Samsung s3 mini Açamıyorum

tapmaz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynn kndi kutusundaydı kutuyu actm telfonu aldm kapadım kenra koydum smdi askerden yenı gelen arkadasımın evındyım ve gıdınce ona bakayım garantı blgesı var dıylım nerey müracaat etmeliyim neler yapmalıyım yazarsanız boyle seylerl ılk defa ugrasacagım da. bilgim yok.

birde şunu dene.sarjı olduğundan emin ol home+ses kısma+power butonlarına bas dowload menü geliyorsa 2 dk odinle yaparsın bir daha garantiyi bekleme

tapmaz14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nasıll ? o ne :S dowland menü de n yapacagım 2dk odinl nsl yapacagım :S

dowload menü açıldı mı anlamadım da tam.eğer açıldıysa orjinal yazılımını indirecen odin programıyla yükleyecen

http://www.murekkep.org/samsung-galaxy-s3-mini-i8190-rom-nasil-yuklenir/ adresteki gibi yap bir çok video da bulabilirsin

birde yapmadan ince sarj full olmasına dikkat et olmasa da olur ama olması daha iyi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://forum.donanimhaber.com/m_70720327/tm.htm burada daha iyi anlatmışlar

onurjancelep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dowload menü açıldı mı anlamadım da tam.eğer açıldıysa orjinal yazılımını indirecen odin programıyla yükleyecen

http://www.murekkep.org/samsung-galaxy-s3-mini-i8190-rom-nasil-yuklenir/ adresteki gibi yap bir çok video da bulabilirsin

birde yapmadan ince sarj full olmasına dikkat et olmasa da olur ama olması daha iyi
tabii ki fullrim. teskkurlr yardımcı olmaya calıstınız gec gece hayırlı geceler dileirm dha fazla yormiyim sizi. yapacagım ordakilri.

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@onurjancelep pcye bağla kiesden bir bak, olmazsa formatla bir siteden alıntı aldım tekrar dene

"Telefonunuzu kapalı konumuna getirip ortadaki tuşa basıp sonrasında açma / kapama tuşuna basarak telefonunuzu açın ve karşınıza çıkan ekranda wipe data/ seçeneğinden /factory reset seçilir ve reboot now ile format atarak telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz."

onurjancelep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önemli değil sonuçları buraya yazarsınız
Tamamdır yazacağım umarım halledebilirim halldebiliriz daha dogrusu :))
@onurjancelep pcye bağla kiesden bir bak, olmazsa formatla bir siteden alıntı aldım tekrar dene

"Telefonunuzu kapalı konumuna getirip ortadaki tuşa basıp sonrasında açma / kapama tuşuna basarak telefonunuzu açın ve karşınıza çıkan ekranda wipe data/ seçeneğinden /factory reset seçilir ve reboot now ile format atarak telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz."
bu komutlar ısıme yarayacaktır eminim teşekkürler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:aynı sorun bendede cıktı kerdesim tlfoncuya goturdum yaptılar sonra tekrar aynısı oldu ıslemcı felan sacamalmalar yazılım atılacak dediler yazılım attırmayı dusunuyorm bıde oyle deniyecem eger bı sonuca ulasırsam sızede bılgılandırırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba ben telefonumu biraz yağmurda tuttum ve eve geldiğinde telefonun kaygan yeri varya açılıyo şifre çıkıyo orası çalışma ekran çalışmıyo basıyoru m basıyorum olmuyo napmam lazım