Apple Lansman

Yardım Samsung Servisi Tableti Tamir Etmeden Geri Göndermiş

RobinsonC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar geçen hafta içinde tableti servise gönderdim bugün sonuç geldi herhangi bir sorun yok diye kendilerine yaşadığım sorunları detaylıca anlattım yazıcı çıktısını aldım ama hiç bir işlem yapmadan göndermişler yaşadığım sorun birinci resimdeki ekran noktalanması arada sırada oluyor,

ikinci resimde ise yeni başladı şerit halinde siyahlanma gidiyor,

üçüncü resimde servisin verdiği cevap,

Bu aşamada ne yapabilirim,

Ekli dosyalar

• 1.webp
    1.webp
    42.7 KB · Görüntüleme: 15
  • 2.webp
    2.webp
    15.9 KB · Görüntüleme: 12
  • 3.webp
    3.webp
    5.5 KB · Görüntüleme: 13

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,584
Ürünü bir daha servise gönderin. Yalnız ürüne ait eklediğiniz bu resimleri renkli çıktı olarak kutu içeriğine ekleyin, detaylıca sorununuzu anlattığınız çıktıyı,garanti belgesini,faturayı da koyarak servise gönderin.
Mesela bende Seagate HDD vardı, sizin gibi sorunu detaylıca kağıda yazıp gönderdim. Servis ürünü sizdekine benzer bir yanıtla bana geri gönderdi. Sonra ise HDTune vb. programlarla test edip ekran görüntülerini çıktı olarak aldım ve ürün ile yeniden gönderdim. Sonrasında ürünü değişim yaptılar. Bazen servislere görsel paylaşımı yapmak gerekiyor yoksa üstünkörü bakıp geri gönderiyorlar.

RobinsonC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ürünü bir daha servise gönderin. Yalnız ürüne ait eklediğiniz bu resimleri renkli çıktı olarak kutu içeriğine ekleyin, detaylıca sorununuzu anlattığınız çıktıyı,garanti belgesini,faturayı da koyarak servise gönderin.
Mesela bende Seagate HDD vardı, sizin gibi sorunu detaylıca kağıda yazıp gönderdim. Servis ürünü sizdekine benzer bir yanıtla bana geri gönderdi. Sonra ise HDTune vb. programlarla test edip ekran görüntülerini çıktı olarak aldım ve ürün ile yeniden gönderdim. Sonrasında ürünü değişim yaptılar. Bazen servislere görsel paylaşımı yapmak gerekiyor yoksa üstünkörü bakıp geri gönderiyorlar.

Üstadım cevabın için teşekkür ederim ürünü gönderirken zaten yazıcı çıktısını aldım detaylıca açıkladım ama sonuç bu, :(

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,584
Üstadım cevabın için teşekkür ederim ürünü gönderirken zaten yazıcı çıktısını aldım detaylıca açıkladım ama sonuç bu, :(
Burada paylaştığın görsellerin de çıktısını alıp ürüne ekleyip göndermeni tavsiye ediyorum.