Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Oem kilidi özelliği apple ürünlerindeki icloud mevzusuna benzer bir özellik cihazı sıfırlar veya romlarsanız belirlenen doğrulama sistemini devreye sokmak için kullanılır güncelleme vs. Ile alakası yok bu şekilde olduğunu biliyorum
Benim bildigim oem kilidi telefon calindigi zaman sifirlanip veya download modedan rom falan atilip kullanilmasini engellemek icin yapilmis bir sey.Yani oem kilidi acikken download mode calismiyor rom atamazsiniz ayrica teli sifirlarsaniz kurulumda daha once bu telefonda acik olan bir gmaille kurulum yapmanizi istiyor ya da daha once kullanilan kilit kodlarini.Boylece calinti telefonun kullanilmasi engelleniyor tabi ben bu engeli astim ama bayagi ugrastirdi ogrenmem.O yuzden guncellemeyle alakasi yok o secenegin.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
hacılar şu soruna bi el atın delirmek üzereyim. s7 edge de özel mod açılmıyor bende..özel mod etkinleştirilemiyor diyor. telefonum rootlu ve androıd 6.0.1 yüklü ne yapmam lazım.
Permissive kernel kurmalısın hocam

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Benim bildigim oem kilidi telefon calindigi zaman sifirlanip veya download modedan rom falan atilip kullanilmasini engellemek icin yapilmis bir sey.Yani oem kilidi acikken download mode calismiyor rom atamazsiniz ayrica teli sifirlarsaniz kurulumda daha once bu telefonda acik olan bir gmaille kurulum yapmanizi istiyor.Bence guncellemeyle alakasi yok o secenegin.
Frp Lock sifirlanma korumasi Oem lock Rom yukleme korumasidir oem lock customa izin vermiyor bildiğim kadarıyla

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Frp Lock sifirlanma korumasi Oem lock Rom yukleme korumasidir oem lock customa izin vermiyor bildiğim kadarıyla
Aynen oyle ama frp lock zaten oeme bagli.Oem acikken hem sifirlamaya karsi hemde costum roma karsi kilitliyor teli.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Aynen oyle ama frp lock zaten oeme bagli.Oem acikken hem sifirlamaya karsi hemde costum roma karsi kilitliyor teli.
Bu işlerle aşina oldugum için tecrubeliyim:) frp lock oem lock bagimsiz frp açıkken istedigin romu yukleyebilirsin fakat gmail engeline takilirsin kurulum ekraninda

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
17 Ocak'ta vericeklerdi sözde 10 Şubat'a kadar yolumuz var -_-.Hayır yani baştan dağıtıma başlamasaydınız da bizde boş yere heyecan yapmasaydık.

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Merhaba
Arkadaslar bir sorum olcak resim ekledim wifi isaretinin uzerinde yuvarlak icerisinde unlem isareti var ama internete baglanmada sıkıntı yok sizlerdede varmi? 7.0 ingiltere romu cihazdaki

611e7da34873ef03c779ffd95b2f352f.jpg

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba
Arkadaslar bir sorum olcak resim ekledim wifi isaretinin uzerinde yuvarlak icerisinde unlem isareti var ama internete baglanmada sıkıntı yok sizlerdede varmi? 7.0 ingiltere romu cihazdaki

7.0 ile Wi-FiLte (adını yanlış yazdım muhtemelen tam hatırlamıyorum) gibi bir özellik geldi galiba belki onun aktif olmadığını gösteriyordur.
--- Gönderi Güncellendi ---
Herkese hayırlı cumalar !

Muratcan111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba

Dostum o marshmallow dada oluyor.Sebebi ise bazen internet agi üzerinde senden oturun açmanı ister o yüzden öyle ünlem işareti var.Ya da internete baglanamiyosundur .

faruk05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Çok fazla uğraşma; en iyi şeyler ummadığın zamanlarda olur.

/Marquez/

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Dostum o marshmallow dada oluyor.Sebebi ise bazen internet agi üzerinde senden oturun açmanı ister o yüzden öyle ünlem işareti var.Ya da internete baglanamiyosundur .
Baglanmada sknti yok boyle gereksiz seyleri sorun etmiyorum ben :) saol cevap icin.

emreunal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar benim s7 edge ithalatçi garantili ekranda yeşil ve pembe dikey çizgiler çikti garantiye yollasam ucretsiz ekran degisimi yaparlar mi

ysava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Android 7 nin antutu puanı nedir arkadaşlar. Yanlış hatırlamıyorsam note 7 de antutu 150 binlerdeydi. Note 7 ile s7 donanımı birbirine benziyordu. Note 7 optimizasyonlari s7 cihazlara gelir mi.
güncelleme

mertcanyılmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar iyi akşamlar bir sorum olacaktı androidde uygulamaları ana ekranda göstermek için geliştirici seçeneklerde bir ayar vardı bilen var mı yardımcı olabilir misiniz teşekkürler

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Arkadaşlar iyi akşamlar bir sorum olacaktı androidde uygulamaları ana ekranda göstermek için geliştirici seçeneklerde bir ayar vardı bilen var mı yardımcı olabilir misiniz teşekkürler
Gelişmiş özellikler, galaxy labs a gir orda tüm uygulamaları ana ekranda göster seçeneği mevcut

Muratcan111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Genşler zaten arama butonunu yokmu.Galaxy labs yazın illaki çıkar böyle bi özelliği niye kaldırsınlar.

mertcanyılmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Genşler zaten arama butonunu yokmu.Galaxy labs yazın illaki çıkar böyle bi özelliği niye kaldırsınlar.
Yok kardeşim bulunmuyor ben her yere baktım ama bulamadım umarım farklı bir yerde olur çünkü iosdaki gibi kullanımı kolay oluyordu hem tweeklerde çalışırdı tam uygulama desteği olmasa da