Samsung Galaxy S23'ün ekran ve kasa değişimi ücreti ne kadar? Daha uyguna nerelerden hizmet alabilirim?

Aet_95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Samsung Galaxy S23 cihazım kaldırımda yere düştü ve ekranın sağ alt kısmından telefonun ekran camı kırıldı. Ayrıca telefonun kasası da hasar aldı. Telefonun dokunmatik fonksiyonu dahil diğer tüm fonksiyonları çalışıyor. Müşteri hizmetleri ile Samsung'un yetkili servisini aradım ancak pek yardımcı olmadılar. Samsung'un sitesinden baktığımda ekran değişim fiyatı 5300 TL olarak görünüyor. Samsung'un bazı cihazlarında ekran ile kasa bir arada olduğu için ekran ile birlikte kasanın da değişmesi gerekiyormuş. Bu durumda Samsung yetkili servisi hem ekran hem kasayı mı 5300 TL'ye değiştiriyor? Ayrıca Samsung yetkili servisi dışında daha uygun fiyata hizmet alabileceğim yerler var mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

38BD48B8-7561-4AC9-BDAB-8BF9A22E283A.jpeg
3B7AFC5A-8F6B-4E49-9BCA-538731609979.jpeg
0B425DB5-A102-4B1E-A971-6AA1DE9F1514.jpeg

Son düzenleyen moderatör:

MuaGy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam cihazı kılıfsız mı kullanıyordunuz? Bende de aynı cihaz var, 4-5 defa düştü, bir şey olmadı.

Aet_95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hocam cihazı kılıfsız mı kullanıyordunuz? Bende de aynı cihaz var, 4 - 5 defa düştü birşey olmadı.
Kılıf vardı hocam, ama koşarken telefon elimdeydi ve yere düşerken telefon da elimde olduğundan yerde sürüklendi ve her nasılsa kılıf alttan bir şekilde açıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknoway diye bir yer varmış kadıköy'de orası her şeyi çözüyormuş.
Teşekkürler, hocam. Bi' iletişime geçeyim. Bu arada Samsung’un fiyatlandırmasında hem ekran hem kasa değişimi olup olmadığını biliyor musunuz?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,219
GSM İletişim'i tavsiye ederim, ben.

53'lük Genç

Profesör
Reaksiyon puanı
602
Kılıf vardı hocam ama koşarken telefon elimdeydi ve ben yere düşerken telefon da elimde olduğundan yerde sürüklendi ve her nasılsa kılıf alttan bir şekilde açıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler hocam bi iletişime geçeyim. Bu arada Samsung’un fiyatlandırmasında hem ekran hem kasa değişimi olup olmadığını biliyor musunuz?
Rica ederim. Her türlü bakım, değiştirme, yenileme uygun fiyatlara yapıyorlar.

Aet_95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Samsung'dan onarım fiyatı almak için yetkili servisleri olan BDH İLETİŞİM'e gönderdim. Eğer yüksek bir fiyat verirlerse Teknoway firmasını değerlendireceğim, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

SPECİAL FORCES

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,913
Samsung'dan onarım fiyatı almak için yetkili servisleri olan BDH İLETİŞİM'e gönderdim. Eğer yüksek bir fiyat verirlerse Teknoway firmasını değerlendireceğim, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Ne demek, rica ederiz. :)