Samsung S3 mü Yoksa İphone 4s mi?

Samsung S3 mü Yoksa İphone 4s mi?

• Samsung S3

Kullanılan: 162 76.8%
  • İphone 4s

Kullanılan: 49 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    211

Kadir Sekme

Profesör
Merhaba arkadaşlar,

Önümüzdeki hafta içi elimde bulunan telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. Çok kararsızım. Samsung S3 inceleme videosuda yayınlandıktan sonra size sormak istiyorum. İphone 4s mi almalıyım yoksa Samsung s3 mü?

Webkurum

Profesör

Diğer forumda durum bu. Ne yapsak ya :D

Orada verilen kararı da bana iletirmisin :) İnanılmaz ikilemdeyim, :D
Bende öleyim acayip şaşırmış durum. Bilmiyorum ios işletim sistemi ve uygulama s3te özellik yönünden ağır basıyor. Bende ne yapacağımı bilmiyor durumdayım.

Kadir Sekme

Profesör

Diğer forumda durum bu. Ne yapsak ya :D

Bende öleyim acayip şaşırmış durum. Bilmiyorum ios işletim sistemi ve uygulama s3te özellik yönünden ağır basıyor. Bende ne yapacağımı bilmiyor durumdayım.

Bu durum zaten kararsız bıraktırıyor. Ama kız arkadaşımda 4s var bende s3 düşünüyorum. Ara sıra değiştiririz telefonları :D Sıkıntımız kapanır diye düşünüyorum :D

E32KERNEL

Doçent
Bence bu kullanıcıya kalmış bir durum. Şöyle ki,
Telefon üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, Andoid telefonun orasını burasını kurcalamak istiyorsanız (ki yazılm geliştirebiliyorsanız, en iyisi Android) S3 alın.

Ama bunları yapmayacaksanız, sadece şöyle güzel, konforlu, hızlı bir telefon istiyorsanız 4S alın.
İnşallah anlatabilmişimdir.

BEFEGA

Profesör
Bence bu kullanıcıya kalmış bir durum. Şöyle ki,
Telefon üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak istiyorsanız, Andoid telefonun orasını burasını kurcalamak istiyorsanız (ki yazılm geliştirebiliyorsanız, en iyisi Android) S3 alın.

Ama bunları yapmayacaksanız, sadece şöyle güzel, konforlu, hızlı bir telefon istiyorsanız 4S alın.
İnşallah anlatabilmişimdir.

En kolay yazılım iPhone'da geliştirilir. Telefonu istediğiniz gibi kullanırsınız. Android gibi karmaşık bir Dev. Programı yoktur. xCode çok sade ve kullanışlı bir programdır.