Samsung S3 Rezilligi

bogazicibilisim

Boğaziçi Net Bilişim Teknolojileri
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar nedir bu sarj sorunu orjinal sarj aletleri hemen bozuluyor 2.degistirisim elcktro worldden almasam diyecem ki orjinal degil ama elecktrodan alıyorum en fazla 1 hafta dayanıyor nedir bu sorun ya

surfking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorun sende 10 aydır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım :)

yagizcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de sıkıntı olmadı 7-8 aydır kullanıyorum , ama o sarj aletiyle bağlı olan usb kablosu bazen sıkıntı çıkarabiliyormuş değiştirme durumunda tekrar şikayet eden görmedim

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
evdeki elektrik tesisatında sorun vardır belki? :)

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bana da evdeki bir sorundan gibi geldi hocam.Ya da o kadar kötü bir şansın var ki aldığın şarj aletlerinde sorun var.Büyük ihtimal evdeki prizden kaynaklanıyor.Tabi eğer tüm ilişkileri düşünürsek telefonda da olabilir :D

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
hemen telefona suç buluyorsun 50 milyondan fazla satan hala çok iyi olan bir cepi yerden yere vurman çok yanlış

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 ile ne ilgisi var ki S3 rezilliği diye başlık atılıyor? Kullanmayı bilmiyorsanız kullanabileceğiniz telefonlara yöneliniz, 3310 gibi. her sorunda da rezillik v.s. gibi sıfatlarla, milyonların kullandığı telefonlara çamur atmayın.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
1 yıldır PC'nin yanındaki prize takılı, sürekli ayağımın altında ve hiç çıkarmadım. Hiçbir sorun da yaşamadım. Hatta başka Samsung marka cihazları da bendeki S3 şarj cihazıyla şarj ediyorum. Bu şekilde tahminimce 8-10 yıl daha sorunsuzca çalışacaktır. Ya çok şanssızsın (elektronik anlamında) ya prizlerde sıkıntı var ya da epey bir kötü kullanıyorsun.