Samsung Kullananlar Kulübü

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar . Sıkı bir Samsung Galaxy s3 kullanıcısıyım. Çıktığı hafta aldığım için ilk kullanıcılarındanım :) s3 ile ilgili her soruya cevap verebilirim :)

BySavci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki oksitlenme ama oksitlenmesi için 1-3 ay arası hiç kullanmaman lazım. Yakın zamanda aldığına göre pil bozuk olabilir.

iş çıkışı götürdüm telefonu aldığım yere. imei bloke edilmiş dün android güncellemesi yaparken öyle olmuş bugün yeni imei atıldı ve android 4 güncellemesi yapıldı sorun düzeldi

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
iş çıkışı götürdüm telefonu aldığım yere. imei bloke edilmiş dün android güncellemesi yaparken öyle olmuş bugün yeni imei atıldı ve android 4 güncellemesi yapıldı sorun düzeldi
Sorunun çözüldüğüne sevindim.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
:) kardeşim o nasıl bir cümle helal olsun

NexusUser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Nexus android 5.0 ı alır değil mi bence alır siz ne dersiniz ??

zeeprime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar . Sıkı bir Samsung Galaxy s3 kullanıcısıyım. Çıktığı hafta aldığım için ilk kullanıcılarındanım :) s3 ile ilgili her soruya cevap verebilirim :)

Şarj konusunda ne dusunuyorsun bende 10 saat bıle gıtmıyor telefonla toplasan bır saat oyun oynamıyorum bırde klavye de '' ı '' harfini bulamadım :)he bırde nedense resımlerı sılemıyorum aslında cok şey var merak ettıgım ama burada yazmayayım..

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Şarj konusunda ne dusunuyorsun bende 10 saat bıle gıtmıyor telefonla toplasan bır saat oyun oynamıyorum bırde klavye de '' ı '' harfini bulamadım :)he bırde nedense resımlerı sılemıyorum aslında cok şey var merak ettıgım ama burada yazmayayım..
sen nasıl bir hasta ruhlu insansın ya... 10 tane samsung konusu var 10 nundada batarya diye yazmışsın herkez cevap veriyor ama adam gidiyor yeni konu bulup altına yazıyor oralar kesmezse günün fotoğrafı günün karikatürü günün espirilerine felan da geç belki sesini duyan olur

yemin ediyorum samsungun ceo su olucam sana değil senin sülalene samsung satma yasağı getirdirim elindekilerini toplatır parası neyse veririm.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Önce telefonu 2 hafta kullan sonra b*k at telefona. Bende İphone 4S kullandım hiç sevmedim arka kapak sorunlu mudur nedir açılmıyor. Şarjı 15 dakika dayanıyor. Nedir bu telefon.

zeeprime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önce telefonu 2 hafta kullan sonra b*k at telefona. Bende İphone 4S kullandım hiç sevmedim arka kapak sorunlu mudur nedir açılmıyor. Şarjı 15 dakika dayanıyor. Nedir bu telefon.

8 gun oldu kullanalı az kaldı 2 haftaya bakalım ıkı hafta sonunda ne olucak cok merak edıyorum ben telefona kötu demıyorum kı şarj konusun da tam bır hayal kırıklıgı dıyorum..

8 gun oldu kullanalı az kaldı 2 haftaya bakalım ıkı hafta sonunda ne olucak cok merak edıyorum ben telefona kötu demıyorum kı şarj konusun da tam bır hayal kırıklıgı dıyorum..

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
selamun aleyküm arkadaşlar samsung galaxy s3 kullanıyorum pazr günü aldım şarjı çok gidiyo yani bir yöntem varmı önerebildiğiniz program falan, cevaplarsanız sevinirim tekrardan saolun

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
selamun aleyküm arkadaşlar samsung galaxy s3 kullanıyorum pazr günü aldım şarjı çok gidiyo yani bir yöntem varmı önerebildiğiniz program falan, cevaplarsanız sevinirim tekrardan saolun
Aleykümselam,
Telefonun şarjını tamamen bitene kadar kullan (Telefon kapanana kadar), ve sonra tamamiyle dolana kadar şarj et 1-2 haftaya pil açılacaktır :thumbup1:

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5

kardeşm git 2000mahlık bi batarya al kendine onuda tamamen boşalmadan takma sarja ben oyun oynadığım halde 12-13 saati görüyorum :) yada benim formülü dene :D telefonun yanma riski yüksek ama :D

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
galaxy s3 kullaniyorum daha once hep iphone kullandim sunu soyleyeyim iphone gorunum olarak guzel cihaz galaxy s3 ise donanim olarak guzel guzel bir iphone cikarsa yine dusunebilirim ama su anda apple cihazlarindan soguttu beni

waxesk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkeze hayırlı akşamlar. 15 haziran tarihinge beyaz samsung s3 aldım . telefonun her yönünden gerçekten çok ama çok memlunum . Ama 2-3 gündür başımda öyle bi bela varki sizinle paylaşmak ve sorunuma çözüm bulmak isterim. Arkadaşlarım beni aradığında şebeke sesi çalma yönünde geliyormuş fakat ben ne arananı görebiliyorum ne de başka bişi . Sonra tekrar düzeliyor . Bana ulaşamadıklarında evden arıyorlar . Burayı aramadan önce cebi aradım diyor fakat telefon yanımda olduğu halde ne çağrı geliyor ne de cevapsız gözüküyor.

battles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy R'nin 1024 MB ram'i olduğu belirtiliyor ama baktığımda 724 MB gözüküyor.Ram'i 724 MB mı yoksa 1024 MB olup 300 MB'ı başka yerde mi kullanıyor?
9q4v3.png

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Samsung Galaxy R'nin 1024 MB ram'i olduğu belirtiliyor ama baktığımda 724 MB gözüküyor.Ram'i 724 MB mı yoksa 1024 MB olup 300 MB'ı başka yerde mi kullanıyor?
9q4v3.png

Göremediğiniz kısım grafik birimine ayrılır. Aynı onboard ekran kartı kullanan bilgisayarlarda olduğu gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkez samsung galaxy gio yu öneriyo..Özelliklerİne bakıyorum süper aslında Abimde galaxy ace var..Telefonundan memnun..Galaxy gio nun galAxy aceden fazla farKı yok diyorum bütçenize uygun hangisiyse onu alın ya gio ya ace ;)

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Samsung Galaxy SII
Ekler misiniz?

berat71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla hem ıphone 4 hemde galaxy s 3 kullanıcısıyım aradaki farkı sorarsanız yaklaşık 1 aydır galaxy s 3 kullanmaktayım daha da belkide cözememiş olabilirim kötülemek gibi değil bu gruba da yeni katılan birisi olarak lakin s 3 ün oyun ve diğer secenekleri indirme babında sanki biraz eksik gibi geliyor apstore ye göre oyunların kalitesi kimse de samsungun sahibi yada apple sahibi değil sanırım burada fikir sunmak suç gibi görmemeniz gerekir düşünceye saygı olmassa grubun ne anlamı var

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
valla hem ıphone 4 hemde galaxy s 3 kullanıcısıyım aradaki farkı sorarsanız yaklaşık 1 aydır galaxy s 3 kullanmaktayım daha da belkide cözememiş olabilirim kötülemek gibi değil bu gruba da yeni katılan birisi olarak lakin s 3 ün oyun ve diğer secenekleri indirme babında sanki biraz eksik gibi geliyor apstore ye göre oyunların kalitesi kimse de samsungun sahibi yada apple sahibi değil sanırım burada fikir sunmak suç gibi görmemeniz gerekir düşünceye saygı olmassa grubun ne anlamı var
Öyle zaten uygulama sayısı az Android'in

memin_1967

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben GİO kullanıcısıyım.Bir sorum olacaktı kies'e 2.3.6'dan sonra başka güncellemeler gelecek mi ?

BerkcanTaşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy ace kullanıcısıyım ilk 5830 serisinden i ibaresi olanı değil ama yakında s3 e terfi edeceğim Allah nasip ederse :)

yusufkoklu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy s3 kullanıyorum hiç fikir alışverişine gerek yok direk s3 alışverişine başlayın tavsiyemdir:)