Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar bu güncellemeden sonra uygulamarı tasarruf moduna nereden alabiliyoruz ?
be8fdd43e16e7701c1af53ab0554f162.jpg
buradan elle seçebilirsiniz aşağıda da otomatik tasarruf moduna alınanlar vardır.

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar, Gear VR Services şarj yiyor, devre dışı bırakamıyorum. Durdurmaya zorladım fakat hala şarj yiyor, çözümünü bilen varmı. Sizde durum nasıl?

Ahmey54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler saat geç biliyorum ama aklımı kemiriyor.Ben hepsiburadadan aldım telefonu simdi daha yeni güncellemeyi yüklüyorum.Şarja takiyim dedim 1 saattir şarjda %5 arttı.5 saat gösteriyor doluma.Hızlı şarj tiki açık olmasına rağmen guncellemeden sonra düzelir mi bilgisi olan?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar, Gear VR Services şarj yiyor, devre dışı bırakamıyorum. Durdurmaya zorladım fakat hala şarj yiyor, çözümünü bilen varmı. Sizde durum nasıl?
Aşağıdaki linkteki programı indir yükle bu programla aklına gelen her programı devre dışı bırakabilirsin.
Root istemiyor ve ben 1 yılı aşkındır kullanıyorum.
Yükleyince lisans kontrolü için internet bağlantısı isteyecek bağlan üçbeş saniyede full olacak.
Buyur... BK Disabler.apk
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaş Ekran resmi üzerine tarih ve saati nasıl ekledin fotoğraf çekerken otomatik tarih fotoğrafa eklenebiliyor mu fotoğraf makinalarındaki gibi
"Auto Stamper For Photos" isimli program var.
O programı telefona yüklüyorsun ayarları yapıyorsun ve çıkıyorsun.
Artık o programla işin yok.
Ondan sonra telefonun orijinal kamerasıyla çektiğin tüm resimlere tarih saat isim veya isteğine göre konum eklenir.
Ben mağazadan satın aldım o programı eski sürümün full olanı var istersen gönderim sana ama yeni sürüm satın aldığım için sadece benim telefonda full oluyor başkasına gönderince full olmuyor malesef.
Ya eski sürümü kullanacan ama eski sürümde çoğu özellik yok.
Yada programı mağazadan satın alacan.
Satın almasıda çok basit aslında.
Programı 15 kişiye gönderiyorsun 15 kişi senin gönderdiğin linke tıklayıp programı kendi telefonuna indirip yüklerse sana otomatik olarak full sürümü hediye ediyor.
Program bu...
m4VzA0.jpg

Son düzenleme:

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Beyler saat geç biliyorum ama aklımı kemiriyor.Ben hepsiburadadan aldım telefonu simdi daha yeni güncellemeyi yüklüyorum.Şarja takiyim dedim 1 saattir şarjda %5 arttı.5 saat gösteriyor doluma.Hızlı şarj tiki açık olmasına rağmen guncellemeden sonra düzelir mi bilgisi olan?
Bide güncelledinkten sonra bak duruma ona göre değişim iste, beninde 7.0 dan sonra eskisine göre daha yavaş şarj olmaya başladı seninki kadar yavaş değil tabi

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar birşey sorucam, devre dışı bırakamadığım bir uygulama mesela gear vr arkada pil yediği için devre dışı bırakmak istedim ama bırakamadım. Onun yerine durmaya zorla seçeneği işe yararmı ? Birde 7 güncellemesinde senkronizasyonu bulamadım kapatmayı düşünüyorum
Package disabler pro kullanabilirsin

TttEee

Asistan
Reaksiyon puanı
12
5'ten 6'ya (S6 edge+) ve 6'dan 7'ye geçişte (S7) yedek alıp, kurulumlardan sonra wipe data ve wipe cache işlemlerini yapmıştım, sonrasında hiç sorun yaşamadım. 6.0'dan 6.0.1e geçişte yapmamıştım ama

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Usb kablosunu kontrol et bende yaşamıştım böyle bir sorunu usb kablosu yerine tam pturmamış meğersem

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar 7'yi yükledikten sonra ilk başta wipe data/factory reset mi yapıcam yoksa wipe cache mi ?

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Beyler aklıda bir soru var. Note 8 çıkacak mı ? Ya da herhangi bir proje var mı acaba ? S7 edge almadan önce note 7 almıştım. Gerçekten verdiğime pişman oldugum bir telefon. Note 8 i sabırsızlıkla bekliyorummm

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Beyler aklıda bir soru var. Note 8 çıkacak mı ? Ya da herhangi bir proje var mı acaba ? S7 edge almadan önce note 7 almıştım. Gerçekten verdiğime pişman oldugum bir telefon. Note 8 i sabırsızlıkla bekliyorummm
yani suan herhangi bir sızıntı yok. samsung nisands s8 cikaracak 2 model yaparak belkide note serisine son verebilir. Vermeyedebilir. Bekleyip göreceğiz

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Note 8 çıkacak bizzat samsung açıkladı

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Evet note serisi devam edecek. Ama spen s8 plus a da gelebilirmiş. Pek bir anlamı kalmayacak yani.

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
note serisi devam edecek demek. Duymak istediğim buydu. Süper oldu. Açıkcası note 7 den sonra bir hayranlık oluştu bende

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Nougat'ın üstüne 94 MB civarı bir güncelleme geldi mi size de ? Ben yükledim ve acayip bir performans ve şarj süresi kaybı yaşadım.

murpphy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
İkinci el alan arkadaşlar, s7 edge in ikinci el piyasası ne bilen var mı? note 5 ile takas yapmayı düşünüyorum.