Samsung Galaxy Wonder şifremi unuttum!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tuna59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tuna59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonumun modeli Samsung Galaxy Wonder. E-mail ve şifremi unuttum ve şifremi yenileyemiyorum. İçindede önemli telefon numaraları var ve en önemlisi okulun telefonu. Bu olayı çözmem lazım. Ne yapabilirim ? Acil cevap almayı umuyorum. Şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşım bende bir siteden okudum inşallah işine Yarar ... Telefonu açma tuşu , Home(en ortadaki tuş ) ve ses açma tuşuna aynı anda bas Samsung yazısı gelince Telefonu açma tuşundan elini çek ve diğer tuşlara basmaya devam et Önüne android Adamı gelecek her neyse görünce anlarsın :D o gelince sol alta ayarlar tuşu varya ona bas iki üç kere üste mavi yazılar gelecek ordan ses açma tuşları yardımıyla ''Wipe data and Factory Reset'' i seç ve Homeye tıkla Yani en ortadaki tuş o home Ondan sonra bişeyler Gelecek Yes de Ve biraz bekle sonra telefonunu kapat aç Fabrika ayarlarına döner Ama numaralar silinir :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok teşekkur ederim o kadar araştırdım internetten. diğer hiç biri işe yaramadı senin tavsiye etiğin yüntemle oldu paylaşımın için saol.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbup1:teşekkürler gardaş Allah razı olsun ama aynı gmailden hesap alabilirmiyim ???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben sizin dediginiz gibi yaptım mavi liste çıkmadı :S bunun programı falan varmı yardımcı olurmusunuz cevaplamam gerek mailler var.

Rossen

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kards yapamadım yardımcı olurmusun

Ses acma,telefonu acma kapama ve.orta tusa basili tut. Bir ekran acilacak. Ses acma kapama tuslariyla asagi git. Wipe data factory nin ustune gel . Telefonun orta tusuna bas. Sonra yes wipe data factory resetin ustune gelip bas. Sonra reboot systeme bas

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sanırsam buna gerek yoktu ekranda acil durum yazan yere tıklıyoruz *983*987# yapıp arıyorduk fabrika reset atıp telefon açılıyordu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende giriyordum olmuyordu meğer internet açık olmalıymış aklıma gelen şifreleri girdim oldu ama hepten unuttuysanız yukarıda arkadaş anlatmış öle yapabilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:ya bn hepsini yaptım ramdump mode diye bir şey çıktı devam etmeli miyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen Bendede oldu 3 günden belli yapmaya uğraşıyorum yardım !!!! :mad::mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil:ya kardeş eskiden mavi yazılar geliyodu artık gelmiyor ne yapcaz direk root luyo:devil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende fabrika ayarina dondum google play den indirme yaparken id ve sifre istiyor ne gircem oraya ve nasil girecegim yardim lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Google Play hesabımın e postasını ve şifresini unuttum format atmak için tuşlara basınca karşıma RAMDUMP MODE Cause: Force upad diye bi yazı çıkıyo telefonumun acilen açılması için ne yapmam lazım Acil yardım lütfen :helpsmilie: