Samsung Tab S7+ Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Arkadaşlar merhaba,

İndirim günlerinden faydalanarak samsung tab s7+ siparişi verdim. Kişisel kullanım ile ilgili sorun ve görüşlerimi bu konu altında yazacağım, sizlerin de sormak istediği bir şey olursa seve seve cevaplarım.

Reaksiyon puanı
6,381
Tabletin el hissiyatını beğendiniz mi?

Hiç ısınma yaşadınız mı?

Kalemin tabletin arkasına ve ucu kameraya gelecek şekilde yapıştırılabilmesi (Evet, başka türlü olunca kalem kayıyor tutunmuyor.) kullanışsızlık yaptı mı, keşke kenarına yapıştırılsaydı dediniz mi?

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360

Hiç ısınma yaşadınız mı?

Kalemin tabletin arkasına ve ucu kameraya gelecek şekilde yapıştırılabilmesi (Evet, başka türlü olunca kalem kayıyor tutunmuyor.) kullanışsızlık yaptı mı, keşke kenarına yapıştırılsaydı dediniz mi?

Henüz elime ulaşmadı, deneyim ettikten sonra buradan cevaplarım.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360

Hiç ısınma yaşadınız mı?

İlk izlenimi güzel, çok ince bir tasarımı var, sanki elinizde sadece bir ekran var gibi tasarlanmış, kenar boşluğu az. Kalemi arkasına takınca şarj oluyor ama aynı zamanda üst bölüme (yanına) kalemi sabitleniyor. Arkasına ve üstüne takılı halde sert bir şekilde salladım düşmedi. Pahalı mı evet pahalı ama aynı özelliklerde apple ürünleri daha pahalı... Uzun vadeli bir ürün, kullanımı çok keyifli gerçekten, imkan varsa alınmalı... Cihazı 1 saat kesintisiz kullandım ısınma olmadı.

Son düzenleme:

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Tablet efsane bir alet :) imkanı olan tecrübe etmeli. Ne pc ne telefon kendine has bir yapısı var, s pen olayı süper!

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Bununla neler yapabilirim neler...

Yalnız bana mı öyle geliyor yoksa tab s7 serisi fazla mı geniş?