Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Arkadaşlar kılıf bakıyorum ama ekranın üst ve alt kenarları çıkıntılı olsun istedim.

Bu şekilde
Ancak bu istediğim özelliği ne spigen nede otterboxta bulabildim. Uag'de buldum ancak onunda yanları aşırı açık. Bilinmedik markalarda var mı bildiğiniz anlattığım şekilde kılıf?
Benim Tough armor da var ondan.
--- Gönderi Güncellendi ---
Sıraya telefonu şılapp diye yapıştırıyorum ekran üstü. Arkadaşlarım napıyorsun diye bağırıyorlar.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Klavye sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu muhterem.sorunu.

bi sorun çıkarmı? Yada duzeltilirmi güncelleme ile birlikte falan?
Çıkmaz bence. Ama denemek için bile yazmazsak iyi olur klavyede. Güncelleme ile düzeltilir birkaç haftaya bence

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Ha benim klavyede tahmin kapalı. Ama sadece S8'e özel değil herhalde?

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Varsayılanları sıfırladım bende de çıkmaya başladı.

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Telefonumda ekran tamamen temizken, kapalıyken,Güneş ışığında bir sürü büyük küçük yuvarlak şekiller var karışık yerlerde sebebi ne? (Ekran kirli ve kapalıyken hiç bir şekilde belli olmuyor ama iyice çok iyi bir şekilde temizlendiğinde güneş ışığı altında uygun açıda gözüküyorlar)
Bu izden bahsediyorum.

saasc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim Tough armor da var ondan.
Sıraya telefonu şılapp diye yapıştırıyorum ekran üstü. Arkadaşlarım napıyorsun diye bağırıyorlar.

Tough armor için şöyle bir video var adam ekranı vuruyor kılıf takılıyken ekran zarar görüyor :(

Burak Alkandan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kullanan arkadaşlar telefondan memnunmu tavsiye edilirmi söylerlerse sevinirim.İPhone 7 den geçmeyi düşünüyorum.Suudi arabistandaki tanıdığımdan sıfır blue coral S8 2200tl ya geliyor.suudi arabistanda 2 sene garantisi olsa da burada yok.Bir de güncellemeler 2-3 ay geç geliyormuş sanırım. bir de cihaz dual herhangi bir dezavantajı olurmu tek sim kart kullanan biri olarak ayrıca kutuda north afrıca mıddlle east sım card only yazıyor bunu satan kişi bir sıkıntı olmaz olursa iade ederiz dedi bilgili arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
Tam 1 haftadır s8 kullanıyorum ilk android telefonum olmasına rağmen gerçekten bir sıkıntıyla karşılaşmadım gayet keyifli bir kullanımı var 5.30 saat ile 6 saat arası ekran süresi alıyorum ama sorun değil hızlı şarj özelliği çok güzel çalışıyor iphonedan geçerken tereddütlerim olmadı değil ama doğru kararı verdiğimi düşünüyorum sanada tavsiye ederim diğer konular hakkında bilgim yok maalesef.