.
Bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz....
N11 den urun aldığınızda paranız çekilir satıcıya gönderilmez askıda durur, urun size gelir bakarsınız urun satıcının dediği gibi o Zaman siteden alışverişin tamamlanmasına onay verirsiniz aksi takdirde onay vermeyip cihazı iade yaparsınız paranızı geri alırsınız. Olay bu kadar basit.

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Yani hepsibura
Bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz....
N11 den urun aldığınızda paranız çekilir satıcıya gönderilmez askıda durur, urun size gelir bakarsınız urun satıcının dediği gibi o Zaman siteden alışverişin tamamlanmasına onay verirsiniz aksi takdirde onay vermeyip cihazı iade yaparsınız paranızı geri alırsınız. Olay bu kadar basit.
Samsung Galaxy S7 Edge (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı
Bu cihaz alinir mi internetten ne dersiniz?

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Alınır tabi hiçbir çekincen olmasın. Hepsiburada küçük bir firma değil. Ayrıca Hepsiburada'da iade etmek istersen bile hemen iade alınıyor. Kem küm etme yok.
Çok teşekkür ederim

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
İyi gunler hepsiburada da satılan s7 edge telefonda Samsung Türkiye Garantisi yaziyor fakat telefon geldiğinde KVK garantisi logosu yer aliyor. Samsung'u aradim bana resmi distribütör firması KVK dendi. Bu Samsung Türkiye Garantisi mi oluyor?bBir sorun cikarsa Hatay'da bulunan Samsung merkezine verebilecek miyim cihazi? Güvenilir mi? Siz ne dersiniz? Teşekkürler
kvk samsung garantisi kardeşim herhangi bir sorun olmaz....

Osman Şengün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
23.04.2016 da S7 aldım 25.05 te gece çekiminde beyaz noktalar vardı garantiye gönderdim geldi bir şey bulunamadı dediler gönderdiler. Foto ile gel dediler 29.05 te fotoyla yine gönderdim bu sefer kamera değişti yazılım güncellendi dediler ama geldiğinde kontrol ettim gri renkleri pembe gibi gösteriyor üstelik te gece çekimi sorunu devam ediyor paramı geri almak için ne yapabilirim yardım lütfen

Osman Şengün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
23.04.2016 da S7 aldım 25.05 te gece çekiminde beyaz noktalar vardı garantiye gönderdim geldi bir şey bulunamadı dediler gönderdiler. Foto ile gel dediler 29.05 te fotoyla yine gönderdim bu sefer kamera değişti yazılım güncellendi dediler ama geldiğinde kontrol ettim gri renkleri pembe gibi gösteriyor üstelik te gece çekimi sorunu devam ediyor paramı geri almak için ne yapabilirim yardım lütfen

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Tüketici Hakem Heyetine başvurulmalı diye biliyorum. Ayrıca şikayetvar.com a şikayet olarak yazın işe yarayabilir

Osman Şengün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki siz para iadesi yada ürün değişimini istediğinizi belirtiniz mi?
Hayır istemedim 1 yılda 4 kere yaparsa öle değişim diyorlar tam olarak bilmediğim için yardım istiyorum izlicem yol için kullanıcı hatası yazmıyor ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Hayır istemedim 1 yılda 4 kere yaparsa öle değişim diyorlar tam olarak bilmediğim için yardım istiyorum izlicem yol için kullanıcı hatası yazmıyor ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
Bir ay içerisinde iade hakkın var diye biliyorum. Benden daha iyi bilenler vardır yinede

Mertcann07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaç yıl geçmiş ama aynı sey bende de oldu samsung türkiye garantili yazıyordu sitede ama kvk damgalı geldi ama ürün samsung bandrolu ve yazisiyla da geldi arkadaslar icinden garanti belgesi cikti ve firma ve garantisi samsung üzerine simdi bir sorun oldugunda galaxy A50 cihazımı samsung teknik servisine verebilir miyim imei de kayıtlı bu arada ?

Son mesajlar