Samsung Gear S3 mü yoksa Samsung Gear Sport mu ?

Gear S3 mü Gear Sport mu

• Gear S3

• Gear Sport

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Reaksiyon puanı
4
Şunu da söyleyeyim ben gear S2 sahibiyim saati kolumda yük olarak görüyorum dolapta duruyor gerçekten o paraya alınmaz elin avrupalisi 1500 asgari alıp 300 birime alıyor bu saati bizde aşırı gereksiz bu saatler

Aslında tek şey biriktirdiğim parayı harcamak

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ailem interneti kapattırıyor bilgisayara yatırmak istiyordum ama artık isteyemiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Sen baya bi bilinçli forum kullanıcısısın teşekkür ederim yardımın için
Rica ederim tekrar söylüyorum şurdan çıkınca kafan esip gidip saat falan alma gear S2 duruyor dolapta hayatta amacını çözemediğim nadir cihazlardan gerçekten ülkemiz şartlarında fiyatları çok yüksek

İyi geceler

Sıfır Noktası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Apple,LG veya Samsung, ne marka olduğunun bir önemi yok bu saatlerin biraz daha pişmesi gerek, Şuan daha emekleme aşamasındalar, 1.000₺ üzeri fiyata sahipler ve buna değmez, Haa para bana batıyor rahat vermiyor cebimi tırmalıyor illa harcayacam diyorsan ve telefonun iyi birşeyse eğer, 400-500₺ civarı Yeni nesil VR gözlük alabilirsin, android kullanıyorsan android mağazasından veya steam üzerinden film,oyun,eğitici setler vb uygulamalar alabilirsin.Böylece 1.000-1.400₺ civarı saat alacağına 3'te 1'i fiyatına sıradışı bir teknolojik cihaz almış olursun.Hem oyun,film hemde eğitici setler(yabancı dil) uygulaması ile kullanabilirsin.

Reaksiyon puanı
4
Apple,LG veya Samsung, ne marka olduğunun bir önemi yok bu saatlerin biraz daha pişmesi gerek, Şuan daha emekleme aşamasındalar, 1.000₺ üzeri fiyata sahipler ve buna değmez, Haa para bana batıyor rahat vermiyor cebimi tırmalıyor illa harcayacam diyorsan ve telefonun iyi birşeyse 400-500₺ civarı Son nesil VR gözlük alabilirsin, android kullanıyorsan android mağazasından veya steam üzerinden film,oyun,eğitici setler vb uygulamalar alabilirsin.Böylece 1.000-1.400₺ civarı saat alacağına 3'te 1'i fiyatına sıradışı bir teknolojik cihaz almış olursun.Hem oyun,film hemde eğitici setler(yabancı dil) uygulaması ile kullanabilirsin.

Vazgeçtim zaten saat almaktan ne alırım bilmiyorum büyük ihtimal hiçbir ley almayacağım