s7 edge hepsiburada türkiye garanti?

Bu konuyu okuyanlar

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar s7 edge sipariş etmiştim şuan elimde e devletten sorgulattım türkiye garantili almama rağmen ithalat yoluyla kaydettirilen yazıyor. musteri hizmetlerini aradım hepsi öyle dedi samsung sizce normal mi kutuyu açmadan size sormak istedim
--- Gönderi Güncellendi ---
üzerinde samsung electronick ist. paz. ltd gararantisi diye bandrol var

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    9.6 KB · Görüntüleme: 732

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Dostum sen telefonuna sim kartını takma şuanlık araştır iyice olmadı iade edersin

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Benim telefon da Türk Telekom'dan alınma Note 5. Bende de ''İthalat yoluyla kaydedilen IMEI'' yazıyor. Bir sıkıntı yok galiba ama araştır yine de.

anil.erdem54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
nette baktım sıkıntı yok yazıyor

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
arkadaşlar s7 edge sipariş etmiştim şuan elimde e devletten sorgulattım türkiye garantili almama rağmen ithalat yoluyla kaydettirilen yazıyor. musteri hizmetlerini aradım hepsi öyle dedi samsung sizce normal mi kutuyu açmadan size sormak istedim
--- Gönderi Güncellendi ---
üzerinde samsung electronick ist. paz. ltd gararantisi diye bandrol var
E-devlet üzerinden sorguladığında cihazın sadece Türkiye'de kayıtlı olup olmadığı gözükür. Paralel/distiribütör garantili cihaz olduğunu e-devlet üzerinden öğrenmezsin. Aldığın kutuda samsung bandrolü var ve cihazın arka kasasında minik yazıyla Samsung İst. Pazarlama ibaresi varsa sorun yok, doğru cihaz gelmiş demektir. Kutuda samsung veya kvk, genpa, başarı bandrollerinden herhangi birisi yoksa o zaman hepsiburadayla iletişime geçebilirsin.

Hatta kafanda kalmasın şuradan samsung canlı desteğe bağlanıp detaylı bilgi alabilir, samsung account hesabı açarak ürününü kayıt edip garanti bilgilerini görebilirsin.
Samsung canlı destek: Kategori | Samsung Live Chat
https://mcybersvc1.samsungcsportal.com:83/tr/

hanox

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Benim telefon için'de ithalat yoluyla kaydettirilen yazıyor, çünkü cihazlar ithal malı ve gümrükte kayıt ediliyor bu yüzden.
senin telefonun kutusunda garantiyi veren kurumun garanti belgesi olacak oradan anlarsın paralel olup olmadığını.
satıcıların çoğu yazıyor sitelerinde paralel ithalat ürünü diye ve bilgi veriyorlar.
zaten seninki samsung electronic ist. paz. ltd gararantisi yazıyormuş HER ŞEY NORMAL , samsung garantili.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
samsung electronick ist. paz. ltd yazıyorsa Türkiye garantili telefondur

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Sorun yok. Gonul rahatligiyla acabilirsiniz. Kosede o bandrol varsa samsung tr garantilidir. İthalat yoluyla kaydedilen yazmasi normal yurt disindan geliyor ya urun ondan. Orada sadece imei kayit bilgisi yazar hangi garantiye sahip oldugunu belirtmez.