Samsung NP300e5c laptop bıos problemım

ozarienes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba,

Kullanmış olduğum Samsung bilgisayarımın 620 m grafik kartı kod 43 hatası veriyor bıos ile alakalı olduğunu düşündüğüm için ilk önce Samsung update uygulamasını kurdum ve bıos güncelledim fakat bıos sağlayıcı phoenıx sitesine girip oto tarama yaptığımda bıosumun güncel olmadığını belirtti bıosumun güncel olup olmadığını nasıl teyt ederim değil ise nasıl güncellerim yardımınıza ihtiyacım var.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,978
Arkadaşlar merhaba,

Kullanmış olduğum Samsung bilgisayarımın 620 m grafik kartı kod 43 hatası veriyor bıos ile alakalı olduğunu düşündüğüm için ilk önce Samsung update uygulamasını kurdum ve bıos güncelledim fakat bıos sağlayıcı phoenıx sitesine girip oto tarama yaptığımda bıosumun güncel olmadığını belirtti bıosumun güncel olup olmadığını nasıl teyt ederim değil ise nasıl güncellerim yardımınıza ihtiyacım var.
Samsung un sitesinde güncelleme yok ise günceldir zaten. Bu arada SecureCore Tiano mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani Phoenix SecureCore Tiano mu?

ozarienes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
maalesef dedıgınızı pek anlamadım ama bıosumun guncel olmadıgını dusunuyorum cunku,samsung update uygulaması ekran kartı surucumu yuklerken bıle 2013 surumlerını yukledı