Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

deniz.gokcen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar acil yardım!
S7 için kablosuz şarj standını nereden satın alabilirim? Hepsiburada.com'dan aldım ürün sahte çıktı aynen geri iade ettim. İnternette bu ürünün sahtesi ile gerçeğini nasıl ayırt edebileceğinizi gösteren videolar var. Ürüne orijinal yazanlar falan olmuş tabi bilmedikleri için ben sahte yazınca da haliyle yorumum yayınlanmadı.

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar acil yardım!
S7 için kablosuz şarj standını nereden satın alabilirim? Hepsiburada.com'dan aldım ürün sahte çıktı aynen geri iade ettim. İnternette bu ürünün sahtesi ile gerçeğini nasıl ayırt edebileceğinizi gösteren videolar var. Ürüne orijinal yazanlar falan olmuş tabi bilmedikleri için ben sahte yazınca da haliyle yorumum yayınlanmadı.
Aslında ben kablosuz şarj standı önermem.Sadece görünüş yani başka bir büyüsü yok.Ayrıca kabloyla daha hızlı şarj ederseniz.Kablosuz stand ile 2 saate çıkıyor şarj etme süresi.
--- Gönderi Güncellendi ---
Google: efferin yavrum. Hiç değişmemişsin.
Samsung: ne demek abi. İnsan 7sinde neyse 70indede oymuş.
Google: git tizen kullan benim adımı kirletme yaw
:D:D:D
aksjahshshsnajshhaskaahaba
Google: efferin yavrum. Hiç değişmemişsin.
Samsung: ne demek abi. İnsan 7sinde neyse 70indede oymuş.
Google: git tizen kullan benim adımı kirletme yaw
:D:D:D
Hacı sana birşey sorucam sen şimdi ingiltere romu kullanıyorsun ya nasıl tr romuna geçiceksin ?

deniz.gokcen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 saate falan çıkmıyor kablosuz hızlı şarj özelliği var kabloyla ne kadar şarj oluyorsa kablosuz olarak da 10-15 dk bir gecikmeyle şarj oluyor. Bilginiz yoksa fikriniz de olmasın ben sadece nereden alabilirim diye sordum Amazon'da var 50$ ama gümrük sınırı 30€ oldu alamıyorum.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Hala mı gelmedi güncelleme?Samsung düzeltti derdim de daha tam oturtamamış anlaşılan.En iyisi Samsung almamak.Ben 4s ile devam :D

deniz.gokcen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne boş muhabbetler yapılıyor burada böyle ya Allah akıl fikir versin.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
2 saate falan çıkmıyor kablosuz hızlı şarj özelliği var kabloyla ne kadar şarj oluyorsa kablosuz olarak da 10-15 dk bir gecikmeyle şarj oluyor. Bilginiz yoksa fikriniz de olmasın ben sadece nereden alabilirim diye sordum Amazon'da var 50$ ama gümrük sınırı 30€ oldu alamıyorum.
Internetten değil de bir teknoloji marketten alabilirsin.Sonuçta orjinal olduğu kesin.Tabi biraz pahalı olabilir.
Ne boş muhabbetler yapılıyor burada böyle ya Allah akıl fikir versin.
Bırak biraz da gülelim arkadaş illaki hep teknik muhabbet mi dönecek :D

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar 3 gün sonra telefonu alıyorum, kılıf olarak spigen ultra hybrid crystal clear kullanmayı düşünüyorum. Ekran için birşey almadım, kırılmaz cam uymuyor diye duydum. Alternatif olarak birşey bulamadım siz ne kullanıyorsunuz? Birde telefonun ekran kolaymı çiziliyor?

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Arkadaşlar 3 gün sonra telefonu alıyorum, kılıf olarak spigen ultra hybrid crystal clear kullanmayı düşünüyorum. Ekran için birşey almadım, kırılmaz cam uymuyor diye duydum. Alternatif olarak birşey bulamadım siz ne kullanıyorsunuz? Birde telefonun ekran kolaymı çiziliyor?
Kardeşim benim ekran da böyle ışığa belli bi açıyla tutup çok dikkatli bakınca kılcal çizikler çokca gözüküyor. Ben kırılmaz cam buldum buna göre ama içime sinmedi. Eğer daha sonra satmayı filan düşünmüyosan bence çok dert etme

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
ekran kolay çizilmiyor ama yine de dikkat etmekte fayda var. Anahtarlık, bozuk para vs. vs. ile aynı yere koyma telefonu mümkünse. Ama çok parmak izi bırakıyor onu baştan söyleyeyim. Ben de spigen thin fit kullanıyorum ve spigenin yine kırılmaz cam demiyelim de dirençli camı var onu kullanıyorum ekrana. Bu arada s7 edge mi alıyorsun ?
ekran kolay çizilmiyor ama yine de dikkat etmekte fayda var. Anahtarlık, bozuk para vs. vs. ile aynı yere koyma telefonu mümkünse. Ama çok parmak izi bırakıyor onu baştan söyleyeyim. Ben de spigen thin fit kullanıyorum ve spigenin yine kırılmaz cam demiyelim de dirençli camı var onu kullanıyorum ekrana. Bu arada s7 edge mi alıyorsun ?
Ben siyah renk tercih ettim. Gayet de şık duruyor. Hangi renk tercih edeceksin :)

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Shiftdelete.net in yaptığı habere göre s7 edge android nougat ile birlikte sesli aramalar haricinde pil performansında hatrı sayılır bir düşüş yaşıyor. Android 7 kullanan arkadaşlar objektif olup bir şeyler söyleyebilirler mi konu hakkında?

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Shiftdelete.net in yaptığı habere göre s7 edge android nougat ile birlikte sesli aramalar haricinde pil performansında hatrı sayılır bir düşüş yaşıyor. Android 7 kullanan arkadaşlar objektif olup bir şeyler söyleyebilirler mi konu hakkında?
Ben şimdiye kadar pil süresi düştü diyen görmedim

TR_Asker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar merhaba telefonumu satıyorum bir abi ile anlaştık aranızda daha önce htc one m9 plus kullanan var mı? O cihazı merak ediyorum bunu satıp onu alacağım kullanan varsa bilgi verebilir mi teşekkür ederim
m9 plus neresinden tutarsan tut ölü cihaz işlemci olarak mediatek ve htc ile uyumsuz çalışıyor kamerası toshiba yazıcı yaparken kamera sensörüne girmiş htcye ittirmiş kamerası 20 mp ama rezalet youtubeda karşılaştırmalara dikkatle bakabilirsin güncelleme konusundada m9 plus alamaz mediatek o konuda sıkıntı çıkartıyor yani benim görüşüm ferrariden inip yürümektir eşek falanda değil sizi üzücek bir cihaz olacaktır s7 gibi işlevsel çalışmayabilir kamerada dualpixel'in avantajı hızlı odaklama daha fazla ışık alma gibi teknoloji kaçar m9 plus f/2.2 bence almayın

Dejavu0707

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kardeşim benim ekran da böyle ışığa belli bi açıyla tutup çok dikkatli bakınca kılcal çizikler çokca gözüküyor. Ben kırılmaz cam buldum buna göre ama içime sinmedi. Eğer daha sonra satmayı filan düşünmüyosan bence çok dert etme
Yok kardeşim satmayı düşünmüyorum ama benim eski telefonda ekranda çok parmak izi kalıyordu sinir oluyorum bu duruma :) Bide telefonda en pahalı şey ekran, bi sorun çıksın istemiyorum :)

Ben siyah renk tercih ettim. Gayet de şık duruyor. Hangi renk tercih edeceksin :)
Ona dikkat ederim, parmak izi bırakması çok sinir bozucu bir durum :) bu arada S7 edge alıyorum :)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Aynı. Hatta daha iyi. 1.5 gün gidiyor. Öncelerinde her gün şarja takıyordum.

deniz.gokcen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güncelleme geldi bana şuan yüklüyorum.
Not: İngiltere'den aldım cihazı ve yeni geldi şuan İngiltere'deyim.

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Gencler bize 10 Subatta gelecek ama diger ulkelerin artik sanslarina kalmis.Mayis a kadar gidebilir.Eger bir sey olurda bize de gelmezse kurun ingiltere romu gitsin.

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaslar euroyu nasıl ekleyeceğim bulmuyor eurtry=x yazınca
3fdf987c6e4e91d23e82c55b8feab61f.jpg

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Arkadaşlar İngiltere'ye kararlılık güncellemesi gelmiş. Fransa'yı bırakıp oraya geçmeyi planlıyorum. Tr hala 6.0.1:(

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Arkadaşlar İngiltere'ye kararlılık güncellemesi gelmiş. Fransa'yı bırakıp oraya geçmeyi planlıyorum. Tr hala 6.0.1:(
Kardeşim bizim ülkeye en yakın olanı birleşik arap emirlikleri diyolar UAE olan ve andorid 7 nin üstüne iki tane de düzeltme güncellemesi almış. Yine de sen bilirsin

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Screenshot_20170207-174426.png

Haberi okuyunca denedim hemen geldi cihaz tr ama ingiltere BTU romu yüklemiştim ota güncelleme bile alıyor ne gerek kaldı türkiye romuna
Screenshot_20170207-174805.png

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
IMG_0324.JPG
İlk başta fail verdi. Şimdi pc cihazı görmüyor. YARDIMMMM YÜKLENMİYOR ROMM
IMG_0325.JPG

Niye fail yaaaa:(