Samsung M31 ve şu andaki Hepsiburada fiyatı

Bu konuyu okuyanlar

hta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar arkadaşlar,

Uzun süredir telefon almak için araştırıyorum. Öncelikle xiaomi üzerine yoğunlaşmıştım Redmi Note 9 Pro için. Fakat daha sonra Samsung en azından markadır az çok daha iyidir gibi bir kafaya girdim ve bikaç samsung telefon araştırdım. M31 gözüme çarptı. Videolarını da izlediğimde gayet hoşuma gitti. Özellikle de tam şu günlerde Samsung günleri adında bir Hepsiburada indirimiyle 2.999 TL'ye düşmüş fiyatı. Normalde 3500 tl gözüküyor. Samsung indirim günleri de 12-13-14 ekim tarihlerindeydi yani yarın sona eriyor. Acaba fiyat tekrar 3500e yükselir mi diye merak ediyorum çünkü henüz kararsızım bugün sipariş veremeyebilirim ama bu fiyatı kaçırmak da istemiyorum sizce ne olur, bunun fiyat bandı nedir. Malum M31s de cıkıyor onun gelmesıyle daha da ındırıme girer mi gibi soru isaretlerim var, size danısmak istedim. Ve en başta belirttiğim note9 pro ile m31 arasında ne düşünüyorsunuz, hangını almalıyım. Kamera benim icin temel noktalardan birtanesi. Şimdiden teşekkürler.

Reaksiyon puanı
8,019
Samsung'un o cihaz için tavsiye ettiği satış fiyatı kaç bilmiyorum fakat 3500TL ise 2999TL gayet iyi bir fiyat. İndirim biterse yükselir tekrardan.

Bindirim yapıyorlar bazen o açıdan dedim. Samsung tavsiye edilen satış fiyatını bilen biri gelirse konuya daha iyi olur.

• Beğen
Reactions: hta

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
M31 uzak durun RN 9 Pro veya Realme 6 alabilirsin ya da bir haftaya Realme 7 çıkıyor onu bekleyebilirsin.

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
yaklaşık 1.5 - 2 ay önce hepsiburada dan 2800 tl den aldım 3500 e yükselmez merak etme belki fiyat az bişey artar

• Beğen
Reactions: hta

hta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
M31 uzak durun RN 9 Pro veya Realme 6 alabilirsin ya da bir haftaya Realme 7 çıkıyor onu bekleyebilirsin.
Sebep nedir hocam, kendi kullanımızda karşılaştığınız bir sorun oldu mu yoksa bildiğiniz bir takım kronik vs arızaları var mı, bilmediğimden soruyorum. Yoksa samsung markasından dolayı mı

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Selamlar arkadaşlar,

Uzun süredir telefon almak için araştırıyorum. Öncelikle xiaomi üzerine yoğunlaşmıştım Redmi Note 9 Pro için. Fakat daha sonra Samsung en azından markadır az çok daha iyidir gibi bir kafaya girdim ve bikaç samsung telefon araştırdım. M31 gözüme çarptı. Videolarını da izlediğimde gayet hoşuma gitti. Özellikle de tam şu günlerde Samsung günleri adında bir Hepsiburada indirimiyle 2.999 TL'ye düşmüş fiyatı. Normalde 3500 tl gözüküyor. Samsung indirim günleri de 12-13-14 ekim tarihlerindeydi yani yarın sona eriyor. Acaba fiyat tekrar 3500e yükselir mi diye merak ediyorum çünkü henüz kararsızım bugün sipariş veremeyebilirim ama bu fiyatı kaçırmak da istemiyorum sizce ne olur, bunun fiyat bandı nedir. Malum M31s de cıkıyor onun gelmesıyle daha da ındırıme girer mi gibi soru isaretlerim var, size danısmak istedim. Ve en başta belirttiğim note9 pro ile m31 arasında ne düşünüyorsunuz, hangını almalıyım. Kamera benim icin temel noktalardan birtanesi. Şimdiden teşekkürler.
M31 i salla.Redmi Note 9 Pro yada Realme 6 al geç.

hta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yaklaşık 1.5 - 2 ay önce hepsiburada dan 2800 tl den aldım 3500 e yükselmez merak etme belki fiyat az bişey artar
Dediğiniz gibi ben de bir iki hafta önce 2800 bandında bi fiyata görmüştüm ama şimdi 3k ya da çıkınca bir tedirgin oldum. Peki hocam sizin kullanımlarınıza göre telefon nasıl memnun musunuz acaba

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Dediğiniz gibi ben de bir iki hafta 2800 bandında bi fiyata görmüştüm ama şimdi 3k ya da çıkınca bir tedirgin oldum. Peki hocam sizin kullanımlarınıza göre telefon nasıl memnun musunuz acaba
O paraya alınmaz. Realme 6 daha iyi bir cihaz.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Sebep nedir hocam, kendi kullanımızda karşılaştığınız bir sorun oldu mu yoksa bildiğiniz bir takım kronik vs arızaları var mı, bilmediğimden soruyorum. Yoksa samsung markasından dolayı mı
Samsung'un orta segment cihazları fiyatını hak etmiyor 6000mAh batarya ile pilinin uzun gideceğini düşünmüş olabilirsiniz ama işlemcisi hem performans hem de güç tüketimi konusunda rakiplerinin gerisinde.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yakınımda birisi aldı M31 bataryası beklendiği gibi gitmiyor. O kadar büyük batarya var ama performansı kötü.

Bencede daha iyi modellere yönebilirsin.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Selamlar arkadaşlar,

Alma çok iyi bir telefon değil.
Redmi Note 9 Pro veya Realme 6 al.
Eğer bütçe biraz artarsa Mi Note 10 Lite veya Realme 6 Pro al :)

Bot 1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
performans için xiaomi note 9 pro daha iyi ama tabii ki karar senin

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641
Realme 6 alabilirsin hem ucuz hem performanslı

hta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 9 pro aldım yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Önerileriniz benim için çok değerliydi. Herkese iyi günler diliyorum:)

Son mesajlar