Samsung S3 mü Yoksa İphone 4s mi?

Samsung S3 mü Yoksa İphone 4s mi?

• Samsung S3

Kullanılan: 162 76.8%
  • İphone 4s

Kullanılan: 49 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    211

Bu konuyu okuyanlar

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,

Önümüzdeki hafta içi elimde bulunan telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. Çok kararsızım. Samsung S3 inceleme videosuda yayınlandıktan sonra size sormak istiyorum. İphone 4s mi almalıyım yoksa Samsung s3 mü?

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Kalbinin sesini dinle.

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
S3 alsam 4s in uygulamaları aklıma takılıyor. Alternatiflerini android de bulabilir miyim ki :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
i5761247_2-png

Diğer forumda durum bu. Ne yapsak ya :D

Orada verilen kararı da bana iletirmisin :) İnanılmaz ikilemdeyim, :D
Bende öleyim acayip şaşırmış durum. Bilmiyorum ios işletim sistemi ve uygulama s3te özellik yönünden ağır basıyor. Bende ne yapacağımı bilmiyor durumdayım.

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
i5761247_2-png

Diğer forumda durum bu. Ne yapsak ya :D

Bende öleyim acayip şaşırmış durum. Bilmiyorum ios işletim sistemi ve uygulama s3te özellik yönünden ağır basıyor. Bende ne yapacağımı bilmiyor durumdayım.

Bu durum zaten kararsız bıraktırıyor. Ama kız arkadaşımda 4s var bende s3 düşünüyorum. Ara sıra değiştiririz telefonları :D Sıkıntımız kapanır diye düşünüyorum :D

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence bu kullanıcıya kalmış bir durum. Şöyle ki,
Telefon üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, Andoid telefonun orasını burasını kurcalamak istiyorsanız (ki yazılm geliştirebiliyorsanız, en iyisi Android) S3 alın.

Ama bunları yapmayacaksanız, sadece şöyle güzel, konforlu, hızlı bir telefon istiyorsanız 4S alın.
İnşallah anlatabilmişimdir.

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Bence 4s S3'ün rakibi olamaz.iPhone 5 anca S3'ün rakibi olur. :)

cihaankurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Androidin uygulamaları appstore'dan fazla!Ve hiç merak etme daha iyilerini bile bulabilirsin.

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bence bu kullanıcıya kalmış bir durum. Şöyle ki,
Telefon üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, Andoid telefonun orasını burasını kurcalamak istiyorsanız (ki yazılm geliştirebiliyorsanız, en iyisi Android) S3 alın.

Ama bunları yapmayacaksanız, sadece şöyle güzel, konforlu, hızlı bir telefon istiyorsanız 4S alın.
İnşallah anlatabilmişimdir.

En kolay yazılım iPhone'da geliştirilir. Telefonu istediğiniz gibi kullanırsınız. Android gibi karmaşık bir Dev. Programı yoktur. xCode çok sade ve kullanışlı bir programdır.

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ben anlamam ki yazılım geliştirmeden falan :D Bana uygulama olcak indircem kurcam çalışck :D

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
En kolay yazılım iPhone'da geliştirilir. Telefonu istediğiniz gibi kullanırsınız. Android gibi karmaşık bir Dev. Programı yoktur. xCode çok sade ve kullanışlı bir programdır.

Ama İphone 'da her istediğinizi yapamıyorsunuz. Yanlış hatırlamıyorsam, iPhone 'da telefonun IMEI kodunu bile bir uygulama yazarak göremiyorsunuz (bir ara okumuştum bunu bir yerde). Apple çoğu şeye izin vermiyor.

Ama Android telefonlarda ne isterseniz yapın. Hiç bir sınırlama yok.
Bunu anlatmak istemiştim.
[MENTION=272730]Kadir Sekme[/MENTION];
O zaman sana 4S öneririm ben.
Ama yine de sen bilirsin.

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon alacak adam kendi kararını kendisi verip alır.Hava atarak almaz yok iphone 4s mi s3 mü falan bunlar hava başka bişey değil

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Ama İphone 'da her istediğinizi yapamıyorsunuz. Yanlış hatırlamıyorsam, iPhone 'da telefonun IMEI kodunu bile bir uygulama yazarak göremiyorsunuz (bir ara okumuştum bunu bir yerde). Apple çoğu şeye izin vermiyor.

Ama Android telefonlarda ne isterseniz yapın. Hiç bir sınırlama yok.
Bunu anlatmak istemiştim.
@Kadir Sekme;
O zaman sana 4S öneririm ben.
Ama yine de sen bilirsin.
Çünkü android açık kaynak kodludur. İos ise bunu pek mümkün kılmıyor. Bende ikilemde seyrediyorum.

Kadir Sekme

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Telefon alacak adam kendi kararını kendisi verip alır.Hava atarak almaz yok iphone 4s mi s3 mü falan bunlar hava başka bişey değil

Ne alakası var şimdi bunun havayla? Telefon alacağım için forum arkadaşlarımın düşüncelerini alıyorum alt tarafı :S

cihaankurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4S alıp üzülme boşuna.Şu an piyasadaki tartışmasız en iyi telefon Samsung Galaxy S3.Sana şöyle söyliyim bana 4S mi S2 mi diye sorsan bile ben yine sana 4S demem.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
S3 bugün TURKCELL bayisine gelmiş, 2000 TL...

Samsung'da Apple'a özenmeye başladı.

Arkadaş nedir bu fiyat, yuh!

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
:cool:s3 al bulabilirsen pebble blue al,Ben bulamadimda

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
3-4 yıl önce N95 8GB çıkmıştı. O zamana göre hayvan gibi özellikleri olan (donanım açısından) bir telefondu. O zaman iPhone yoktu. Bu donanım cazibesine kapılıp almıştım. Sonuç elde var hüsran. Şimdi satsan kimse almaz takoz. Ondan 1 yıl sonra iPhone falan tanıldı. Kısaca hayran kaldım işte o an! Sözün özü iyi bi donanım cazibesine kapılık hüsran mı yaşamak istersin, mükemmel bir os deneyimi yaşayıp asla pişman olmıyacağın bir deneyim mi yaşamak istersin? Ayrıca yukarda biri Google Playde uygulama daha çok demiş. Hadi canım ordan. Playden gerçek uygulamaların sahtesini,zararlı uygulamaları,fake uygulamaları silsen Apple Store'un yarısı anca eder. He ayrıca S3un rakibi 4S'dir. Yeni çıkıcak olan iPhone'un SIIIun rakip olacağını sanmam. Samsung bir sonraki yeni iphone özelliklerini kopyaladıktan sonra anca o telefon rakip olur. Kaptınız mı? Apple yapar Samsung kopyalar. Bunu yutanlar samsung tercih eder,anlıyan ise Apple. Olay budur işin özü. :)